Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Zdravím všechny, jsem tu novej, tak se pochlubím svýma G-Schock GA-100 (pokud se teda načte fotka)...Plánuju obohatit své GA-100 o Casio GW 9200 nebo Casio PRG 40 (vím,to už nejsou G-Shock),

ale nemohu se za boha rozhodnout .....

post-15196-044328700 1298584542.jpg

Upraveno uživatelem Badunclsam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty moje jsou jednou věcí neobvyklé. Koupil jsem je od Spajdyho - a on si jakožto silný kuřák kouří i doma a dle toho mají hodinky takové Posted Imagearoma. Zatím se mi to z toho nepodařilo dostat a to se s nimi minimálně jednou týdně koupu a drhnu je kartáčkem, asi 10x jsem je nechal louhovat v horké vodě v umyvadle s čistícím prostředkem, dvakrát jsem je povařil na plotně ve vodě s čistícím prostředkem a furt nic :D

 

Nemáte někdo tip jak to z toho dostat? Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty moje jsou jednou věcí neobvyklé. Koupil jsem je od Spajdyho - a on si jakožto silný kuřák kouří i doma a dle toho mají hodinky takové Posted Imagearoma. Zatím se mi to z toho nepodařilo dostat a to se s nimi minimálně jednou týdně koupu a drhnu je kartáčkem, asi 10x jsem je nechal louhovat v horké vodě v umyvadle s čistícím prostředkem, dvakrát jsem je povařil na plotně ve vodě s čistícím prostředkem a furt nic :D

 

Nemáte někdo tip jak to z toho dostat? Posted Image

 

cetl jsem nejake navody na WUS, davali je v papirovem sacku do jedle sody nebo je natreli necim mentolovym (zubni pasta, ustni voda...) na prerazeni zapachu. Zkusil bych tu pastu, nemelo by to tomu nic udelat a zbavis se i plaku :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...