Přejít na obsah

Prim Orlík II DLC TITAN


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 35 minutami, Daemonultimate napsal:

Orlíky mám rád všechny. Vlajka se mi na nich fakt líbí i ostatní detaily, povrchovka... Škoda v nich něco dělat :)

Děkuji za komentář. Teď po 2 dnech už mám nápady na další verzi.

S řemínky na tyhle hodinky je vážně peklo...

Foto včerejší, dnes netahám.

8D296B7E-8F63-4835-BC9C-8CE608465E3A.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkovo ten galvanoplasticky cifernik posuva Orliky o dve urovne vyssie. Okrem toho je ozaj perfektne citatelny.

Zaujimalo by ma, ci ho Elton nebude ponukat aj pre model 38. Urcite by mu sadol ako uliaty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem nedávno 2x v Eltonu, kde mi renovovali staré pilotky a stále si říkám, že chci i jedny nové PRIMky. Orlíky byly na prvním místě, ale když jsem je tam viděl naživo, vloudily se pochybnosti. Já blbec jsem si je ani nedal na ruku, možná by to bylo jiný. Aspoň mám důvod tam zajet znovu. Gratuluji, vypadají krásně a i ta vlajka mi k nim sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, miguel napsal:

Celkovo ten galvanoplasticky cifernik posuva Orliky o dve urovne vyssie. Okrem toho je ozaj perfektne citatelny.

Zaujimalo by ma, ci ho Elton nebude ponukat aj pre model 38. Urcite by mu sadol ako uliaty!

Číselník je ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Byl jsem nedávno 2x v Eltonu, kde mi renovovali staré pilotky a stále si říkám, že chci i jedny nové PRIMky. Orlíky byly na prvním místě, ale když jsem je tam viděl naživo, vloudily se pochybnosti. Já blbec jsem si je ani nedal na ruku, možná by to bylo jiný. Aspoň mám důvod tam zajet znovu. Gratuluji, vypadají krásně a i ta vlajka mi k nim sedí.

Děkuji. Proč pochybnosti? Velikost se mi nabízí jako první, nebo změny vzhledu, designu?

 

A děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Karel Horčík napsal:

Děkuji. Proč pochybnosti? Velikost se mi nabízí jako první, nebo změny vzhledu, designu?

 

A děkuji 

Prostě to na ruce nebylo tak úplně ono jako na fotce.. To tak s hodinkami občas bývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě to na ruce nebylo tak úplně ono jako na fotce.. To tak s hodinkami občas bývá.

Som z Teba volajaky zmateny. Najprv pises, ze si ich na predajni ani nedal na ruku, aby si vzapati tvrdil, ze to na ruke nebolo ono? Ze si Ty betar z nas robis srandu, co?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, miguel napsal:


Som z Teba volajaky zmateny. Najprv pises, ze si ich na predajni ani nedal na ruku, aby si vzapati tvrdil, ze to na ruke nebolo ono? Ze si Ty betar z nas robis srandu, co?

Promiň, máš pravdu ale srandu si nerobím. Na ruce jsem měl ten den čtvery Primky ale Orlíky ne, nějak to nebylo ono už na živý pohled ve vitríně. Jsem z toho taky zmatený, věř mi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, za prvé musím napsat, že se mi po dlouhé době líbí model od Primu, tohle je fakt pěkné, to se povedlo. Dále kvituji provedení v titanu, to je nějaká speciálka? U titanu se na to ptám vždy, jestli je to pevný Gr. V nebo Gr. II ?  Tak, jako tak já za sebe mám titan moc rád a tady to vypadá skvěle, navíc ta rytina ORLÍK na boku pouzdra se mi moc líbí. Na kolik přijde taková česká hodinka? Ta vlajka pro patriota je naprosto v pohodě. A líbí se mi, že v nich děláš i v práci bez ohledu na novotu, paráda! Tak ať slouží.

Jo a asi nejvíc mě zaujal rotor, ten je fakt super. Uvítal bych více detailů foťákem na makro, jestli máš tu možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som sa este chcel opytat @Karel Horčík ake mas skusenosti s povrchovou upravou DLC. Vyzera to velmi dobre, ale osobne by som mal trochu obavy, aka je zivotnost takej vrstvy a ako sa to pripadne v buducnosti da opravit. Mam na mysli to, ze nerezove puzdro mozes vzdy dat prelestit. Ake su moznosti u DLC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Sphinxx napsal:

Koukám na fotky, vidím titan a teď vidím, že kolega zmiňuje DLC a Ty v nadpisu taky ... o co se tedy jedná? Ocel s úpravou alá titan? Takovej ten salát alá krab ze surimi? :D

Černěnej (DLC) titan? Takže spíš ala keramika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...