Přejít na obsah

Co s Číňanama?


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 442
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ono je to fakt těžké téma. Na druhou stranu - nejjednodušší je, když se MI to nelíbí, MÁM pocit, že se moc adoruje čína atd.. tak vlézt do vlákna rozeštvat ho. To asi není problém. Upřimně, banda si tam jela svoje, fotila si ty číňany a plácala se po ramenech - no a? Rozlézali se po jiných vláknech? Psali panerajistům, že jsou na hlavu, dát za takové hodinky ranec? Myslím , že ne...

Ohánění se nováčky je takový ten falešný argument, se kterým se těžko bojuje. Ale takový styl je teď populární. Prostě my do vás to dobro naperem, i kdyby z vás krev stříkala...

Nebo si vážně někdo myslí, že tu přijde nový člen, v kapse půl mega, neví co má koupit a pak si přečte vlákno o překrásných hodinkách hochů od Chuang-Che a najednou "prohlédne" a koupí si to San Marino ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc, sranda je, že i strážce hodinkové čistoty Shewcza přiznává, že ty mrtky kupoval...a kupodivu i bez zlého vlákna , adorujícího číňany...to je jak s vyléčeným kuřákem, nebo čerstvým veganem, to jsou ti nejvíc militantní ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nikdy nekupoval... Když jsem neměl peníze, měl jsem citizeny, 7002 a podobné hračky. A znamená to něco? Ne.

Já jen k tomu argumentu, že si tím lidi musí projít... Nemusí.

Ale snažím se nebýt militantní, do SM vlákna jsem nepřispíval, ale nelíbí se mi to.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půl mega asi ne, ale řekněme třeba 10K a tady (kam si lidi chodí pro rady ať už třeba jen jako pasivní čtenáři) bude postaven do roviny, že když koupí opajcovaný šitky, tak ušetří a ještě bude mít něco lepšího. Já si je koupil ze zvědavosti (jednou a dávno potom co jsem si zkusil vše co jsem chtěl a na co jsem měl zrovna prachy ) a nikdy jsem je nikde nepropagoval, zavřel do mrazáku, udělal fotku a poslal dál. Znovu opakuji, že nemám ani tak problém se samotným SM, ale s onanováním nad SM na chronomagu už trochu jo. Militantním strážcem jsi mne nazval Ty, já se za něj rozhodně nepovažuji. Já jsem se za sebe vyjádřil, dám prostor ostatním. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem tady jediny, kdo ty cinske kopirky nemel? Libi se mi, jak se pomalicku priznavaji svati bojovnici proti zlym cinanum, ze ty hodinky koupili. Ale to je v poradku, protoze ... doplnte cokoliv. 

Co se tyce vykradani sebe  sama, mam namysli, co Prim udelal z Orliku, Seiko z limitek a i jine znacky nedelaji nic moc zajimaveho a co zajimave je, jsou reedice starych designu.

Netahejte sem vyvoj aut. To je jiny svet. Zadne reseni bezpecnosti, ziv.prostredi, extremni vykyvy teplot a podobne blbiny. Vyvoj designu hodinek je oproti tomu brnkacka. Nerikam, ze je to zadarmo, ale neni to oproti strojku zadna veda. Kdyby to byl nadlidsky ukol vyzadujici tymy lidi, superpocitace na simulace, tezko by to delal kazdy 4. na kickstarteru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžké téma, jsem opravu zvědavý, jak to dopadne.
Nemyslím, že je to úplně tak, že "je to politika a ta sem nepatří". Patří, každý z nás má nějaký světonázor a imho je v tom zahrnutý i pohled na Čínu a všechno, co odtamtud pochází a jakým způsobem to vznikalo.
Byl bych moc rád, kdyby si to tu drželo úroveň.
Nevím, jestli by nepomohla třeba nějaká anketa s jasně položenými otázkami. Součet hlasů by rozhodl, jak to "fórum" chce a hotovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, ggrand napsal:

To jsem tady jediny, kdo ty cinske kopirky nemel? Libi se mi, jak se pomalicku priznavaji svati bojovnici proti zlym cinanum, ze ty hodinky koupili. Ale to je v poradku, protoze ... doplnte cokoliv. 

Co se tyce vykradani sebe  sama, mam namysli, co Prim udelal z Orliku, Seiko z limitek a i jine znacky nedelaji nic moc zajimaveho a co zajimave je, jsou reedice starych designu.

Netahejte sem vyvoj aut. To je jiny svet. Zadne reseni bezpecnosti, ziv.prostredi, extremni vykyvy teplot a podobne blbiny. Vyvoj designu hodinek je oproti tomu brnkacka. Nerikam, ze je to zadarmo, ale neni to oproti strojku zadna veda. Kdyby to byl nadlidsky ukol vyzadujici tymy lidi, superpocitace na simulace, tezko by to delal kazdy 4. na kickstarteru ;)

jediný určitě nejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, ggrand napsal:

To jsem tady jediny, kdo ty cinske kopirky nemel?...

