Jump to content

Hodinky pro kluka 10 let

Recommended Posts

Zdar chlapi!

Začínám se rozhlížet po nějakých hodinkách pro mladého, něco v kvarcu ( sem tam někde havaruje na kole apod), takže odolnější klasické ručičkové hodinky ( ne GShocky) , průměr něco přes 30mm a raději vodotěsné. Budu rád za nějaké tipy,díky.

před 2 hodinami, bohus76 napsal:

Zdar chlapi!

Začínám se rozhlížet po nějakých hodinkách pro mladého, něco v kvarcu ( sem tam někde havaruje na kole apod), takže odolnější klasické ručičkové hodinky ( ne GShocky) , průměr něco přes 30mm a raději vodotěsné. Budu rád za nějaké tipy,díky.

Já dostal v 10 letech své první Primky (ach, kde je jim konec?:(), takže Elton hodinářská je jasná volba! :thumbsup_anim:

Sporty jsou jasná volba,ale již pro starší a uvědomělé raubíře ( a to ten můj zatím není) a proto to musí být kvarc a vodotěsný .

před 41 minutami, mlsoun1 napsal:

Zdar Bohuši,

toto by šlo.Jak na tahu,tak i kožka.Cena výtečná.Vodotěsnost 50M.

Casio Collection LTS-100D-1AVEF | Hodinky-365.cz

Casio Collection LTS-100L-1AVEF | Hodinky-365.cz

týbrďo bomba, safír, v podstatě věčná baterka

Za ty prachy... Jestli teda ten safír nedostane úder při pádu z kola....

Chlapi buďte trochu rozumní s tou velikostí, tady nepoměřujeme přirození😋  Dle mého,je velikost kolem 30mm ( plus mínus) akorát.Ty Casia od Marcela vypadají velmi fajn,snad by je mladý neutopil 😉

já bral k desátým narozkám dceři tyto ve 34mm:

https://www.mujswatch.cz/swatch-gw411/?gclid=CjwKCAjwieuGBhAsEiwA1Ly_nVePHRkJuUG_w6hBKUUwe8YefSgpp3eV-DKANZs7if_4nFq6dFAH6RoCssQQAvD_BwE

a je to uplný minimální strop.... cokoli menšího určitě ne :) a to je to holka s jemnou ručkou... kdo ví co máš za řízka :D 

tady foto z netu pro představu rozměru na dívčí ruce nejspíš:

image.jpeg

Takže tím nechci říct rovnou 40 ale těch 34mm minimálně nebo ideálně.. a rovnou můžeš mrknout i u toho Swatche. Nemaj safír...  ale vodotěsnost je fajn a velmi příjemný gumový řemínky... navíc Swiss 🤭 obrovský výběr vzhledu.

Edited by Spongebob

Když vidím jak můj 10-letý nakládá s hodinkami, tak Fitbit Ace 2 není špatná volba. Za rok zničené dva gumové pásky, ale tracker drží. Výhodu vidím v tom, že si zvyká mít něco na ruce. Za rok zkusím nějaké G-Shocky 

Edited by x591

a11bdabb324cad80f6f444408c18abb2.jpg

Koukni i na tydle Lorus.. sice myslim take nejakych 34mm, ale nizke a lehounke.. hlavni vyhoda - proc jsem je poridil (a teda zatim nosim ja :)), ze maji cisla a muzou se dexka ucit kolik je hodin.. a celo lumi cifernik je dobra zabava! Mineral dostal zabrat, ale po lehkem prebrozseni bude zase jako novy..

Presne tak,co si ja pamatam,tak v jeho veku keby mi ponuknes suby alebo g shocky,tak beriem gshocky,pretoze boli chlapske,drsnacke,cool a podobne 😇.a hlavne musia sa pacit jemu, musi mat radost z tych hodiniek, ale to vlastne plati aj pre dospele deti🤔.....

Lorusky svítící mám taky. Zrovna dneska na ruce. A mohl by machrovat jak svítí. Jsou lehké, vkusne. Koupíš mu na aliku kopec nato řemenů s bude moc parády.

Taky to budu za čas řešit. Nevím, možností je mraky. Nakonec opravdu to nejzásadnější bude, když z nich bude nadšený a bude to jeho volba a srdcovka, budou cool a bude mu na nich záležet. Nebyli jsme jiní. Co jsme vzali za své si člověk chránil a opečovával, co bylo spíš přání a doporučení rodičů, to za chvíli leželo rozbité v koutě nebo zmizelo bůhví kde. Třeba tady bych si vybral i já 😀https://www.amazon.co.uk/s?k=Boy's+Casio+Quartz+Watch+Dial+Analogue+Display+Black+Resin+Strap+and+Black+Dial+LRW-200H-1B&linkCode=gs3&tag=picclick02-21

Mladý musí mít ručičkové,aby se naučil poznávat čas a plasťáky nemám rád. Takže nerez pouzdro a tři ručky jsou jasná volba. A samozřejmě bude porovnávat hodinky s tátou a jestli s nima může do vody a vypadají tak nějak podobně 😉