Přejít na obsah

Průběžná aktualizace seznamu pravidel


safi

Doporučené příspěvky

Mám prosbu - bylo by prosím možné průběžně doplňovat seznam pravidel? Nejsem na fóru často a tak občas napíšu něco, co není v souladu s aktuálními domluvami vlastníka a moderátora a tak to je smazáno. Já pak u nich zjišťuju co a jak a oni zbytečně ztrácí čas vysvětlováním. 

Přitom by stačilo napsat do jednoho vlákna / příspěvku větu typu "od DD.MM.YYYY dělejte nebo nedělejte to či ono" a výše uvedené zbytné činnosti vůbec nemusí proběhnout, protože budu vědět, co se nově na fóru smí a nesmí. 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý podnět. Už nějaký pátek tu jsem a do pravidel jsem nikdy ani nemrknul, možná tenkrát na začátku pravidla prodej - koupě. Nikdo mi nikdy nic nesmazal. A nedá se říct, že bych tu nebyl aktivní. Vynechávám politiku, urážky a prodej starejch nehodinkovejch krámů.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Daemonultimate napsal:

Zajímavý podnět. Už nějaký pátek tu jsem a do pravidel jsem nikdy ani nemrknul, možná tenkrát na začátku pravidla prodej - koupě. Nikdo mi nikdy nic nesmazal. A nedá se říct, že bych tu nebyl aktivní. Vynechávám politiku, urážky a prodej starejch nehodinkovejch krámů.

Slo o prkotinu - nehodinkové téma ve sloupečku napravo. Což dává smysl a souhlasím s tím.

Ale už vícekrát jsem tu a tam v různých vláknech narazil na nějaké Bertovo rozhodnutí, ale člověk vlastně neví, zdali to bylo ad-hoc rozhodnutí jen pro daný okamžik, nebo nové pravidlo. Nehledě na to, že málokdo má čas pročítat všechna vlákna.

Myslím, že by to ve finále mohlo snížit zátěž moderátorů….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, safi napsal:

Slo o prkotinu - 

Já Ti rozumím jak to myslíš. Třeba nedávno se tu probírala čínská produkce. Moderátor by vstoupil do zamčeného vlákna a přidal pravidlo. Pak už by jen místo toho, aby musel každému jednotlivě cokoliv vysvětlovat, odkázal by dotyčného na pravidla. Ale muselo by jít o zásadní věci, ne kvuli každé prkotině. Já mám třeba někde v koutku ukryto pravidlo, že v myšlenkohnutí má být pouze věc hodinkového charakteru. Tak se toho držím. 

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...