Přejít na obsah

vyber Rolex Datejust 36


feldkurat_Katz

Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, Tichus napsal:

Vezmi je ven na slunko, jestli tě nechají, tam ta fluted vynikne ;) 

Jako, ze by mne AD pustili na ulici lovit s DJ s fluted bezel slunicko? To si myslim, ze teda neklapne...

před 12 hodinami, Radek124 napsal:

Když už vyvalit ranec za DJ tak rovnou s Fluted lunetou, jinak by sis dnes mohl koupit rovnou OP. Jak psali kolegové výše, ty WG fazetky vyniknou teprve na  (ideálně večerním) sluníčku - a právě v kombinaci s podobně texturovaným Jubilee tvoří parádní celek, který tu jinak nudnou plochu rozbíjí. Každý má samozřejmě svůj vlastní vkus a možná že už jsem taky o těch 20 let starší/dědkovatější, ale s odstupem už snad můžu říct že teprve díky Jubilee (na modrých DJ41) jsem vzal Rolex na milost - a že Oyster tah s leštěným středem už mi dnes přijde dobrý fakt leda jako sběrač otisků a škrábanců na Suby/SD.

Diky za nazor. Jak rikam, treba k tomu jubilee tahu casem dospeju, ale tedka jeste fakt ne. A jelikoz ty hodinky nebudu tahat kazdy den a vsude, tak si myslim, ze by to s tim oyster tahem snad nemuselo byti tak fatalni. Navic, jestli jsem pochopil spravne, jdou vlasecnice a drobnejsi skrabance pomerne snadno rozlestit.

před 10 hodinami, Radek124 napsal:

@steel Když uz Datejust, tak v kombinaci která k němu historicky patří a kterou jinde (budiž, ještě u Skydwellerů a day-date, ale to už je vyšší liga) nenajdeš :speak_cool:

IMG_4726.jpg.89e750f604ee894c99942ff4b6919772.jpg

Mas to moc pekne-ta modra je vazne paradni a fluted bezel jakbysmet! Jen ten tah to z meho pohledu kazi...ale to je dle vkusu kazdeho soudruha proste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím že v hlave máš rozhodnuté, že berieš oyster tah. Ako kolega vyššie spomínal, ak terváš na flueted lunete a dátume, pozri si nové OP a časom keď “dozrieš” na flueted :) dokúpiš DJ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ragu napsal:

Včera jsem zkoušel DJ 36 s flutted a jubilee. A i když to vypadalo skvostně, shodli jsme se i s prodavačem že to ke mně moc nejde. A to bych za tuhle kombinaci dal ještě pár dní zpět ruku do ohně.

Proto moje myšlenka hned v zárodku byla o tom kam a jak to bude nosit...

já třeba tricesestky se zubaticí a na žubilíčku nosím i trenkam a triku/k bazénu,... ale já jsem dělník a nedělám si s tím hlavu...někdo by mohl namítnout, že jsou to oblekovky/společenské hodinky, někdo to nosí furt ;)

a to je na tom to hezký - co člověk - to názor - to jiná kombinace... stejně je to vybírání nejlepší část nákupu 👍 

Přeji šťastné oko při vybírání 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 6. 2021 v 9:19, Davis napsal:

Vidím že v hlave máš rozhodnuté, že berieš oyster tah. Ako kolega vyššie spomínal, ak terváš na flueted lunete a dátume, pozri si nové OP a časom keď “dozrieš” na flueted :) dokúpiš DJ. 

Jasne, to je uz rozhodnute od uplneho zacatku a zmineno v uvodnim prispevku 😉 

Ten navrhovany postup je sice zajimavy, nicmene nenesu hodinky bez data, takze nerealizovatelny. A fluted bezel se mi libi cim dal tim vice, tak do ni nejspise pujdu.

V 23. 6. 2021 v 9:21, exell napsal:

U Bechyněho mi to sami nabídli.

Wow, tak to cumim teda!

V 24. 6. 2021 v 7:32, Chosef76 napsal:

Ahoj, napsal si to správně, na fluted jsou to dědkovky a pač většina z nás jsou mladí klucí, tak nám to prostě nepřijde úměrně k věku.