Tak to jsme dva, já je taky nikdy neměl.

 

před 10 hodinami, wizard-ov napsal:

Nebo si vážně někdo myslí, že tu přijde nový člen, v kapse půl mega, neví co má koupit

Jo myslím. Třeba podívej se na elsona, zaregistroval se a hned si založil vlákno, tuším že taky SM ještě neměl, tak to budem tři.

 

EDIT:

Bert by měl zaujmout tvrdou pozici aby měl případně prostor k ústupu.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, ggrand napsal:

To jsem tady jediny, kdo ty cinske kopirky nemel? Libi se mi, jak se pomalicku priznavaji svati bojovnici proti zlym cinanum, ze ty hodinky koupili. Ale to je v poradku, protoze ... doplnte cokoliv. 

Co se tyce vykradani sebe  sama, mam namysli, co Prim udelal z Orliku, Seiko z limitek a i jine znacky nedelaji nic moc zajimaveho a co zajimave je, jsou reedice starych designu.

Netahejte sem vyvoj aut. To je jiny svet. Zadne reseni bezpecnosti, ziv.prostredi, extremni vykyvy teplot a podobne blbiny. Vyvoj designu hodinek je oproti tomu brnkacka. Nerikam, ze je to zadarmo, ale neni to oproti strojku zadna veda. Kdyby to byl nadlidsky ukol vyzadujici tymy lidi, superpocitace na simulace, tezko by to delal kazdy 4. na kickstarteru ;)

Rozhodně nejsi, neměl jsem je též.

Zastávám názor jako Wizard - neměl jsem je, mít nebudu, ale kopat do nich mi přijde přinejmenším divné. Svůj názor jsem napsal výše- lze žít vedle sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, kamilb napsal:

Tak to jsme dva, já je taky nikdy neměl.

 

Jo myslím. Třeba podívej se na elsona, zaregistroval se a hned si založil vlákno, tuším že taky SM ještě neměl, tak to budem tři.

 

EDIT:

Bert by měl zaujmout tvrdou pozici aby měl případně prostor k ústupu.

Kašlu na to, proč se do toho nechat zase zatahovat? Radši příspěvek opravím potřetí.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, ggrand napsal:

To jsem tady jediny, kdo ty cinske kopirky nemel?

Bych si musel hned před krámem nafackovat, takže opravdu je nás víc :D Párkrát mě v minulosti prolétla myšlenka koupit Steiny, protože Rolex design mě vždycky fascinoval, ale ani k tomu jsem se neodvážil. Hodinky jsou to dobré, párkrát jsem je držel v ruce, ale srovnávat to samozřejmě ani náhodou nejde a necítil bych se hlavně s nimi na ruce dobře, tak jsem se radši chytil za rypák a našetřil na Rolexky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kamilb napsal:

Doufám že to není tím, že jsem za slovo "tři" zapoměl dát smajlíka :)

Woe :-)))), spíš proto, že si myslím opak- Bert by měl být liberální a v případě neukocirovani, utahovat šrouby.

A teď mě zmátl i afri-mam podevate steinharty, takže - podporuji fejky nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ggrand napsal:

Vyvoj designu hodinek je oproti tomu brnkacka. Nerikam, ze je to zadarmo, ale neni to oproti strojku zadna veda. 

Přesto to peníze a úsilí stojí a ukradnout to je pořád krádež.

 

před 26 minutami, vraby napsal:

ted´bude dalších 10 stran kdo hodinky koupil a kdo ne? 😂

Jen si to tady pročítám a je to stejné jako před X lety s MM. At si každý koupí co chce,ale chlubit se tady s tím? To bych nedal.

Jj, 10 stran o tom "trávu jsem párkrát kouřil, ale nešlukoval" 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronomag  byl pro mne vždy zdrojem informací. Rád jsem prohlížel Maxipsovy příspěvky o neznámých značkách, podivoval se nad tím, že i Seiko se kopíruje, že faky známých značek už jsou nerozeznatelné od originálu, že Číňan v kvalitě postoupil, ve vláknu Pro zasmání kvitoval odhalení skládaček atd. A vždycky jsem si říkal, jak je fajn, že Chronomag zahrnuje tak široké spektrum hodinek. Kde jinde bych se dozvěděl, že i Patek, nebo Rolex kopírovali? 😀 Nicméně, žádné číny nemám, ba ani japonce, ale myslím, že cenzura čehokoliv (kromě propagace jasných faků) by omezila edukativní hodnotu fóra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woe :-)))), spíš proto, že si myslím opak- Bert by měl být liberální a v případě neukocirovani, utahovat šrouby.
A teď mě zmátl i afri-mam podevate steinharty, takže - podporuji fejky nebo ne?

Kuncaku, presne tak. Jsi zatracenihodny podporovatel fejku. Pro me to je o to horsi, ze to jsou fejky z Nemecka hrajici si na neco, co nejsou. Cinan to aspon dava levne. Styd se!
;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...