Přejít na obsah

První AP


MickyRocks

Doporučené příspěvky

Je to tak, mnohem horsi je to pro toho, kdo ted treba akutne resi nemovitost, tam to taky smeruje do nesmyslu. Ale uprimne i tyhle blbosti typu hodinky, veteran, apod. cloveka nekdy na**rou, jelikoz zivot je o tom si delat radost a treba i nekdy splnit sen a kdyz mu to znemozni/zneprijemni jen takovahle nafoukla bublina, tak je to zkratka skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 23 hodinami, AdaMoss napsal:

Stejně je super, že tady lamentujeme nad tím, že si nemůžeme koupit věc za půl milionu, kterou přiznejme si, vůbec nepotřebujeme. 

Ako nepotrebujeme? 😄 Potrebujeme a nutne ... včera bolo neskoro 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně hodinek to je ještě dobré. Teď jsem četl, že jsou obrovské výpadky v dodávkách myček na nádobí, to je taky nepříjemný, kdo si má ty ruce máchat... 😄 Né dělám si srandu, buďme rádi že takové věci můžeme vůbec řešit, většina lidí nemá ani na tu myčku a možnost řešit hodinky je něco vysoko nad běžnou potřebu, chce to trpělivost (vím že tu němá nikdo :) ) a pokoru před situací. Lidí jako my, kteří by to chtěli hned je totiž hrozně moc a hodinky jsou jedna z mála věcí, jejichž dostupnost a možnost koupit není primárně jen o penězích, jsou tam další aspekty a to třeba některé štve, chápu to, protože naprostou většínu věcí na světě si prostě koupit můžeš a zrovna u těch hodinek je to jinak. :) Věřím že bude líp a že se dostupnosti zase vylepší na přijatelé úrovně. Teď se sešlo několik významných faktorů najednou a dělá to problémy nejen v hodinářství.

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, JamesLurk napsal:

Nepochopeno, kdyby všichni mohli koupit všechno, tak jsou na všechno tak dlouhé čekačky, že nekoupí nikdo nikdy nic. Na hodinky typu Jumbo se ptá týdně skutečně hodně lidí + emaily, hodinek je za rok že bys to spočítal na prstech jedné ruky. Díky tomu jak to značka dělá se k tomu dá alespoň spravedlivě dopracovat, je to o loajalitě. :)

Ale já to plně chápu. Každá firma upřednostní VIP a stálé zákazníky s obchodní historií. Jen ty tanečky kolem toho jsou trapný. 

Btw:

"...kdyby všichni mohli koupit všechno, tak jsou na všechno tak dlouhé čekačky, že nekoupí nikdo nikdy nic."

To je výroková logika jak noha. Hodinek se prodá vždycky stejně, tedy kolik jich firma pustí na trh. Maximálně se může změnit prodejní model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké tanečky? Tanečky jsou kolem toho maximálně tady na fóru, já myslím že v realitě to funguje všechno velice dobře a transparentně. Četl jsi třeba co psal Adamos? Nemám pocit, že by zažil nějaké tanečky. Dnes je majitel krásných vzácných hodinek. :)

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, neuromancer napsal:

Mě by jenom zajímalo, kdo a jak dlouho prověřoval při nákupu těch aktuálně 48 prodejců modrých 15500 na chronu24😂

Haha, to by mě taky zajímalo. 😄 Né, ono záleží kde to bylo koupeno, jestli v butiku nebo AD (ještě jich pár je), cena vyrostla tak moc, že to bohužel zláká poslat dál i takový lidi, u kterých by to člověk skutečně nečekal, takže tohle se nedá uhlídat nikdy. Šedej trh bude v určitý míře existovat vždycky i když s tím kdokoliv bude aktivně bojovat, i kdyby každej klient dostal ban, stejně se vždycky najde celosvětově někdo, kdo to za vidinou slušného výdělku nabídne dál.

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 8. 2021 v 1:26, azeppelin napsal:

Dobrý den, mám chuť na řízek s bramborovým salátem. Tady máte meruňkový knedlíky, však jsme je taky vařili my. Já sladký nerad. No jo pane, musíte se k řízku prokousat přes naše výborný lívance. Naším posláním je dělat kantýnu pestřejší.

Dnes sa mi podarilo si nájsť čas a ísť do tej kantíny. Musím povedať, že aj keď mi už cestou bolo jasné, že rezeň so zemiakovým šalátom mať nemôžem, tak marhuľové knedlíky aj lievance boli skvelé a už sa neviem dočkať, kedy si budem doma pochutnávať na vlastných knedlíkoch 🙂 Priestory kantíny aj a ochota personálu boli tiež perfektné. Za mňa absolútna spokojnosť a 650km v aute stálo za ten obed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Willie McBride napsal:

Dnes sa mi podarilo si nájsť čas a ísť do tej kantíny. Musím povedať, že aj keď mi už cestou bolo jasné, že rezeň so zemiakovým šalátom mať nemôžem, tak marhuľové knedlíky aj lievance boli skvelé a už sa neviem dočkať, kedy si budem doma pochutnávať na vlastných knedlíkoch 🙂 Priestory kantíny aj a ochota personálu boli tiež perfektné. Za mňa absolútna spokojnosť a 650km v aute stálo za ten obed.

