Přejít na obsah

Prodej do zahranici - prepravni sluzba


pkd

Doporučené příspěvky

Zdravim, jake mam moznosti pri zasilani hodinek do zahranici? UPS - zakazano nad hodnotu 500 USD, stejne tak FedEx apod. Tak jak je kurna dostanu bezpecne z bodu A do B uvnitr unie?

Stabajzna z UPS mi po telefonu tvrdila, ze pokud nejsou z drahych kovu, tak to je OK, ale pravidla spolecnosti vypravy jiny pribeh:

Screenshot-2021-06-29-at-12_15_56.jpg.e42dda248e28515c8e144954f87823bf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, miguel napsal:

Ja vyuzivam DHLko. A tu v Polsku ponukaju aj poistenie tovaru a nemaju problem s hodinkami.

Potvrzuju, byl jsem to pred chvili odevzdat na DHL Express pobocce. Borec si je prohlidnul, pojistili se na plnou hodnotu a do dvou dnu to snad skonci happy-endem.

Diky vsem za tipy.

Upraveno uživatelem pkd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posílám od DPD, přes GLS, DHL, Fedex, UPS atd. podle toho do který nebo ze který země. Jde hlavně o kvalitu služby, protože v podmínkách mají vyjímku ti přepravci všichni. Do důsledku to nikdo neřeší, ale v případě průseru za půl mega si o to prostě přišel, protože to maj v podmínkách. A neuděláš nic. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, JoyStick napsal:

Posílám od DPD, přes GLS, DHL, Fedex, UPS atd. podle toho do který nebo ze který země. Jde hlavně o kvalitu služby, protože v podmínkách mají vyjímku ti přepravci všichni. Do důsledku to nikdo neřeší, ale v případě průseru za půl mega si o to prostě přišel, protože to maj v podmínkách. A neuděláš nic. Bohužel.

V tomhle pripade jsem se vesel do pojistnyho limitu. Orloje za pul mega bych uz asi predal vyhradne osobne za doprovodu Arnolda Schwarzeneggera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, pkd napsal:

V tomhle pripade jsem se vesel do pojistnyho limitu. Orloje za pul mega bych uz asi predal vyhradne osobne za doprovodu Arnolda Schwarzeneggera.

Rozumim, to byl jen příklad pro ilustraci té problematiky. Pokud se vlezeš do limitu, pak velcí hráči mají většinou nejlepší podmínky, tedy DHL / UPS. Ale jak jsem psal, do důsledku to neřeší nikdo a budeš-li vybírat dle kvality služby (čti sofistikovanosti přepravní sítě a jejích uzlů), pravděpodobnost ztráty či poškození je v procentuálním vyjádření mizivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, JoyStick napsal:

Rozumim, to byl jen příklad pro ilustraci té problematiky. Pokud se vlezeš do limitu, pak velcí hráči mají většinou nejlepší podmínky, tedy DHL / UPS. Ale jak jsem psal, do důsledku to neřeší nikdo a budeš-li vybírat dle kvality služby (čti sofistikovanosti přepravní sítě a jejích uzlů), pravděpodobnost ztráty či poškození je v procentuálním vyjádření mizivá.

Diky za ujisteni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...