Přejít na obsah

Zaslanie súčiastkov do Prahy 6.


hodinar 1953

Doporučené příspěvky

Zaslanie hodinových súčiastkov do Praha 6.
Idem tam posielat suciastky a davam 3-5-tym z vas moznost si nieco surne zadarmo / jednu dve/ suciastky objednat .Kto skor pride ten skor mele.Samoze nechcite zadarmo Prim kompletky,korunky ,pera, skla 296,312.Mozete si napisat sem do tohoto vlakna hocico do hodin,hodiniek z vyroby CS,NDR,Ruske.Podmienka je ze si platite dobrovolne na chronomagu. Suciastky pre vas vyberiem podla moznosti a adresu na Praha 6 sa dozviete po odoslani balika.Vyzdvihnutie na Praha 6 bude len osobne po dohode s adresatom.Balik posielam zajtra,najneskor pozajtra,preto si co najskor sem napiste o co mate zaujem a nemate moznost to zohnat. Suciastky mam original zo skladu Klenoty Bratislava z  podnikania ako hodinar.Zostalo mi este dost vsetkomozne na hodinky.Keby nieco pytajte sa.Piste co potrebujete len sem. do poradia.Ozvem sa najskor poobede.

 

Dufam ,ze nebude mat k tomu nikto nic.

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som slubil,zajtra najneskor po 10 hodine balik posielam.Este do zajtra rana si mozete o neake sucistky poziadat.
Ponukam dalsiu moznost poslat neake suciastky max piatym do Brna,podmienka je ,ze sa mi niekto na SZ  do 10 .8.21 prihlasi ,kde tie suciastky  potom mozem poslat. Ak sa  niekto z Brna prihlasi dam vam vediet, ak nie ......  Pravidla su stejne.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Suciastky do Prahy 6 doraziliv poriadku.Pre zaujimavost ,poslal som mu dve sklicka,dve osky zotrvacky stare Prim,dve voditka nakolko pri neodbornom stahovani sa voditko poskodi,dva pary ruciek ,styri barety (koliky) do naramku.

suciastky praha 6.png

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...