Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

BUHEHE...potřebuješ silnější kalibr.....

a jasně,že dají......některá G-čka jsou velmi exclusivní....a třeba solární řada 5600 je velmi elegantní.

 

Aj keď je to BLBOSŤ , platí pravidlo , žo hodinky by nemali byť lacnejšie ako 70% mesačného platu.... :crying_anim02: ...

To u mňa spĺňajú iba TH 6000.

 

Inak u nás "letia" značky Rollex, Omega, Maurice Lacroa, Rado... v krajnom prípade Tissot...

 

ja som sa rozhodol že to môžem kašlať a myslím, že do obleku sú dostatočne elegantné aj tie wceptory 510 za 330 ?...

 

Ale priznám :thumbsup_anim: , keď nemusím ísť medzi svojích ľudí a makám len v office tak mám na ruke G-SHOCKY do včera AWG-100 od pondelka GW-9200. Hol budem ich musieť striedať, aby sa ini jedny neurazili... :P

 

Skôr mi v robote žerú Poljoty ( aj keď tým nechcem povedať , že sú zlé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BUHEHE...potřebuješ silnější kalibr.....

a jasně,že dají......některá G-čka jsou velmi exclusivní....a třeba solární řada 5600 je velmi elegantní.

No, elegatní... to je snad až příliš eufemistické vyjádření :) Z Géček je určitě řada 56xx nejméně divoká, ale oblekovky to nejsou a nikdy nebudou :) Co si budem nalhávat, elegantnější jsou ta stejně vybavená Seika Spirit, ale těm zas samozřejmě chybí velký duch Dží :-) Navíc tím, že design pouzdra 56xx je z roku 1983, tak na mnohé působí jako laciný plast za stopade od vietnamců. Jak už jsem však postoval v jiném vlákně, existují lidé kteří si s vhodností digitálek k obleku hlavu nelámou :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Určite sa veľkej časti mech. hodiniek postupne (a aj zo stratou zbavím :crying_anim: ).......Ale súhlasím, väčšina pojde postupne do sveta a nahradí ich :blow: G-SHOK :smile_anim: ................

 

Neskutečné, pro tohle jednání existuje jen jediné slovo, čiré zoufalství :D , to co si napsal, myslíš opravdu vážně, není to pod vlivem nějakých omamných látek :lol2: ?!

 

 

to Gilius - auvajs977.gif auvajs977.gifauvajs977.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na cenu hodinek kašlu......musí se mi líbit a musí mne oslovit.....můj šéf čučel,když jsem přes hodinky nechal přejet to auto a pak si je(s vnitřním spadnutím šutru) s velkým úsměvem znovu nasadil na packu.

 

Víte jak,já oblek nenosím....od dob,co jsem pracoval v divadle a musel ho nosit často.....jsem se zařekl,že dokud mne vyloženě nedonutí,nevezmu ho na sebe.......nemusím tahle pravidla řešit.Dělám u bez.agentury na PCO,vedu jednu směnu.....potřebuju hodinky,na které se nemusím až tak ohlížet......

 

samozřejmě chápu,že to jinde může být otázkou prestiže atd.......mimochodem...znám bankovního úředníka,kterej nosí G-čka do práce k obleku......limitku.......a když mu to jeho šéf vytýkal,tak mu jen řekl....:mé hodinky jsou exclusivnější,než Vaše!!!Ty Vaše,ty si může koupit každý trouba,který na to má....těch mých je jen 100 na světě......:)

Až ho potkám(respektive,až pojedu do Prahy,abych ho zase viděl),nafotím......

 

4Snow......já vím,že se mne snažíš obrátit na "víru"....ale já se v digitálkách našel. Po příchodu na Chronomag jsem tápal,ale už mám jasno....... :thumbsup_anim:

Mimochodem....OT...Jesse Ventura v podpisu....great.... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na cenu hodinek kašlu......musí se mi líbit a musí mne oslovit.....můj šéf čučel,když jsem přes hodinky nechal přejet to auto a pak si je(s vnitřním spadnutím šutru) s velkým úsměvem znovu nasadil na packu.

