Přejít na obsah

Co s Číňanama?


Bert

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 442
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

1. Rasisticke poznamky voci cinanom - prosim to na Chronomag nedavajte
2. Politicke nazory typu v Cine je vsetko zle alebo tam veci funguje horsie alebo v cine su zli komunisti a v USA je vsetko perfekte - prosim to na Chronomag nepatri
3. Falosne hodinky - prosim to tiez nepatri sem
4. Homage hodinky - bez ohladu na to ci su cinske - to na Chronomag tiez nepatri. Nikto nikomu nebrani aby zacal autenticku znacku ako Seiko a vybudoval si autentickost svojich hodiniek. Ale homage su neautenticke a to na Chronomag nepatri. Tazsie to je posudit co je homage a co je len podobnost a kto bol skor... takze toto sa bude tazko aplikovat.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková malá poznámka na okraj. Počkal jsem, až čínomilům vyprší bany. Už tomu nějaký ten den je. Nikdo z nich se s žádným návrhem neozval. Asi ještě nedostali pokyny z ÚV. Já vím, zase do nich střílím. Zatím mi připadá úplně nejrozumnější to, co sem dal Andy. Tedy plus mínus. Zkusím to s ním doladit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty svoje čínské tuňáky v týdnu prodal.  Jednak na mě byly fakt velké, ale taky mi došlo že to není dobrá cesta.  Na druhou stranu si myslím, že toho bude čím dál víc a ta kvalita a cena měla opravdu neskutečný poměr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, čínská sekce opět viditelná, včetně upozornění. Pojďme to udělat takto: sekce zustane po dobu, než se shodneme na samostatné sekci HOMAGE. Tam pak budou přemístěny všechny tyhle nešťastnosti BEZ OHLEDU NA ZEMI PŮVODU. Z názvu vlákna pak zmizne slovo čína, zůstane hodinky z Asie, mimo Japonska ... atd. Vzhledem k tomu, že nejaktivnější čínomilové zůstali zalezlí ve svých norách, očekávám klid na bojišti. Zvažuji, že se s jedním z moderátorů domluvím, aby věnoval zvýšenou pozornost téhle sekci, protože já na to opravdu nemám nervy, a velmi dobře vím, že bych nedovedl být nestranný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal bych to plavat, jak to tam je teď. Říkal jsem si jenom, že třeba vůči Seagullům je to upozornění trochu nefér ... 😏 Ale na druhou stranu, všichni tu znají názor normálního člověka na čínské hodinky, takže co, že jo 🙂? I kdybych si nějaký Seagull pořídil ( kvůli strojku 🤔- ještě nevím, fakt nejsem úplně rozhoupanej), nebo třeba Zelos, co se mi taky líbí ( kvůli designu), tak vím, že mě stejně začne brzo žrát, že je to Čína. Ve smyslu ani ne v tom, že by mě nějak ty jejich homáže trhaly žíly, to ať si s nima vyřídí právní zástupci originálních předloh, taktéž o lidech, co si je záměrně koupí si myslím nejenom já své, to nemohou být milovníci hodinek a oni moc dobře vědí, co si o nich myslíme, ale dobře - nechme bejt. Mě vadí, že to prostě nebude kvalitní, že uvádí třeba jinej počet rubínů, než kolik jich pak při rozborce napočítá hodinář a že se určitě stejně dřív nebo později projeví jako laciné hodinky z Číny...

Na stranu třetí, ne snad,  že by mě ( normální průměrný) Švýcaři nadokázali rozzuřit doběla, opakovaně 😳 Takže ono je to nakonec asi fakt jedno 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý kdo bude chtít, si v tom najde to své,kazdy, kdo nebude chtít si z toho nevezme ani " zblo". Lze s tím nesouhlasit,lze proti tomu protestovat,ale to je to jediné, co lze proti tomu dělat.... Psi štěkají,ale karavana jde dál... .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... se obávám, že nakonec pro ně platí tahleta kategorie .... "a jine sragory". Bohužel.

Ale pokud by je nějaký opravdu uznávaný hodinářský střelec podrobil opravdu drsné rozborce do posledního šroubečku a potom se o nich na základě svého zjištění, co tam uvnitř našel a uviděl vyjádřil jináč, pak to samozřejmě rád odvolám a dokonce si nějaký i koupím 😄 Do tý doby se obávám, že se moc nemění 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...