Přejít na obsah

Seiko Tuňáky, prosba o radu.


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, DavidLC napsal:

Já spokojenost, mám to do modra, ale klidně bych měl čiré. Vypadá to trochu "hoch", ale třeba jsem jen zaslepen 😍. Potěšili mě v Koscomu, že nastavili tah jako na starém. Mám teda ale pocit, že byl vytahaný, nebo mi přibrala ruka 🙂. Trochu váhám vzít je do života, aby se jim něco nestalo 🤔...

prej nestalo, takový tooly 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spokojenost, mám to do modra, ale klidně bych měl čiré. Vypadá to trochu "hoch", ale třeba jsem jen zaslepen . Potěšili mě v Koscomu, že nastavili tah jako na starém. Mám teda ale pocit, že byl vytahaný, nebo mi přibrala ruka . Trochu váhám vzít je do života, aby se jim něco nestalo ...
Tak to by se mohly vratit k tatkovi, kdyz se je bojis nosit :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, blackhead napsal:

Tak to by se mohly vratit k tatkovi, kdyz se je bojis nosit :D

Nikdy, Vltavu zažijou jen pohledem na mapě, i na mytí rukou půjdou do plyše, musí se vzpamatovat z těch šoků 😀.

Nehledě na to, že jsou už neprodejný, vzhledem k tomu co jsem zaplatil 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi líto, když nějaké hodinky schytají škrábanec, ale takový je život a člověk sám taky schytá nějaký ten šrám. Ještě více je mi ale líto hodinek, které jen bezúčelně leží v šuplíku jen proto, aby neutrpěly nějakou újmu, jako děti zavřené v bytě, aby se jim venku náhodou něco nestalo. Smutné. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 12. 2021 v 10:40, blackhead napsal:

ok ok :D

Panika ! Jsem vemeno, nezkusil jsem si pootočit lunetou, až teď. Nejde to, je natvrdo. Konzultace po tel. s Koscomem, že by to mohlo být to sklíčko 🙄 že je vysoké. Tak zatím asi počkej. Kdyby to tak bylo, bojuji luneta vs antireflex  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě když hodinář měnil na želvách minerál za safír a plech.lunetu za keramiku, tak ta luneta šla taky šíleně z tuha..prý se to musí vychodit říkal. Takže jsem s ní občas protočil a zlepšilo se to trochu.

Ale pro někoho by to ze začátku mohlo vypadat fakt že to nejde vůbec.. 

A nebo je fakt něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, pebe napsal:

Může být skříplý o-kroužek v lunetě, to potom taky nejde otočit

Přesně tak..ten gumovej kroužek mi tam nějak dělal neplechu..musel se "obrousit" v tvym případě tam může byt skříplý nějak víc. Podle mě to bude ono :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám tuchu, takhle mi to ( to o té výšce) řekl hodinář z Koscomu po tel. Každopádně tam dojdu, štve mě, že jsem si to nevyzkoušel hned (popřípadě že ne hodinář, když to dělal)... sám se do ničeho radši nepustím, znám své ruce...🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

 

@blackhead a dalším kdo to se mnou prožívali 😀

Dobrá zpráva, a přeci se točí 😀. V Koscomu předěláno, prý to drhlo o spodek lunety, původně myslel prý sklo. Nevím, každopádně to maká, proběhla omluva za to, že to nezkusili. Jsem spokojený, jen jsem musel čekát v Nextdooru, tak se to prodražilo 😂. Foto dodám do vlákna 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...