Přejít na obsah

Co s Číňanama?


Bert

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Bert napsal:

Přátelé, ggrandův příspěvek mi tak trochu otevřel oči. I přes mou veškerou snahu vyjít čínomrdům v ústrety, se věc nedaří. Téma je to kontroverzní, a co člověk, to názor. Celou záležitost tedy postavím jinak. Celá čínská sekce je ode dneška neviditelná. Prosím tímto nectěné homážisty aby sami navrhli pravidla, jak by si představovali tady s námi, slušnými Chronomagory, koexistovat na fóru. Prosím, aby mezi sebou vybrali někoho, kdo se mnou v této věci povede dialog, protože nemíním číst denně deset příspěvků ze země rozsypaného čaje.

Tak tohle je výzva k dialogu hodná pravého chronogentlemana. Názorná ukázka komunity a jejího elitářství.



Za mě - nech to ležet, celé vlákno nech schované. Plácejte se tu po ramenou, jak jste s těma čínomrdama zametli - oni (my - taky vlastním něco z čínské produkce) si najdou svůj koutek k životu jinde.

 

Přecijen - tady je Bertovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 442
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, Bert napsal:

Přátelé, ggrandův příspěvek mi tak trochu otevřel oči. I přes mou veškerou snahu vyjít čínomrdům v ústrety, se věc nedaří. Téma je to kontroverzní, a co člověk, to názor. Celou záležitost tedy postavím jinak. Celá čínská sekce je ode dneška neviditelná. Prosím tímto nectěné homážisty aby sami navrhli pravidla, jak by si představovali tady s námi, slušnými Chronomagory, koexistovat na fóru. Prosím, aby mezi sebou vybrali někoho, kdo se mnou v této věci povede dialog, protože nemíním číst denně deset příspěvků ze země rozsypaného čaje.

 

před 32 minutami, azeppelin napsal:

Frantiku, ujmeš se toho předsednictví, nebo mám s Bertem zrušení čínosekce projednat já?!

 

Tak to vypadá, že tady je dávno rozhodnuto a celá tahle dlouhá diskuze absolutně o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, stenliq napsal:

Tak tohle je výzva k dialogu hodná pravého chronogentlemana. Názorná ukázka komunity a jejího elitářství.



Za mě - nech to ležet, celé vlákno nech schované. Plácejte se tu po ramenou, jak jste s těma čínomrdama zametli - oni (my - taky vlastním něco z čínské produkce) si najdou svůj koutek k životu jinde.

 

Přecijen - tady je Bertovo.

Přeju hodně štěstí a hodně sil do života jinde 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, azeppelin napsal:

Přesně tak, celé to byla jen zástěrka celosvětového spiknutí.

 

před 11 minutami, Frantik napsal:

Spiknutí tzv. lepších lidi 🙂 

Týbrďo - a to to původně jen vypadalo, že jeden odpůrce čínské sekce navrhne druhého aby to za čínomrdy vyřešil s Bertem. Ale že je to až takhle vysoká hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Frantik napsal:

Přeju hodně štěstí a hodně sil do života jinde 🙂 

Podle mých pěti příspěvků by se dalo usuzovat, že já jinde žiju už odjakživa, takže k tomu moc štěstí a sil nepotřebuju, ale i tak děkuju. Tady konzumuju převážně pasivně, občas něco koupím.

 

Ale k tématu (skoro) - ono je strašně snadné takhle zamávat jednomu člověku, dvěma. Však k životu je nepotřebuju, chodí mi na fórum spousta jiných lidí. Tak co že jich pár odradím nebo vyženu. Chybět nebudou, stejně netvoří zajímavý obsah. Zamávám i pěti, deseti, pak třeba dvaceti - proč ne, pořád sem chodí dost lidí.


Jenomže ono to takhle nejde do nekonečna, těch lidí chodí omezený počet a v době Facebooku počet nově příchozích asi nebude tak závratný, jako to bývalo. Na tomhle bohužel skončilo už hodně kvalitních fór a ve spoustě případů to začalo právě tím rozdělením na elitu a odpad.

 

Tzn. čím víc se hovno rozmazává, tím víc smrdí. Takže pokud to začíná být neúnosné, není třeba se v tom dál rejpat. Čínu bez diskuze zakázat a je to. Dál se v tomhle tématu rochnit, to nikomu nic dobrého nepřinese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle forum urcite neskončí na tom, ze ho opustí par fejkaru, to mi věř 🙂 A žádný kvalitní obsah tím taky neodejde.

A to rozdělení na elitu a odpad je jen konstrukce fejkaru, pro které je čínské vlákno “symbolem svobody” a jakékoli ostatní a kritické názory jsou “lepší lidi, elita, mravokarci, gentlemani” apod. Čili blábol 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdělení na čínomrdy a slušné Chronomagory není žádná konstrukce fejkařů, ale přímo výraz Berta z předchozí stránky.

 

Na jedné straně se ti nelíbí škatulka “lepší lidi, elita, mravokarci, gentlemani”, na druhé straně označování majitelů čínských značek "fejkařema" je v pořádku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, stenliq napsal:

Rozdělení na čínomrdy a slušné Chronomagory není žádná konstrukce fejkařů, ale přímo výraz Berta z předchozí stránky.

 

Na jedné straně se ti nelíbí škatulka “lepší lidi, elita, mravokarci, gentlemani”, na druhé straně označování majitelů čínských značek "fejkařema" je v pořádku?

Samozřejmě ze je. O to tady celou dobu jde. Kde jsi jako byl celou dobu? Nejde o nošení čínských hodinek jako Seagull, apod. ale o nošení a honeni si nad kopírkama nejhrubšího kalibru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Frantik napsal:

Samozřejmě ze je. O to tady celou dobu jde. Kde jsi jako byl celou dobu? Nejde o nošení čínských hodinek jako Seagull, apod. ale o nošení a honeni si nad kopírkama nejhrubšího kalibru.

Tak shodneme se na tom, že by bylo nejlepší to zakázat, nebo ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu že tuzemským národním sportem je vymýšlení šméček umožňujících jakékoliv nově vydané pravidlo překroutit a ojebat, tak i ostřejší debata na téma napodobenin by pro příští generace chronomagorů mohla být poučnější než sluníčkové strkání hlavy do písku a popírání existence principiálního problému pomocí zavádějících eufemismů. 

Bohužel už se zapomíná že jedním z motivů pro vznik Chronomagu byla "kultivace společnosti" (která v té době "definitivně" přecházela od baterkáčů k mobilům - jejichž šíření mimochodem tentýž Patrick Zandl už hezkou řádku let předtím masivně podporoval), aby tady za pár let aspoň někdo dokázal ocenit "lepší hodinky". A ať byl "otec zakladatel" jakýkoliv, řekněme že i díky dlouholeté snaze "lepších" lidí jako Kamil, Bert a mnoho dalších se to do značné míry podařilo. Má-li tedy někdo odvahu nazývat zdejší averzi ke kopírkám "elitářstvím" a hrozit demonstrativním odchodem k "necenzurujícímu" Zuckerbergovi, Trubkovi a nebo Bazošovi, nezbývá než popřát hodně štěstí - aby tam horologicky dospěl a s nově nabytými zkušenostmi se sem zase rád vracel... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...