Přejít na obsah

Dostupnost modelov 5000U/5600U/5610U v CR/SR


greyman

Doporučené příspěvky

Zdravim,

Som tu novy, tak dufam ze hned neporusim nejake pravidlo.

Planoval som si kupit svoje prve G-shocky a zaujala ma verzia 5610. V poslednej chvili som ale zistil, ze tento mesiac vysla verzia 5610U ("upgrade"), a povedal som si, ze na tie vylepsenia v module sa mi oplati pockat. Potom uz prisla do oficialneho nemeckeho shopu (https://de.casio-shop.eu/p/gw-m5610u-1er/) - aj ked prave teraz sa vypredala. Tak pisem nejakym eshopom na Slovensko, a nic, ani nevedia kedy pride. V CR som ich takisto nenasiel, a ani na eshopoch ako amazon.de. Priznam sa, trosku ma to zaskocilo - kolko tak bezne trva Casiu, kym sa ich nove modely dostanu z "Europy" k nam do Ceska/Slovenska? A pripadne, poznate nejake dobre eshopy v EU, ktore dodavaju do CR/SR? Lebo tento model maju napr. v japonskom shope sakurawatches.com, a ti posielaju do celeho sveta, len to sa potom cele predrazi a plus neviem ci colnica nebude vyzadovat dalsie peniaze a vybavovacky.

Dakujem za pripadnu pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

novinky Casio už má český distributor zalistované, ale dobu dodání od Casia nikdo zatím nezná. Respektive záleží vždy na Casiu, které trhy (země) upřednostní v dodání. 

Zatím jde o modely: GW-M5610U-1BER a GW-M5610U-1ER

Vyplatí se sledovat zavedené eshopy, které se snaží mít tyhle novinky jako první. 

Zdraví, Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jiří Štencek napsal:

My uz je pridane mame, ale presne info o dostupnosti v ČR bohuzel ne. 
https://www.helveti.cz/Vyhledavani?fraze=5610u

Zkouknul jsem recenzi a zdá se mi, že ty nové mají delší řemen, nebo je to jen zbožné přání??

Ty svoje 5610 sem musel právě kvůli tomuto nedostatku prodat.

Čínskou náhradu plastotahu jsem nedal. Cena originálu je bohužel trochu jinde. 

Přitom, vzpomenu-li staré 056-ky, ty byly skvělé a dostatečně dlouhé. Tak nevím, proč to takto upravili. :(

 

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...