😄 taky se těším jaké knedlíky místo řízku vyberu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Willie McBride napsal:

Dnes sa mi podarilo si nájsť čas a ísť do tej kantíny. Musím povedať, že aj keď mi už cestou bolo jasné, že rezeň so zemiakovým šalátom mať nemôžem, tak marhuľové knedlíky aj lievance boli skvelé a už sa neviem dočkať, kedy si budem doma pochutnávať na vlastných knedlíkoch 🙂 Priestory kantíny aj a ochota personálu boli tiež perfektné. Za mňa absolútna spokojnosť a 650km v aute stálo za ten obed.

Jasný, dej foto na ruce s novým přírůstkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AdaMoss ja dúfam, že raz mi uvaria knedlíček RO 15500 s čiernym cifrom. No je to samozrejme beh na dlhú trať, takže ostáva len byť trpezlivý a počkať si 🙂 No aj ich Code 11.59 sú parádne a pôvodne som preferoval modrú farbu, no pri nich by som asi išiel do tej tmavočervenej, keď som ju videl naživo. Ale to je už hračka pre veľkých chlapcov a na tú som ešte nedorástol 😄    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Willie McBride Já si myslím, že když první hodinky od AP, tak vpodstatě jakýkoliv RO je ta nejlepší možná volba. A jestli 15500 whatever dial je možnost, tak to je super.

Od té doby, co jsem měl možnost se blíže seznámit s Code, tak vím, že jednou bych je rád měl. Jsou to úžasný a hlavně stále ještě neokoukaný hodinky, ale mám to stejně jako ty - beru je jako doplněk RO...dohromady je to skvělý kombo...jako první AP mi ale pořád dávaj největší smysl RO :-). Tak držím palce a užívej si proces výběru, ono je to na tom všem do značný míry to nejlepší :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuset čerstvě řešit finančně vyčerpávající otázku bydlení, tak já osobně bych neváhal a rád bych osobní kolekci prozatím zakončil něčím takovým. Jsem fanoušek CODU a považuji je za absolutní top mezi "kulatýma" hodinkama. 👌

 

 

20210901_105759.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, JamesLurk napsal:

Nemuset čerstvě řešit finančně vyčerpávající otázku bydlení, tak já osobně bych neváhal a rád bych osobní kolekci prozatím zakončil něčím takovým. Jsem fanoušek CODU a považuji je za absolutní top mezi "kulatýma" hodinkama. 👌

 

 

20210901_105759.jpg

@JamesLurk a že jsem tak smělej - tohle se teda dá koupit nebo jak? 

Já to tady jako sleduju jo...nestačím se divit...ale to je asi jen v mé hlavě :)

díky za odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JamesLurk To zábradlí a dlažbu znám :-D. Jinak to mám podobně...bydlení je celkem zásek do rozpočtu no. Určitě bych šel do téhle čisté varianty bez komplikací. Mám rad dial setup 3-6-9 (stejně jako na mých EXP1). Datum je dle mého vkusně umístěný a neruší.

Barevně mi asi nejvíc sedí varianta silver dial. Kombinace bílé a růžové zlato je naživo dechberoucí. Ale pořád zvažuju jednu věc...jak by to asi vypadalo s nějakým pěkným čokoládově hnědým ciferníkem. Už dlouho chci mít ve sbírce brown dial a kdyby se to povedlo s Codama...to by byla pecka.

Počkám si, s čím příjdete na nový rok 🙃

 

AP.jpg

Upraveno uživatelem AdaMoss
Zapomněl jsem na obrázek :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, AdaMoss napsal:

@Willie McBride Já si myslím, že když první hodinky od AP, tak vpodstatě jakýkoliv RO je ta nejlepší možná volba. A jestli 15500 whatever dial je možnost, tak to je super.

Od té doby, co jsem měl možnost se blíže seznámit s Code, tak vím, že jednou bych je rád měl. Jsou to úžasný a hlavně stále ještě neokoukaný hodinky, ale mám to stejně jako ty - beru je jako doplněk RO...dohromady je to skvělý kombo...jako první AP mi ale pořád dávaj největší smysl RO :-). Tak držím palce a užívej si proces výběru, ono je to na tom všem do značný míry to nejlepší :-D.

U mňa Code sú dizajnová topka, sú takmer dokonalé. No keďže ja som magor a pri hodinkách niekedy sledujem drobnosti, ktoré zdravý človek nerieši (nakoľko nevadia hodinkám, ako celku), tak u mňa ako zástupca AP vyhrávajú RO, na ktorých mi nevadí nič 😄 (som sociálny prípad na to, aby som sníval o 2 hodinkách od jedného výrobcu). Samozrejme, som si vedomý, aká je situácia s dostupnosťou, tak len čas ukáže, či sa tento hodinkový príbeh pre mňa skončí happyendom, alebo nie. Som len na jeho úplnom začiatku a cesta bude dlhá 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...