Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

lub, tomr: diky. jsem z nich nadsenej. furt cucim na ten povedenej cifernik :)  ve velikosti problem nemam, na mym cca 18cm zapesti sedi akorat ( ason podle me : ) 

 

rumsturm: existuje jeste bila varianta ga 111dr. sehnatelny budou obe verze, ale cena asi bude trochu mimo misu...

 

No popátral jsem a cena je opravdu jak jsi naznačil mimo mísu, ale jinak hodky pěkný to jo :-D

A jelikož jsem to po AWG M100B vzhledem k jejich velikosti opět nevydržel, skočil jsem ještě po těchto :thumbsup_anim:

 

q5go.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak už jsem zase udělal to, co se mi stává celkem často - že prodám nějaké hodinky a pak si začnu říkat, že to zrovna byly ty úžasné, co jsem neměl prodávat, a koupím je znovu - tentokrát je to případ těchto rally mudmanů, jejichž hrdým majitelem jsem se včera po cca dvou letech znovu stal - byly to těžké 2 roky plné odříkání, ale naštěstí jsou už zase zpátky :D

 

post-12565-0-33168400-1376573777_thumb.jpg

 

 

Byly to tenkrát mojé druhá géčka (první byly G-7800). Takže mít je znovu je něco jako vrátit se zpátky tam, kde to všechno začalo - to jsem byl ještě "normální člověk" a stačilo mi mít doma jedny nebo dvoje hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem zase udělal to, co se mi stává celkem často - že prodám nějaké hodinky a pak si začnu říkat, že to zrovna byly ty úžasné, co jsem neměl prodávat, a koupím je znovu - tentokrát je to případ těchto rally mudmanů, jejichž hrdým majitelem jsem se včera po cca dvou letech znovu stal - byly to těžké 2 roky plné odříkání, ale naštěstí jsou už zase zpátky :D

 

attachicon.gifDSCN2241.JPG

 

 

Byly to tenkrát mojé druhá géčka (první byly G-7800). Takže mít je znovu je něco jako vrátit se zpátky tam, kde to všechno začalo - to jsem byl ještě "normální člověk" a stačilo mi mít doma jedny nebo dvoje hodinky :)

Já je taky měl a nerozvážně prodal. Naštěstí jsem objevil Tritium a to potlačilo mé výčitky ...:o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Jelikož mám právě dnes narozeniny, tak mi právě včas, včera dopoledne, přišly z Japonska zásilkovou službou během neuvěřitelných třech dní od odeslání jedny celkem netradiční géčka. Jsou to géčka, které ale nebudu vůbec nijak trápit, a které rozhodně nezažijí hrubé zacházení, protože si to prostě zaslouží. Navíc jsou to od mých dětských let po víc než 20-ti letech první zcela analogové hodinky...

 

Jsou to MRG-120TZ...

 

post-12565-0-44550400-1379232397_thumb.jpg

 

 

Nějakou dobu jsem už myslel na to, že bych měl mít jedny analogové hodinky, ale nejdřív jsem nevěděl, co by to mělo být. Nechtěl jsem ani příliš drahé, ani obyčejné, ani křehké, moc moderní nebo příliš usedlé....a nemusely být nové...volba nakonec padla na tyto a jsem velice spokojený.

 

post-12565-0-04826400-1379232814_thumb.jpg

 

 

Hodinky nemají ani okénko s datumem, jak to bývá, a to se mi právě líbí, protože by působilo rušivě...zato však mají pěkné osvětlení ciferníku - asi nejlepší, jaké může být..

 

post-12565-0-50308500-1379233180_thumb.jpg

 

Co se týká toho, v jakém stavu přišly - měly pár chyb, které jsem ale dokázal odstranit - tou první bylo, že jim chyběl spodní plastový kroužek - ten jsem ale doma měl. Druhou chybou byl krátký pásek, to jsem ale taky napravil přidáním asi 10-ti článků..a mechanismus, který drží zacvaklou sponu, byl dost ochozený - vyměnil jsem ho...co vám budu povídat, musel jsem kvůli tomu vykuchat svoje MRG-110T, které byly částečně obětovány - s tím jsem ale počítal už při koupi a časem se to zase spraví. Jinak mají hodinky pár ťukanců, ale nic hrozného, celkově jsou v pěkném stavu.

 

post-12565-0-26557400-1379233675_thumb.jpg

 

Hodinky se velice příjemně nosí, korunka je umístěna na levé straně, takže to vypadá zajímavě a navíc je to praktické..

 

post-12565-0-54535100-1379233784_thumb.jpg

 

post-12565-0-76189000-1379233800_thumb.jpg

 

 

 Prostě mi dělají od včerejška samou radost a navíc je to dárek k narozeninám, a taky takový základní kámen k možné další cestě do analogového světa..

 


Jak se vám líbí?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Díky moc za gratulace :)   ..mám pocit, že díky těm MRG se teď odhodlám prodat několik jiných géček a i jiných hodinek - tyhle MRG mi tu ztrátu vynahradí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

 Taky se mi tento model líbí a kdyby šly kolem taky bych po nich hrábnul.  :speak_cool:

 

 

Na to ještě musím reagovat - určitě po nich hrábni, nevím, jestli jsi je viděl někdy ve skutečnosti nebo jen na fotkách, ale ve skutečnosti vypadají ještě mnohem líp - např. oproti MRG-100 nebo 110 tyhle působí ještě mnohem víc vyváženě a jakoby přísně - těžko se to popisuje, prostě mají tak nějak větší koule :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...