Přejít na obsah

Ch.Ward C01 Grand Malvern Power Reserve


Doporučené příspěvky

Dlouho už jsem do tohoto tématu nepřispěl. Většinu hodinek dávám do svého vlákna.

Tentokrát však učiním výjimku neboť si to tyto hodinky zaslouží.

Mnozí již ví,že mi rukama prošla spousta Wardů. Většina jich šla časem dál a nahradily je jiné kusy. 

Jsou ale hodinky,které zůstávají. Většinou jsou to limitky, ale ještě více jsou pro mě hodinky s inhouse strojkem SH21,optimálně s komplikací small second.

Tento kousek má opět SH21, ruční natah a pro změnu komplikaci power reserve a to v decentnim,velice vkusném provedení.

Více až hodinky dorazí.

Zatím recenze WarnandWound

https://wornandwound.com/review/christopher-ward-c1-grand-malvern-review/

 

Christopher-Ward-C1-Grand-Malvern-Power-Reserve-5-Day-30-1160x773.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su jedny z najkrajsich, ta komplikacia je super, v tvare ich "C". Skoda, ze ich vcera nedali s ciernych cifernikom, tie su ovela krajsie. Rozmyslal som nad nimi, ale cierna je cierna. Mimochodom su to automaty. Maju zaujimavy rotor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě je tato verze Automatic. Díky za upozornění.

Nicméně v textu mě zmátlo hand winding. Coz samozřejmě neznamená manual winding. C9 Harrison small second a C65 Bronze Small Second mají stejný stroj s ručním nátahem.

Ten rotor je krásný. 

For the new C1, the basics of the movement stay the same. This version features 35-jewels, hand-winding, hacking, a 120-hour power reserve and a frequency of 28,800 bph. The previous automatic had 31-jewels, so the additional four are likely to do with the power reserve.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace k pěkným časostrojům 🙂 Tyto Wardy jsem kdysi moc chtěl, ale nakonec jsem zjistil, že bych takové krásné leštěnky na svůj způsob nošení neužil a raději jsem zůstal u univerzálních toolů 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...