Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

tak já jsem se konečně odhodlal a pořídil si asi své definitivní géčka Casio Frogman GW200MS a moc za pomoc v tomto děkuji kolegovi nasca. Frogy jsou to skutečně military bez jakýchkoliv "ozdobných" či výrazných nápisů. Jsou samozřejmně fantastické a již po prvním otevření deklíku jsem pochopil proč se jim říká král géček... zde pár foto, a i když už je to asi klišé omlouvám se předem za kvalitu neumím to.

post-1779-1262528351.jpg

post-1779-1262528364.jpg

post-1779-1262528379.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam prosbu o radu,nejspíše se to tu řešilo,ale z časovych duvodu nejsem schopen to tu prohledavat.Z amazonu mam objednane G-Shock GW5600J-1,rádiem řízené,amazon uvádí,že funkce funguje v US a Japonsku.Bude fukce řízní radiem funkční i v Evropě.Děkuji a zdravím do Čech.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky pěkné, obzvláště v celočerné variantě.

 

Rukavice taky fajn (mám už třetí Poledníky), ale tenhle typ dlaně je docela nepraktický a ikdyž se člověk o rukavice stará, tak pořád vypadá jako prase. Příště už beru jedině černou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky pěkné, obzvláště v celočerné variantě.

 

Rukavice taky fajn (mám už třetí Poledníky), ale tenhle typ dlaně je docela nepraktický a ikdyž se člověk o rukavice stará, tak pořád vypadá jako prase. Příště už beru jedině černou :-)

zatím se mi úspěšně daří je udržovat, ale je fakt, že to není zrovna jednoduché, díky tomu materiálu na dlaních. ale to sem vlastně nepatří :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky pěkné, obzvláště v celočerné variantě.

 

Rukavice taky fajn (mám už třetí Poledníky), ale tenhle typ dlaně je docela nepraktický a ikdyž se člověk o rukavice stará, tak pořád vypadá jako prase. Příště už beru jedině černou :-)

 

 

Ahoj Nooski, pozoruju, že se tady už pár týdnů vyskytuješ, vítám tě, ale pokud ještě nejsi definitivně nakažený, tak rychle pryč, protože závislost na silničním kole rychle vystřídá ta zdejší, hodinková, tak jak se to stalo mně B), v listopadu 08 jsem si zlomil nohu a při marodce brouzdal po netu no a dnes na kolo skoro nemám čas a ač se snažím, tak trénink stejně zanedbávám, na cyklodiskuzi jsem nebyl ani nepamatuju, no prostě děs, hodinky jsou šílená droga. (mluvili jsme spolu při Slezském poháru 2008 v Lichnově)

Upraveno uživatelem bohush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...