Přejít na obsah

Alpina community watch project


VladimírH

Doporučené příspěvky

Na stránkách https://community.alpinawatches.com/ proběhlo hlasování příznivců značky na vytvoření tří modelů hodinek - Alpiner 4 Chronograph, Startimer Pilot Automatic a Seastrong Diver 300 Automatic - podle přání hlasujících. Vítězné modely je možno pořídit s výraznou slevou na prvních 100 kusů od každého. Jako pozitivum hodnotím, že křemíkoví fanoušci prohráli 3:0, jako negativum, že jsem neuspěl se žlutými ručkami 😥... Některé možné kombinace byly přímo šílené, výsledné modely jsou střízlivé, přesto odlišné od běžné produkce.

obrazek.thumb.png.f9172b451d7ff4609681df2a0cc1a37b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Popravdě řečeno, rozměr jsem nesledoval, volil jsem hlavně titanovou PVD úpravu. Dělají obě velikosti se stejným strojkem, tak snad nejsou takoví ňoumové, aby to popletli... Zkus vznést dotaz na alpina@rhinosupport.com, odpovídali docela rychle...

Ale už mají jen patery, takže rozhodování je těžké 🤔 Na druhou stranu, asi bych moc neváhal, poslat do světa půjdou vždycky!

Upraveno uživatelem VladimírH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tip :). Nevydržel jsem a včera vzal předposlední Startimery i s tím, že zaplatím DPH a clo. Překvapilo mne, že ta cena má být DDP (delivery duty paid), veškeré náklady na dopravu, cla a daně hradí Alpina. Tož jsem na to zvedavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mají chybně jen ten obrázek. Na přehledu, kde jsou všechny troje hodinky date okýnko je a v popisu taky. Ale bylo by to zajímavý, kdyby datum chyběl :) Verzi bez data jsem nikde nenašel. Pokukuju po těch potápkách. Maji jich ještě 17, už aby byly pryč, ať mám klid. Nejhorší bude čekání do Vánoc. Neviděli jste naživo jaká je ta povrchová úprava, jestli je to hodně lesklý? U Startimerů píšou polished, ale na obrázku mi přijdou matný.  U Seastrongů zas polished nepíšou a ty se mi zdají lesklé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám odpověď od Alpiny, co se datumovky a velikosti Startimerů týká:
 

Citovat

 

"Thank you for your email and interest in this great community project !
I confirm that you will receive a watch with date and 44mm under the Chirstmas Tree ! :)
We wish you an excellent day and remain at your entire disposal,

Best regards, The Alpina Team"

 

Takže 44 mm a datum k tomu. Na stránkách to ale ještě neopravili. Ach, ta strašná nejistota...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...

U Alpiny skončilo hlasování o jménech nových hodinek, vytvořených fanoušky značky.
Výsledná jména jsou Granite, Mistral a Blue Lagoon.

Zároveň kují železo, dokud je žhavé a vytvořili tři nové modely. Spolu s původními modely jsou nyní na webu se slevou 40% ke koupi:

obrazek.thumb.png.4d3fa2ffe5ccc36ce4f6ea180e02ae46.png

https://community.alpinawatches.com/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=cta&utm_campaign=community-watch

A konečně opravili velikost u pilotek na 44 mm...

Upraveno uživatelem VladimírH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil jsem to tak, že prvních 100 kousků bylo za 50%. Pak měly být za normál. Jak vidno, pokud bude zájem, budou je sekat jak Baťa cvičky... A exkluzivita je fuč 😵

Upraveno uživatelem VladimírH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...