Přejít na obsah

Nové El Primero 38mm


ondrejm

Doporučené příspěvky

Jina luneta koukam...neni TACHYMETRE a jina chrono rucicka🙊 A vteriny na subdialu nemaji odstupnovani po jedne...ale zase je zpatky El Primero 36 000 a ovladace chrona jsou jako v te specialni “attic edici” A386👍

Konecne taky nekrokous remen-ta treti verze se mi libi asi nejvic😎

A podle webu vyrobce ma byt o 10 hodin vyssi rezerva chodu, cili 60 hodin...

Za me fajn a tudiz s klidem muzu koupit DJ a na El Primera si pockat😊

Upraveno uživatelem feldkurat_Katz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za me dobry pocin, bal jsem se, ze 38mm zrusi uplne. takhle je to odkaz na nejvetsi ikonu znacky, navic s namakanym modernim strojem a vice citelnejsima ruckama👍🏻 a taky jsem rad, ze to neni krokous - ten se mi navic s tou “dedkovskou” sponou nikdy nelibil😀 tah taky vypada potuneny, ale mozna se pletu. tesim se kazdopadne nazivo. 

 

E72F22DC-CCFD-4511-AFD3-36F16028B408.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah je Stejný jako na sportech. Takže spona s mikroregulací, což je plus.

Mi se třeba tyhle menší ručičky líbí méně, ty u předchozího modelu mi přijdou hezčí / čitelnější. Ještě koukám, červená nemá na konci hvězdu - ale zas dát jí tam, tak opticky sežere hodinovku a minutovku.

Wr 50m oproti 100m předtím.

Suma sumárum, upgradovat nebudu, ale možná zkusím nějaký nový řemen + vyzkoumám, jestli by šlo dát novou sponu na starý tah :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, ondrejm napsal:

Tah je Stejný jako na sportech. Takže spona s mikroregulací, což je plus.

Mi se třeba tyhle menší ručičky líbí méně, ty u předchozího modelu mi přijdou hezčí / čitelnější. Ještě koukám, červená nemá na konci hvězdu - ale zas dát jí tam, tak opticky sežere hodinovku a minutovku.

Wr 50m oproti 100m předtím.

Suma sumárum, upgradovat nebudu, ale možná zkusím nějaký nový řemen + vyzkoumám, jestli by šlo dát novou sponu na starý tah :)

jestli ma tah plne clanky, tak to je za me urcite plus. 50m wr je velka skoda. kazdopadne se mi “ty nase” libi vic a jsem rad, ze jsem rad:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, jenik77 napsal:

jestli ma tah plne clanky, tak to je za me urcite plus. 50m wr je velka skoda. kazdopadne se mi “ty nase” libi vic a jsem rad, ze jsem rad:)

No tah bude stejný jako na sportech, a to jsem viděl v recenzích, že je OK - nenadchne, neurazí :D Taky jsem za ty naše rád, tohle mi přijde až moc krok vintage směrem. Nic proti tomu nemám, ale sednou mi více ty moderní reinterpretace. Revers pandy mohli udělat trošku živější no.

Takže letos ty moje jen nechám trošku přeleštit, oservisovat a jdeme sbírat další letokruhy 

před 7 hodinami, Axel napsal:

Ty echt gold jsou obzvlášť velkoparádnický!:) Brus vypadá na práci nějakého pacoše - pedanta, citlivý a vkusný facelift.  Fotky jsou samo upravený, takže to chce vidět naživo, ale líbí se mi moc, jednou si ty Zenithy musím koupit.. :D

Ty teda jsou, taky cena bude echtovní :) škoda že neudělali bico.

A tady ještě odkaz na youtube, všechny 3 modely

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...