Za mě fluted luneta a oyster tah.emoji2937.pngemoji41.pngemoji2937.png5512f409eda58b4a23e15998eb9c0f6c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

To je moc pekna fotka peknych hodinek - diky za ni! Fluted bezel s oyster tahem u mne nejspise nakonec vyhraje...cert vem ty prachy navic 🙂 

V 24. 6. 2021 v 8:25, ragu napsal:

Včera jsem zkoušel DJ 36 s flutted a jubilee. A i když to vypadalo skvostně, shodli jsme se i s prodavačem že to ke mně moc nejde. A to bych za tuhle kombinaci dal ještě pár dní zpět ruku do ohně.

Osobni zkusenost je zkratka nejlepsi. Ja si taky myslel, ze treba jubilee tah bude nazivo lepsi nez se mi zda z obrazku, ale spise to bylo naopak...a zase oyster tah se mi zdal na obrazcich nic moc a zive se mi libil moc. 

V 24. 6. 2021 v 10:28, snake napsal:

Proto moje myšlenka hned v zárodku byla o tom kam a jak to bude nosit...

já třeba tricesestky se zubaticí a na žubilíčku nosím i trenkam a triku/k bazénu,... ale já jsem dělník a nedělám si s tím hlavu...někdo by mohl namítnout, že jsou to oblekovky/společenské hodinky, někdo to nosí furt ;)

a to je na tom to hezký - co člověk - to názor - to jiná kombinace... stejně je to vybírání nejlepší část nákupu 👍 

Přeji šťastné oko při vybírání 👍

Jo, rikas to dobre - je to presne podle vkusu kazdeho soudruha 🙂 

Vzhledem k tomu, kam se budou nosit - rozhodne ne kazdy den a spise do prace nebo tak...mi lepe vychazi fluted bezel. A s oysterem, protoze jubilee proste nedam...

A s tim vybiranim souhlas - a je jedno, jestli vybiram kver, auto, mobil nebo hodinky...ten samotnej proces jen z toho nejlepsi. Ale nesmi trvat moc dlouho, protoze jednak je narocnej casove a emocne, ale taky i financne, kdyz jsem ve fazi "a kdyz pridam jeste XY penez, muzu mit tohle a tohle..." pripadne "tohle se mi libi, to si koupim a k tomu jeste pak tyhle...jo a tyhle jsou taky pekny" 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
8 hours ago, dwg said:

předem se omlouvám, že nebudu moc konstruktivní, ale mě se teda datejusty (kromě vintage kousků) dost eklují. Zkoušel jsi i nové OP 36? Na živo mě hrozně překvapily - moderní čistý krásný hodinky. 

Ať se snažím jak se snažím - co konkrétně je podle tebe tak ekl na DJ oproti OP?

maxresdefault.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 6. 2021 v 18:56, feldkurat_Katz napsal:

Vzhledem k tomu, kam se budou nosit - rozhodne ne kazdy den a spise do prace nebo tak...mi lepe vychazi fluted bezel. A s oysterem, protoze jubilee proste nedam...

Jestli máš problém s jubilee, tak si na chvíli sežeň SKX. Sice samozřejmě úplně jiná liga, ale za pár korun zjistíš, že na jubileečku vůbec nic špatného není, hodí se i k potápkám a je to vlastně dost pohodlné :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Páni, potom čo som sa odhodlal kúpiť OP36, tak som po rokoch nosenia hodiniek ( a tejto strašne nákazlivej choroby ) zistil že 36mm priemer je pre moje “špáratkové” zápästie ideál. No a po 40-tke prišlo aj na to, čo som akosi stále podvedome odmietal a to žlté zlato :) …takze výsledkom je rozhodnutie zadovážiť si “tatkovske” DJ36 aspoň v bicolore. Nech som to posledný týždeň prechádzal z akejkoľvek strany, vždy mi akosi vyšiel výsledok že to má byt ref 126233. Stretol sa už v reále niekto s týmto cifrom? Bohužiaľ mne sa to zatiaľ nepodarilo. Osobne myslím že to bude aj napriek “moderne” v reale decentné, ale priznávam že v kútiku duše sa bojím aby to nebol trosku “cirkus” ktorý bude zachvilu opozeraný…aj keď pár rokov dozadu ma v tomto smere odhovárali aj z Hulkov a nič take sa ani po rokoch nestalo.

