Přejít na obsah

Tag Heuer Aquaracer 300 Calibre 5 43mm


seaman

Doporučené příspěvky

Ako som dva krat vstupil do skoro rovnakej rieky :-)

 

Pred casom som mal TH Aquaracer 500, 40,5mm, ale chronochoroba ma matala a tak so. Ich vymenil ta JeanRichard Aeroscope Chronograph, uzasne hodinky, Grade 5 titanium nepouzivaju ani vyssie znacky, presnost +/- 0 s/d, ale aj tak ma po case zacalo matat a zase to chcelo zmenu, kedze som OWG, hodinky isli do sveta.

 

Mal som v plane ist do Longines Hydroconquest 43mm s keramickou lunetou a uz som mal na chdorno 24 aj vybrate, ale potom som nasiel dobry deal na TH a bolo vymalovane.

 

Musim povedat, ze je to uzasny kus hodiniek, 43mm, vahu citii na ruke, ale ja to mam rad. Mozem to porovnat s mensimi a k mensim by som sa uz nevratil.

 

Osobne sa mi dizajn paci viac, ako u noveho modelu 2021, ale mozno ho casom vyskusam.

 

Podla informacii je vnutri ETA 2824-2 a presnost je +/- 0 na zaklade polohy :-)

 

Lumi je skvela, a aj pocas dna na slnku rodiovane rucky a indexy v kombinacii s keramickou lunetou robia pekne divadlo.

 

Od LHC na tahu ma odradzalo, ze tah je kombinovany, kartacovany / lesteny a spona na LHC je taka “old school”, alebo neadekvatna hodiniek, tah na TH je klasika, kvalitne spracovanie a dvojtlacitkove otvaranie, pohodlny.

 

 

 

8961c4196874f253bb80366cd3b67a9b.jpg

 

ad52c43e279aa697dd77756c1a61cd9a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...