Přejít na obsah

Tag Heuer Aquaracer Professional 300


Doporučené příspěvky

Několikaměsíční čekání je u konce! Někteří z vás sledovali můj výběr a radili mi v dubnu, když jsem hledal svoje první swiss daily diver. Já jsem od té doby postupně plnil všechny vnitřně nastavené cíle, bonusy v práci, počkal si na 30. narozeniny, jakožto částečné odůvodnění nákupu a mezitím jsem si pomalu procházel hodinářství. Postupně jsem si prohlídl všechno možné od Mido, B Colty, Certiny, Hamiltony, Rado Captain Cooky a spoustu dalších, které se přimotaly do cesty. U žádných ale nepřeskočila jiskra a to okamžité nutkání si je z prodejny odnést. Podvědomě jsem pořád čekal na nové Aquaracery, které jsem si chtěl minimálně prohlédnout a podle fotek jsem v nich viděl hlavního favorita.

Minulý týden mi psali od Dušáka, že už jim dorazily v modré i černé barvě a já s nadšením vyrazil na první obhlídku terénu. Už při prvním zkoušení jsem věděl, že tyhle chci! Jediný zádrhel nastal v barvě 🤷🏻‍♂️ Z fotek a i při původním dubnovém výběru jsem mířil na modré potápky. Na prodejně jsem se však nechal trochu zviklat a začal uvažovat i o černých, které jsou taky hodně povedené. S hodinkami jsem tak z první návštěvy neodešel a řekl jsem si, že si to nechám ještě uležet v hlavě. Za pár dní mi volá pan Vyskočil z jihlavského Tovysu, že už má Aquaracery taky skladem a že se na ně můžu přijít podívat. Já si tak dal pár dní nekonečného prohlížení fotek, které jsem pořídil při první zkoušce u Dušáka a začal víc a víc mířit na modré. Napsal jsem panu Vyskočilovi, ať mi modré rezervuje, že se pro ně v pátek navečer stavím.

Včera jsem si tak po práci udělal výlet do Jihlavy, kde už na mě čekaly modré krasavice se zkráceným tahem nachystané přímo pro mě. Po chvilce zkoušení jsem do toho praštil a stal se tak spokojeným majitelem prvních Švýcarek 😎  V Tovysu jsem udělal akorát jedinou chybu a to bylo vyzkoušení Tag Heuer Carrera s in house Heuer 02 a mám neblahé tušení, že na ně nebudu čekat až do 35. narozenin 😅

IMG_1212.thumb.jpg.8ac38ad7f8a32c266a090c3de611c12e.jpg

IMG_1230.thumb.jpg.665c114e414e9d134104090d2108c87a.jpg

IMG_1234.thumb.jpg.247c2e844aa7c796a73b9e382a39d1bb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Utcite si si vybral dobre, Aquaracery su ultimatne hodinky. Ja som pred 5 dnami kupil ale starsi model s datumovkou na 3, tam sa mi pacia viac indexy, ale nove su tiez uzasne a urcite si ich budes uzivat kazdym dnom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové! Mám z nich pořád radost a určitě nelituju výběru :) 

@Willie McBridejo jo tenhle plán s nákupem podle data by se mi zamlouval :D 

@seamanviděl jsem, žes nakupoval podobně jako já, taky gratulace! Já na ten starší model původně taky koukal a dokonce jsem ho při původním výběru měl jako hlavního favorita. Nakonec se mi ale víc zalíbily tyhle nové právě i díky tomu přesunu data na 6 a větší symetričnosti a hlavně tomu vnitřnímu kyklopovi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite dobra volba.

Toto su moje prve hodinky s kyklopom a musim povedat, ze celkom nechapem, preco ho niektori ludia nemaju radi, je to sice vec vkusu, ale podla mna dodava hodinkam nie len na citatelnosti, ale aj na vzhlade nieco specialne.

Moje hodinky idu zatial podla polohy +/- 0 s/d, co je uzasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Kryten napsal:

Gratulace, tyhle TH mě strašně berou.. budu si muset udělat výlet abych je taky omrknul. Dokonce se mě líbí víc než Seamastery a to jsem si dlouhou dobu říkal, že hezčí potápky nejsou :)

přesně..  doteď jsem měl olymp který jsem si splnil Oris Aquisy, tak aspoň mám zase dál o čem snít :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Kryten napsal:

Gratulace, tyhle TH mě strašně berou.. budu si muset udělat výlet abych je taky omrknul. Dokonce se mě líbí víc než Seamastery a to jsem si dlouhou dobu říkal, že hezčí potápky nejsou :)

Seamastery znám akorát z obrázků a z výlohy, ale na ruce jsem je nikdy neměl, takže bohužel nemůžu porovnat :( Ale taky jsem je dlouhodou dobu měl jako vysněný potápky a teď na ně prakticky vůbec nemyslím :D I když ten jejich co-axial mě bude asi pořád lákat a jednou na ně tak jako tak dojde 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Spongebob napsal:

přesně..  doteď jsem měl olymp který jsem si splnil Oris Aquisy, tak aspoň mám zase dál o čem snít :D 

No já zatím dosáhl svého olympu s Fortis OC.. Seamastery jsou na mě malé a hlavně drahé 😊 Kdežto tyhle TH jsou dostupnější a hlavně 43mm .. to je ideál ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som Seamastery PO 42mm. Ked porovnam teraz TH Aquaracer 43mm a PO, zohladnim aj cenu, presnost a vzhlad, musim mozno k nevoli priznat, ze TH ponukaju viac, teda ak samozrejme niekto vyslovene nejde po strojceku vnutri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...