Ak môžem poprosiť, budem vďačný za každý váš skromný názor :) 

6ACB683C-0EB3-42CD-A33E-B28C30E8A2E8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, matt81 napsal:

Páni, potom čo som sa odhodlal kúpiť OP36, tak som po rokoch nosenia hodiniek ( a tejto strašne nákazlivej choroby ) zistil že 36mm priemer je pre moje “špáratkové” zápästie ideál. No a po 40-tke prišlo aj na to, čo som akosi stále podvedome odmietal a to žlté zlato :) …takze výsledkom je rozhodnutie zadovážiť si “tatkovske” DJ36 aspoň v bicolore. Nech som to posledný týždeň prechádzal z akejkoľvek strany, vždy mi akosi vyšiel výsledok že to má byt ref 126233. Stretol sa už v reále niekto s týmto cifrom? Bohužiaľ mne sa to zatiaľ nepodarilo. Osobne myslím že to bude aj napriek “moderne” v reale decentné, ale priznávam že v kútiku duše sa bojím aby to nebol trosku “cirkus” ktorý bude zachvilu opozeraný…aj keď pár rokov dozadu ma v tomto smere odhovárali aj z Hulkov a nič take sa ani po rokoch nestalo.

Ak môžem poprosiť, budem vďačný za každý váš skromný názor :) 

6ACB683C-0EB3-42CD-A33E-B28C30E8A2E8.jpeg

Za mna urcite ano. Ale ja mam ku goldu fest pozitivny vztah, takze o objektivite nemoze byt ani reci. Dial samotny sa mi takisto paci, a je mozne ze po ukonceni vyroby bude vyhladavany kedze ich nie je vela celkovo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, matt81 napsal:

Páni, potom čo som sa odhodlal kúpiť OP36, tak som po rokoch nosenia hodiniek ( a tejto strašne nákazlivej choroby ) zistil že 36mm priemer je pre moje “špáratkové” zápästie ideál. No a po 40-tke prišlo aj na to, čo som akosi stále podvedome odmietal a to žlté zlato :) …takze výsledkom je rozhodnutie zadovážiť si “tatkovske” DJ36 aspoň v bicolore. Nech som to posledný týždeň prechádzal z akejkoľvek strany, vždy mi akosi vyšiel výsledok že to má byt ref 126233. Stretol sa už v reále niekto s týmto cifrom? Bohužiaľ mne sa to zatiaľ nepodarilo. Osobne myslím že to bude aj napriek “moderne” v reale decentné, ale priznávam že v kútiku duše sa bojím aby to nebol trosku “cirkus” ktorý bude zachvilu opozeraný…aj keď pár rokov dozadu ma v tomto smere odhovárali aj z Hulkov a nič take sa ani po rokoch nestalo.

Ak môžem poprosiť, budem vďačný za každý váš skromný názor :) 

6ACB683C-0EB3-42CD-A33E-B28C30E8A2E8.jpeg

Tohle je fakt krásná kombinace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, matt81 napsal:

Páni, potom čo som sa odhodlal kúpiť OP36, tak som po rokoch nosenia hodiniek ( a tejto strašne nákazlivej choroby ) zistil že 36mm priemer je pre moje “špáratkové” zápästie ideál. No a po 40-tke prišlo aj na to, čo som akosi stále podvedome odmietal a to žlté zlato :) …takze výsledkom je rozhodnutie zadovážiť si “tatkovske” DJ36 aspoň v bicolore. Nech som to posledný týždeň prechádzal z akejkoľvek strany, vždy mi akosi vyšiel výsledok že to má byt ref 126233. Stretol sa už v reále niekto s týmto cifrom? Bohužiaľ mne sa to zatiaľ nepodarilo. Osobne myslím že to bude aj napriek “moderne” v reale decentné, ale priznávam že v kútiku duše sa bojím aby to nebol trosku “cirkus” ktorý bude zachvilu opozeraný…aj keď pár rokov dozadu ma v tomto smere odhovárali aj z Hulkov a nič take sa ani po rokoch nestalo.

Ak môžem poprosiť, budem vďačný za každý váš skromný názor :) 

6ACB683C-0EB3-42CD-A33E-B28C30E8A2E8.jpeg

Naživo jsem tenhle cifr neviděl, ale přišlo mi už to zbytečně moc k jubi a fluted. Měl jsem stejné obavy jako ty - že se to časem okouká. Chvíli je ponosit na ruce, třeba bych změnil názor. Já šel cestou klasiky.

Ale celkově bico dj určitě doporučuji :)

6E88B933-6D37-48FC-A8DD-E7D48EB20DE7.jpeg

BEE5B234-9C6D-42CC-B687-C2698CF456E0.jpeg

70C4685A-436F-402B-9B9D-C7CEFE61711F.jpeg

F22D6343-46B6-4EB7-B781-CC5A7144012F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...