Přejít na obsah

CASIO Edifice EFR-526D-1AVUEF


papun

Doporučené příspěvky

Jedině v tom safíru. Ale upřímně, já bych to u hodinek za 2 tisíce neřešil. A neřešil bych ani to, že je to Casio, jak tu někdo navrhoval, že máš jít raději do Orientu - nemyslím si, že by sis polepšil. Podobná Edifice chrona jsem nedávno zkoumal známému na rodinné oslavě a jsou to dobře udělané hodinky. Za ty prachy až super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, papun napsal:

Orient - často píšu, že ten název a znak nedávám. Přijde mi to jako z kabaretu někde.

Asi koupím ty casia co jsem si sám navrhnul a uvidíme.

Tak podle mne se Orient nešťastným názvem i znakem docela přidusil.

To je jako na Moravě prodávat auto Scala ;o) - chybí už jen offroad Srala ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem přesně ty, které na začátku vlákna zmiňuješ, koupil. Takový ten impulsivní nákup, prostě mi padly do oka a za ty prachy... Naživo vypadají ještě líp a i když je to chronograf, tak jsou přehledné a snadno se odečte čas. A navíc, oproti většině chronografů ukazuje v normálním režimu (vypnuté stopky) sekundy velká sekundovka. Jestli se ti líbí, tak s nima chybu neuděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 7. 2021 v 9:10, Bushman napsal:

Kdysi jsem přesně ty, které na začátku vlákna zmiňuješ, koupil. Takový ten impulsivní nákup, prostě mi padly do oka a za ty prachy... Naživo vypadají ještě líp a i když je to chronograf, tak jsou přehledné a snadno se odečte čas. A navíc, oproti většině chronografů ukazuje v normálním režimu (vypnuté stopky) sekundy velká sekundovka. Jestli se ti líbí, tak s nima chybu neuděláš.

Přesně, velká vteřinovka přiřazená stopkám  a ztopořená trvale na dvanáctce je pro mne no-go. 
Ale vystřídal jsem více chrono a zjistil jsem, jak mi ty subcifry a tlačítka vadí.  Ale dokud jsem to naživo nezkusil, tak jsem to chtěl moc  a  přemluval se jak moooc to potřebuju

Teď aktuálně vedou moje  vosičky ( za 2,5k i s řemenem jako výsledek cca 30k anabáze ;o)

 

 

 

IMG_20210721_171059.jpg

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Příběh má prozatímní konec. Casia jsem měl týden doma. Ani jsem je nestihl přiznat manželce 😁. Celkový dojem velmi dobrý. Cifr na tuto cenovku super. Chrono šlo hezký mačkat. Co jsem měl Vratislavia,vzal tam to šlo tak divně. Pouzdro též fajn. Na netu uvádí větší velikost než je realita. Jsou to ideální 42 mm. I na mé malé ruce seděli pěkně.

Negativa, špičky nožiček o proti zbytku byly vyleštěné,vypadalo to dost divně. Hnusnější tah už jsem dlouho neviděl. Články mají takové podivné zúžení na boku a celkově to vypadá jak ozuzlany bombon. 

Nicméně pak přišla nabídka koupit Geckota Chrono první generace, pouzdro polštářek, tak jsem neodolal a Casia vrátil. Nicméně kdyby nabídka nepřišla, tak si je nechám. 

No ano Geckota napíšu zase jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...