Přejít na obsah

tah a remen na Zenith El Primero Chronomaster 38


feldkurat_Katz

Doporučené příspěvky

Mel bych dotaz na fanousky Zenithu, pripadne rovnou na vlastniky predmetneho modelu. Dokupovali jste nekdy tah? Mam vyhlednute jedny El Primera, ale jsou na krokodylu s preklapeci sponou a tak jsem se chtel zeptat, na kolik tah prijde, zda je pohodlny a jake jsou s nim vlastne vubec zkusenosti?
Jo a jeste bych se rad zeptal, jestli je slozite tu originalni preklapeci sponu prehodit na jiny kozeny remen? Nejsem totiz fanousek krokodyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem bral tah za 26k, tak jestli meziročně extrémně nezdražili...

Ještě teda doplním zkušenosti - je extrémně pohodlný, občas trochu vrzne (je tam dost míst, kde rád sbírá "binec"), ale po vyčištění je hned vše ok. Co jsem ho pořídil, hodinky na kůži skoro nebyly. Posune je to o level výš.

C8ABB927-FB82-4965-9D1D-C38517CBDB49.jpeg

Upraveno uživatelem ondrejm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, ondrejm napsal:

Loni jsem bral tah za 26k, tak jestli meziročně extrémně nezdražili...

Ještě teda doplním zkušenosti - je extrémně pohodlný, občas trochu vrzne (je tam dost míst, kde rád sbírá "binec"), ale po vyčištění je hned vše ok. Co jsem ho pořídil, hodinky na kůži skoro nebyly. Posune je to o level výš.

C8ABB927-FB82-4965-9D1D-C38517CBDB49.jpeg

Dik za zkusenosti!

Kdes ho bral? Za tyhle prachy by to slo.

A jeste dotaz-nosi se vetsi na kuzi nebo s tahem? Na kuzi mi byly tak akorat...a nektery tahy delaj hodinky vetsi...

Upraveno uživatelem feldkurat_Katz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...