Přejít na obsah

Alpina community watch project


VladimírH

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Teda já už pěkně blbnu. Hrabe mi, dnes ještě není 11.12., ale budiž. Už se asi nemůžu dočkat, nebo co :)

@VladimírH nejhorší je, že ty zelenky mají své kouzlo.

U nás na to jdou pěkně fikaně. Už mi v podstatě (moc) nekomentují nákupy/obměny🕥. Nechávají tíhu rozhodnutí zásadně na mně. To je kolikrát děsný. Nevím, kde se ve mně nakonec vezme ta vnitřní síla. Budím se zpocený po celém těle. Nevím, jestli to není horší, než mě sjet na první dobu.😎 Pravda je, že asi nejedu ve vyšší třídě. Ani finančně, ani kusově. Alpinky, pokud vše dopadne dobře, budou jedny z těch dvou kusů pro mě lepších. Ale pravda taky je, že mě kolikrát svrbí dlaně i nad některýma lowcostama a snažím se neurvat nebo netočit příliš často.

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sodekcz Jó, kolik už tady bylo hodinek na lítačku za 5kKč, to snad nejde spočítat, a já se vždy tak dlouho rozmýšlel, až to naštěstí vždy někdo vyřešil za mne 🤗 Zato u Bakera je to vždycky průvan... Jsem marnivý jak ženská

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím bych řekl, že čekání se vyplatilo (aspoň pro mě barva super). Přenost teď bohužel neotestuji, ještě nepřišla ta finální chvíle na takové to domácí žvýkání 😎. Měl jsem v merku ještě další akvizici, no zatím bych řekl že mě Alpinky dočasně vyklidnily.

Něco jako předprodukční foto hír :

alp1.jpg.5dcbfa32d69436273164c50d56b49371.jpg

alp2.thumb.jpg.1ceb69bb6081185645751019ae7a845f.jpg

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vánoce :newyear: už jsou i v Záběhlicích... budu silný, jen jsem se podíval a najdu je jako náhodou :whistle: pod stromečkem - ve fóliích, v krabici DHL, stylovka :wub:

P.S.: řemen je úžasný, navrch plastotextil, vespod kůžička

Upraveno uživatelem VladimírH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mě trochu mrzí, že jsem si to nakonec rozmyslel a objednal jinde 😁

Ať dělají radost pod 🎄! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, sodekcz napsal:

Doufám, že na foru přibudou časem nějaké fotky. Sranda je, že se objevily na netu u některých prodejců, ovšem už za full price.

JJ, dokonce i v Karlíně černé Granity za 80k...

Fotky budou po Ježíškovi, až je s překvapením vybalíme z DHL krabice!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabice OK, obsah OK, chybí velká knížka, záruční karta opět bez vyplněného S/N. Na rozdíl od modrých Granitů nová krabice - tu první vytáhli ze sto let zaprášené výlohy, humus i vevnitř :sick01:

Ženě jsem poctivě odevzdal k zabalení a doufám, že v pátek večer dojde k jejich domácí legalizaci 🤗

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabice tak nějak papírově normální, uvnitř druhá koženková (nebo kožená?). Zespoda nalepen menší štítek s nějakým číslem a údajem CZ. Knížečka žádná. Jen papírová skládací karta Certifikát autenticity s razítkem na záruční části, datem prodeje 25.12.2021 bez výrobního čísla. A s QR kódy na stažení.

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec byly pod stromečkem společně s Alpina Comtesse AL-240MPWD2C3B pro drahou polovici, abych odůvodnil jejich existenci :whistle:

obrazek.png.59da4144dc913ac42729aeaa95120290.png

To bylo radosti... Syn (má nějaké Garminy) mi je hned chtěl sebrat, že se mu moc líbí... Na procházce jsem se na sluníčku podíval, kolik je a veškerému okolí vypadly oči z důlků :eek:
Mě uchvátil hlavně řemen, je neuvěřitelně pohodlný, pořídím určitě další. Oproti pandám AL-372 jsou nižší, lehčí a mnohem hezčí :wub:
Pod stromečkem byl i modrý Duke a černý Liberty, až bude čas, tak se předvedou...

 
   
Upraveno uživatelem VladimírH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkypěkně páni kolegové😄

Jak na vás působí dýnko? To moje je ostré (reliéf a celá ražba). Po přejetí prstem docela škrábe. Jsou to moje první stroje, kde u dýnka cítím tuhle vlastnost. Při nošení v pohodě, ale na omak jsem si toho všiml hned po rozbalení. Tak nevím, jestli je to vlastnost Alpin, nebo jestli soudruzi z Geneve někde u mého konkrétního pouzdra neudělali chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dýnkem jsem na tom stejně, taky mi to přišlo neobvyklý. Napadlo mne, jestli není dýnko pálený laserem a proto ty ostrý hrany. Při nošení mi to nevadí. Jak si psal, možná  je to vlastnost. Ostrý hrany mám i na vnitřních stranách nožek pouzdra.  Líbí se mi číselník, indexy a ručky :).  Dělají mi cca 15 s do plusu. Řemen je fajn, snad se ta kůže vespod neodlepí. Zatím spokojenost :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...