Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

:thumbsup_anim:  já si to myslel, když tam servisují kocourky a ty mají 20bar

Děkuji za potvrzení.

Ovšem, ne všude, kde serrvisují kocoury, jsou schopni udělat i 20 bar zkoušku. I u toho fastu je to tak trochu nadstandard, na požádání a po domluvě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, jen že 20 už je na hlubinné potápění :)

někde tady se ta tlakovka řešila a co vím tak to jen tak někdo neudělá nebo?

 

Jsem s to potopit se tak do pěti metrů. Hlouběji jen po smrti. Jde mi spíš o to, co mi říkali v hodinářstvi - volně cituji:

"Tlakovka na 100metrů to je na sprchování a plavání v bazénu pane" - a protože je na hodinkách napsáno 200m, tak jsem se chtěl slovutného fóra zeptat. 

 

Ale jestli jsem - nedejdarwin - někomu šlápl na kuří oko, tak se co nejsrdečněji vomlouvám velebnosti ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem s to potopit se tak do pěti metrů. Hlouběji jen po smrti. Jde mi spíš o to, co mi říkali v hodinářstvi - volně cituji:

"Tlakovka na 100metrů to je na sprchování a plavání v bazénu pane" - a protože je na hodinkách napsáno 200m, tak jsem se chtěl slovutného fóra zeptat. 

 

Ale jestli jsem - nedejdarwin - někomu šlápl na kuří oko, tak se co nejsrdečněji vomlouvám velebnosti ... 

Od toho je fórum, ptát se, nikomu tady na nic nešlapeš :)

já mám 200m a nevlezu ani do sprchy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak tady: http://www.kum-kiel.de/en/service/pressure-test/ umi tlakovku do 600bar (6000m), kdyby nahodou nekdo potreboval nutne  :clap:

 

Moc děkuju. Až polezu do 6km, tak se ozvu. Myslím ale, že to bude až moje reinkarnované já jako mořský ďas a ten, jak známo, casio nosí jen při společenských příležitostech do 200m. Díky ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...