Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

Tak to jsou DW-004 a maji v sobe modul 1828, presne cislo byva napsano na krabicce. Nejvice jsou podobne temto: http://mygshock.com/wiki/DW-004BD-6T , ale protoze je to nejspis model urceny na evropsky trh, tak jsem je nenasel uplne presne zaevidovane. Ale rok vyroby bude nejspis 1998.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krásný fotky,supr hodinky..... :thumbsup_anim: :smile_anim:

 

Jak jsi spokojený s těmi 7800???

psal jsi, že o nich uvažuješ, viď?

člověče, mně na nich asi nejvíc kupodivu vadí ukazatel času na prostředním řádku - tvar číslic není tak "čitelný" jako klasické segmenty, navíc že taky vteřiny jsou velké, působí to trochu řušivě. je to jen osobní názor. asi jde o zvyk, jinak jsem spokojenej. nevypadají tak outdoorově, takže na běžný nošení v pohodě i do práce... jen ten černý plast se asi každému nebude líbit.

ale, kupodivu, nejlíp se mi stejně nosej ty G-9000 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

add Mudmany...ty Tvé,to jsou ty šedé,že??Stormtroopery...... :)

jo jo :-). ty G-9010 jsou taky pěkný, přehledný, uvažoval jsem o nich. teď koukám po tědlech

http://cgi.ebay.com.sg/Casio-G-Shock-G-LID...emZ120414174517

to už by byly FAKT POSLEDNÍ :thumbsup_anim: . protože už teď mám pochyby, jestli jsem se náhodou nezbláznil :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím...já tyhle hranaté až tak nemusím........ale nosit je budeš Ty,tak budu mlčet.

tak ty 7800 jsou ještě hranatější, ne? :-)

GLX-5600 mají (snad) stejný tvar jako základní 5600, to se mi líbí. ale nevím, jestli mají sundávací plášť - ty bílé bych zkusil obarvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jsem tu nový, po pravdě jsem se zaregistroval jen kvůli tomu, abych viděl ty krásné hodinky, co tady ukazujete, ale v podstatě jste mě dohnali při výběru hodinek k tomu, abych si koupil g-shocky.

Už jsou objednané (normálně v českém e-shopu, na ebay nebo amazon si zatím netroufám, ani nejsem žádný sběratel hodinek, jen jsem prostě po dlouhé době zatoužil na ruce nosit hodinky) a těším se na ně jak malý Jarda.

 

Díky za inspiraci, za vaše chlubení se a vem vás čert, protože kdybych zašel do nejbližšího hodinářství, tak koupím nějaké první hoinky, co se mi trochu zalíbí a nedělám s tím takové výběrové řízení a netrávil bych nad tím tolik hodin :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...