Přejít na obsah

Kovový remienok pre Alpina Startimer Pilot


Misos

Doporučené příspěvky

Chcel by som sa opýtať, že kde by sa dal zohnať kovový remienok na hodinky Alpina Startimer pilot? Fotografiu prikladám. Hodinky s ich originálnym remienkom sa mi zle nosia a

neviem si na to zvyknúť. V podstate ich vôbec nenosím. Chcel by som im dať ešte šancu kým ich úplne odložím ale vôbec neviem, že ako alebo kde by sa na ne dal kúpiť kovový remienok.

203176226_254897003064074_5165579251086449413_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za odpovede. Napíšem tam. Ešte taká (asi hlúpa) otázka. Ako sa vyberá náhrada remienka tak, aby som dobre kúpil a do daných hodín to pasovalo? Prípadne viete mi odporučiť solídne značky náhrad remienkov? Lebo predpokladám, že náhradný originál bude možno aj 200€ a to sa mi dať nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Misos napsal:

Vďaka, pozriem sa. Len hľadám kovový "remienok". Tam som zatiaľ videl len iné materiály.

Kovový "řemínek" se nazývá tah. Ten bych doporučil shánět jedině origo přes autorizovaného dealera. Jiné tahy buď nebudou sedět, nebo nebudou mít koncovky až k pouzdru a bude to vypadat blbě. Zkus se domluvit v Helveti (jsou aktivní i tady na fóru) nebo u nějakého AD na Slovensku. V tom úplně prvním odkazu, co jsem dával, jsou Alpiny na tahu, které vypadají, že mají stejné pouzdro jako ty tvoje Takže by jejich tah teoreticky měl pasovat. Ale znovu říkám, více budou vědět u AD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Objednal som "kovový náramok" - tak to bolo v katalógu, v servise. Cca behom 2 týždňov ho aj dostali a v podstate na počkanie aj vymenili. Prekvapilo ma však to, že je relatívne krátky. Kto má priemernú či väčšiu ruku, tak pozor na to. Neviem čo s tým...

Mám menšiu ruku a na každých hodinkách čo mám sa náramky skracujú. Tu sa nič neskracovalo a mám to LTT (len tak tak) a nesmiem pribrať. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 22. 7. 2021 v 10:59, Misos napsal:

Objednal som "kovový náramok" - tak to bolo v katalógu, v servise. Cca behom 2 týždňov ho aj dostali a v podstate na počkanie aj vymenili. Prekvapilo ma však to, že je relatívne krátky. Kto má priemernú či väčšiu ruku, tak pozor na to. Neviem čo s tým...

Mám menšiu ruku a na každých hodinkách čo mám sa náramky skracujú. Tu sa nič neskracovalo a mám to LTT (len tak tak) a nesmiem pribrať. 🙂

a fotku nám neukážeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 7. 2021 v 10:59, Misos napsal:

Objednal som "kovový náramok" - tak to bolo v katalógu, v servise. Cca behom 2 týždňov ho aj dostali a v podstate na počkanie aj vymenili. Prekvapilo ma však to, že je relatívne krátky. Kto má priemernú či väčšiu ruku, tak pozor na to. Neviem čo s tým...

Mám menšiu ruku a na každých hodinkách čo mám sa náramky skracujú. Tu sa nič neskracovalo a mám to LTT (len tak tak) a nesmiem pribrať. 🙂

Tak hlavně, že sedí. Sehnat samotné články náramku už nebude takový problém, jen si ještě připlatíš.

Ale je to zlváštní, jaký máš obvod zápěstí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to velice subjektívne. Mne ten pôvodný remienok nesadol. Inak sú v pohode. Aj keď už také trochu rozmerovo väčšie...  Čo sa týka presnosti, tak za jeden mesiac idú stabilne cca 8s dopredu. Bol to dar. Sám by som si také nekúpil, resp. vybral iné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...