Přejít na obsah

Co s Číňanama?


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 442
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 minutami, huz46212 napsal:

No to určitě, stejně jako třeba ten, který si díla někde nafotí na kopírce sám, všichni se totiž jenom třesou, aby někde něco platili. Ty máš fakt dost a už ti ty homage zjevně lezou na myslivnu, takže ano - zkus žít trochu v realitě světa a ne v nějaké virtuální bublině o fejcích, homage a originálech :D

Realita sveta je, ze krast je v poradku? Normalni je neplatit? A s timhle nazorem se verejne chlubis? No tak to klobouk dolu. To se jen tak nevidi. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pradávná Čína jako země je mi moc sympatická, vymysleli tam spousty věcí a jejich kultura byla napřed před světem. Například tam vznikla desková hra GO kterou jsem hrával a spousty další hodnotný kultury. Ještě na vysoký jsem se učil Čínsky. Ale nějak se mi prostě ty kurvy Čínský v posledním desetiletí extrémně zhnusili, těžko říct vlastně proč. Kdybych mohl, nekupím od nich plánovitě ani šroubek.

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ nickolas Rozmnoženina pro osobní potřebu je zcela legální, zjevně nejsi příliš zběhlý v právní problematice autorského práva :P

@ Bert Dík, už končím. Číňana nemám a ani se k němu nechystám a celá debata je jak vidno pouhá ztráta času, Radši se zase budu věnovat něčemu jinýmu, než je zdejší fórum "gentlemanů".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Bert napsal:

Huz a ggrand varováni. Tohle je divný téma a přitahuje divný lidi.

A můžu vědět za co konkrétně u ggranda?

Je to pro tebe divný téma, tak proč se už nerozhoupeš k rozhodnutí? Návrhů tu máš dost. Je lepší to tu jen sledovat a posílat varování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, huz46212 napsal:

@ pebe Jsi šťastný člověk, jestli ve svém životě máš všude jenom originál a ne něco, čím se pouze už někdo jiný inspiroval. S takovou si vlastně ani nekoupíš třeba kalendář s motivy Alfonse Muchy, protože je to přece kopírka a není nad originál, že? :D
 

 

Před hodinou, huz46212 napsal:

No to určitě, stejně jako třeba ten, který si díla někde nafotí na kopírce sám, všichni se totiž jenom třesou, aby někde něco platili. Ty máš fakt dost a už ti ty homage zjevně lezou na myslivnu, takže ano - zkus žít trochu v realitě světa a ne v nějaké virtuální bublině o fejcích, homage a originálech :D

 

před 25 minutami, huz46212 napsal:

@ nickolas Rozmnoženina pro osobní potřebu je zcela legální, zjevně nejsi příliš zběhlý v právní problematice autorského práva :P

Laik se diví, odborník žasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda kucí, sem tu novej, téma sem prolít, s Čínou je to podle mě těžké rozhodování, asi si myslím, že když se udělá krok A, nezavděčí se u skupiny B, když se udělá krok B, nezavděčí se zase u skupiny A. Ideální by asi bylo najít nějaký AB 😄 Třeba mě tu zmidlíte, ale tak jak čínský hodinky vůbec nemusím a na ruku bych je nechtěl, tak ( odříkanýho chleba největší krajíc jak se říká ) třeba Seagul by to podle mě odskákal docela nevinně a taky se mě dost líbí i nějaký Zelosy ( s ciferníkem z meteoritu třeba) ...

 

A teď to schytám 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za hrubku se vomlouvám, na řešení Seagullů už jsem taky narazil, tak to vypadá, že sem si dal za uši sám ☺️ 😁

To řešení vám ale tak jako tak nezávidím, jsou lidi, kteří prostě nechápou v čem je problém... Je to fakt těžký. A jak tu už někdo psal, Čínu mám z jejich tisícileté historii velice v úctě, ale v té dnešní Číně se nikdo za nos kvůli tý jejích vostudě nechytí, je to prostě nezajímá, jsou to obchodníci a když to sype, tak je to dobře, takhle tam o těch jejichhodinkách uvažují.

A co tak tu sekci zachovat ( asi by to bylo vhodný), ale muselo by se proklikat upozorněním, že vyjma např. Seagullů to jsou jenom... třeba hovínka 😃 To by bylo určitý řešení situace. Ale fakt nevím, nechci dělat chytrýho, jak z tohohle ven...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, ggrand napsal:

To jsem zvědavý, jak chceš osvětou vysvětlit to, že mají lidi kupovat Seiko, které je zpracováním horší, jak čínská kopie...

 

před 15 hodinami, ggrand napsal:

Tak jo, necham si poradit od vazenejsich, nez jsem ja.

 

před 7 hodinami, Tclaw napsal:

A můžu vědět za co konkrétně u ggranda?

Je to pro tebe divný téma, tak proč se už nerozhoupeš k rozhodnutí? Návrhů tu máš dost. Je lepší to tu jen sledovat a posílat varování?

Za vyse uvedene. Dobre, ze?

před 6 hodinami, nickolas napsal:

Proti svebytnym cinskym hodinkam nikdo nic nema. A u toho zbytku je burt z jake zeme jsou. 

Jj, proto se tu zrusila komplet cela cinska sekce.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...