Přejít na obsah

Hodinky pro kluka 10 let


Doporučené příspěvky

Zdar chlapi!

Začínám se rozhlížet po nějakých hodinkách pro mladého, něco v kvarcu ( sem tam někde havaruje na kole apod), takže odolnější klasické ručičkové hodinky ( ne GShocky) , průměr něco přes 30mm a raději vodotěsné. Budu rád za nějaké tipy,díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, bohus76 napsal:

Zdar chlapi!

Začínám se rozhlížet po nějakých hodinkách pro mladého, něco v kvarcu ( sem tam někde havaruje na kole apod), takže odolnější klasické ručičkové hodinky ( ne GShocky) , průměr něco přes 30mm a raději vodotěsné. Budu rád za nějaké tipy,díky.

Já dostal v 10 letech své první Primky (ach, kde je jim konec?:(), takže Elton hodinářská je jasná volba! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, mlsoun1 napsal:

Zdar Bohuši,

toto by šlo.Jak na tahu,tak i kožka.Cena výtečná.Vodotěsnost 50M.

Casio Collection LTS-100D-1AVEF | Hodinky-365.cz

Casio Collection LTS-100L-1AVEF | Hodinky-365.cz

týbrďo bomba, safír, v podstatě věčná baterka

 Za ty prachy... Jestli teda ten safír nedostane úder při pádu z kola....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bral k desátým narozkám dceři tyto ve 34mm:

https://www.mujswatch.cz/swatch-gw411/?gclid=CjwKCAjwieuGBhAsEiwA1Ly_nVePHRkJuUG_w6hBKUUwe8YefSgpp3eV-DKANZs7if_4nFq6dFAH6RoCssQQAvD_BwE

a je to uplný minimální strop.... cokoli menšího určitě ne :) a to je to holka s jemnou ručkou... kdo ví co máš za řízka :D 

tady foto z netu pro představu rozměru na dívčí ruce nejspíš:

image.jpeg

Takže tím nechci říct rovnou 40 ale těch 34mm minimálně nebo ideálně.. a rovnou můžeš mrknout i u toho Swatche. Nemaj safír...  ale vodotěsnost je fajn a velmi příjemný gumový řemínky... navíc Swiss 🤭 obrovský výběr vzhledu.

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím jak můj 10-letý nakládá s hodinkami, tak Fitbit Ace 2 není špatná volba. Za rok zničené dva gumové pásky, ale tracker drží. Výhodu vidím v tom, že si zvyká mít něco na ruce. Za rok zkusím nějaké G-Shocky 

Upraveno uživatelem x591
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a11bdabb324cad80f6f444408c18abb2.jpg

Koukni i na tydle Lorus.. sice myslim take nejakych 34mm, ale nizke a lehounke.. hlavni vyhoda - proc jsem je poridil (a teda zatim nosim ja :)), ze maji cisla a muzou se dexka ucit kolik je hodin.. a celo lumi cifernik je dobra zabava! Mineral dostal zabrat, ale po lehkem prebrozseni bude zase jako novy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak,co si ja pamatam,tak v jeho veku keby mi ponuknes suby alebo g shocky,tak beriem gshocky,pretoze boli chlapske,drsnacke,cool a podobne 😇.a hlavne musia sa pacit jemu, musi mat radost z tych hodiniek, ale to vlastne plati aj pre dospele deti🤔.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to budu za čas řešit. Nevím, možností je mraky. Nakonec opravdu to nejzásadnější bude, když z nich bude nadšený a bude to jeho volba a srdcovka, budou cool a bude mu na nich záležet. Nebyli jsme jiní. Co jsme vzali za své si člověk chránil a opečovával, co bylo spíš přání a doporučení rodičů, to za chvíli leželo rozbité v koutě nebo zmizelo bůhví kde. Třeba tady bych si vybral i já 😀https://www.amazon.co.uk/s?k=Boy's+Casio+Quartz+Watch+Dial+Analogue+Display+Black+Resin+Strap+and+Black+Dial+LRW-200H-1B&linkCode=gs3&tag=picclick02-21

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladý musí mít ručičkové,aby se naučil poznávat čas a plasťáky nemám rád. Takže nerez pouzdro a tři ručky jsou jasná volba. A samozřejmě bude porovnávat hodinky s tátou a jestli s nima může do vody a vypadají tak nějak podobně 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych ukojil vyhledávací touhy, když už nemůžu pro sebe, trošku jsem ještě hledal a tady mi to nepřijde marný - Lurus (Seiko), JVD (základna v ČR), Secco:

https://www.hodinky-365.cz/index.php?filtr=typ:hodinky~druh:klasické~urceni:Chlapecké

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...