Přejít na obsah

Prim Orlík II DLC TITAN


Doporučené příspěvky

 

V 9. 8. 2021 v 8:46, Sphinxx napsal:

Karle, za prvé musím napsat, že se mi po dlouhé době líbí model od Primu, tohle je fakt pěkné, to se povedlo. Dále kvituji provedení v titanu, to je nějaká speciálka? U titanu se na to ptám vždy, jestli je to pevný Gr. V nebo Gr. II ?  Tak, jako tak já za sebe mám titan moc rád a tady to vypadá skvěle, navíc ta rytina ORLÍK na boku pouzdra se mi moc líbí. Na kolik přijde taková česká hodinka? Ta vlajka pro patriota je naprosto v pohodě. A líbí se mi, že v nich děláš i v práci bez ohledu na novotu, paráda! Tak ať slouží.

Jo a asi nejvíc mě zaujal rotor, ten je fakt super. Uvítal bych více detailů foťákem na makro, jestli máš tu možnost.

Zdravím,

Díky šéfe, já jsem zatím spokojen, ale ještě chci nějaký čas na ruce než napíšu review.

Jde Gr. 5, Prim prý z jiného titanu nedělá.

Hodinky jsou to sportovní, takže snad to nějakou tu aktivitu dá...

Macro zatím bohužel nezvládnu, nemám techniku. Fotky iPhonovky... Budu se snažit někoho ukecat.

Ještě jednou děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 9. 8. 2021 v 8:58, miguel napsal:

Ja by som sa este chcel opytat @Karel Horčík ake mas skusenosti s povrchovou upravou DLC. Vyzera to velmi dobre, ale osobne by som mal trochu obavy, aka je zivotnost takej vrstvy a ako sa to pripadne v buducnosti da opravit. Mam na mysli to, ze nerezove puzdro mozes vzdy dat prelestit. Ake su moznosti u DLC?

Zdravím. Hele já měl ocelové 3 roky. Ta povrchové se nehla. Prostě jsem je prodával ve stejném stavu, co do stavu povrchové úpravy, v jakém jsem je. Normálním škrábancům to odolné je, otěruvzdorné také. Ono je to DLC pěkné svinstvo - v opravárenství, ložiska, se bez poškození základního materiálu sundává velmi obtížně. Info najdeš na netu.

Jak se to bude chovat na titanu, v provedení od Prim, to ukáže čas. Moje hodinky jsou první v této povrchovce co vyrobili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 8. 2021 v 9:19, Sphinxx napsal:

Koukám na fotky, vidím titan a teď vidím, že kolega zmiňuje DLC a Ty v nadpisu taky ... o co se tedy jedná? Ocel s úpravou alá titan? Takovej ten salát alá krab ze surimi? :D

Pouzdro je z Titanu Gr5, v povrchové úpravě DLC. Nic alá. 🙂 

Rozhodně nejsem první, koho to napadlo, nechat titan povlakovat DLC. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...