Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

Podle mě ne. Mě se líbí víc ty "pětsedmičky".

 ok, rozumiem, ak nejake kupis potom sa pochval:)

 

No je to fakt divny... mozna pro zenskou jo...

mas pravdu, su zaujimave, na zenskej ruke vyzeraju ovela lepsie. ved sa o ne zena aj celkom aktivne zaujimala...

ale tak ku kolotocom dobre:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kuurfa, ja su tak stastne...

Celou dobu co jsem na CHNMG po nich pokukuju, ale az ted jsem se odvazil a sel do nich. Radost obrovska! Krtek!!!!

Krásná klasika.

To je ještě stará designová řada, ty nové mě uplně míjí.

Já pořád pokukuju po GW-056, ale beznadějně.

Asi vezmu - opět 5510, dokud jsou. Snad budou materiálově " ze staré školy" a ne tak plastově katastrofální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné, škoda toho rozhozeného času vlevo.

 

 

...ma je junior na hrani, co Ty vis, v jakem je junior "casovem pasmu" ?  :lol2:

..ty hodinky mají rozhozený čas, protože je nikdo tak 5 a půl roku neseřídil. Je ne nich letní čas, takže cca 15 min do plusu. Občas mi opravdu připadá, že mladej (4 a půl roku ) je v jiným pásmu....

   Mimochodem mají pořád ještě původní baterii. Koupeny na jaře 2012.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje první G Shocky vypadají takhle. Moc zajímavá barva a super ručky. Ani ten negativní display mě nakonec nevadí. Super je ten krokoměr a aplikace v mobilu. Poměr cena výkon fakt super..

post-3357-0-96958000-1543747878_thumb.jpg

Upraveno uživatelem DavidC3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta barva je super! Oproti tem mym nevyraznym tmave modrym, to je nebe a dudy. Furt uvazuju o nejake vymene za vyraznejsi barvu, ale mam strach ze takova svetlejsi se bude vice spinit. Je to tak, a nebo mam zbytecne obavy? Casto jsou k videni bile G-Shocky se zazloutlyma hranama, nevycistitelne. Tyto zlute by ale snad mohly byt OK, ma nekdo dlouhodobou zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak to je (ne)mila zprava, to ted budu nutne potrebovat jinou barvu nez modrou - zlutou, bilou...  :lol2: Dlouhe rukavy nosim jen mikiny a svetry, to by snad nemuselo uplne vadit.

Kde ten novy bazel hledas? Prave nevim, jestli by se dal nejak rozumne sehnat novy bazel na GBA 800, a nebo zkusit spis vymenu modrych za barevne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...