 

Víte jak,já oblek nenosím....od dob,co jsem pracoval v divadle a musel ho nosit často.....jsem se zařekl,že dokud mne vyloženě nedonutí,nevezmu ho na sebe.......nemusím tahle pravidla řešit.Dělám u bez.agentury na PCO,vedu jednu směnu.....potřebuju hodinky,na které se nemusím až tak ohlížet......

 

samozřejmě chápu,že to jinde může být otázkou prestiže atd.......mimochodem...znám bankovního úředníka,kterej nosí G-čka do práce k obleku......limitku.......a když mu to jeho šéf vytýkal,tak mu jen řekl....:mé hodinky jsou exclusivnější,než Vaše!!!Ty Vaše,ty si může koupit každý trouba,který na to má....těch mých je jen 100 na světě......:)

Až ho potkám(respektive,až pojedu do Prahy,abych ho zase viděl),nafotím......

 

4Snow......já vím,že se mne snažíš obrátit na "víru"....ale já se v digitálkách našel. Po příchodu na Chronomag jsem tápal,ale už mám jasno....... :thumbsup_anim:

Mimochodem....OT...Jesse Ventura v podpisu....great.... :thumbsup_anim:

 

Ano, bankovníctvo je aj môj job. Budem rád, keď sem hodíš foto spomínaného priateľa ( priznám, že ma viac zaujímajú jeho HODINKY). :D

 

To SNOW: áno, mechaniky majú čaro a ja to vôbec nepopieram a moje TH 6000 mám rád a páčia sa mi. Aj keď to patrí k rituálom, priznám, že mi lezie na nervy zmena dátumu, nutnosť po vytiahnutí zo skrine nastaviť čas a nemalú rolu hraje aj to, že pri géčkach sa na ne fakt môžem spoľahnúť. Tie TH majú vodotesnosť 200M , ALE vo vnútry jemnú mechaniku a keď s tým tresneš, tak to má svoj následok... Pri gečkách ich maximálne umyjem saponátom a ide sa ďalej... To platí aj pre moje Oblekovky WVQ-M610 - umyješ a ideš ďalej. Nevidím rozdiel medzi kvalitov tela hodiniek (316L je rovnaká), medzi remienkom ( CASIO má tak isto masívny remienok a spona nie je len plech ale kus nerezu) a dokonca majú aj zafírové sklo :worried_anim: Áno, nemajú tan magický nápis SWISS MADE. Majú magickejší nápis MADE IN JAPAN.

 

By the way - aj zrkadlovku mám made in Japan aj keď kolískou (filmovej- KODAK) fotografie je USA. :blink:

Nemyslí, že by niekto extra túžil po us fotoaparáte.

 

Myslím že japonská precíznosť je neporovnateľná so všetkými.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By the way - aj zrkadlovku mám made in Japan aj keď kolískou (filmovej- KODAK) fotografie je USA. :blink:

Nemyslí, že by niekto extra túžil po us fotoaparáte.

 

Myslím že japonská precíznosť je neporovnateľná so všetkými.

mozno trosku s tou svajciarskou ;) ... inac svoju japonsku zrkadlovku by som vcelku vymenil za nejaky ten svajciarsky kus (leica) alebo svedsky (hasselblad ... aj ked teraz uz asi HK) ... atd.

 

a co sa tyka g-shockov ... prave 56XX by som si vedel predstavit aj k obleku ... prave pre ten lacny design :thumbsup_anim: ... njn, ale to je moj zvrateny kreativny pohlad na vec ... hciq by k tomu urcite napisal elaborat :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže konečne aj fotka ;)

 

Osptavedlňujem sa za TK - fotené firemným "fotoaparátom"

Gshock

 

Malé porovnanie:

 

AGW-100 vs. GW-9200:

 

Čo sa týka funkcíí je to neporovnateľné , 100 sú "len" základ - ale predpokladám tá istá odolnosť.

Čo sa týka prehľadnosti - Som prekvapený :o - AGW-100 sú podstatne čitateľnejšie - resp. GW-9200 majú akýsi odlesk na sklíčku a display sa akoby viac leskol....

 

Ale inak - oba modely sú BOŽIE :lol2: :lol2: :lol2:

 

Toto som celý život hľadal! :punk:

post-2776-1232376183.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...