Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

No ja myslim, ze nejvice jedou 5600 a pak 6900, Riseman moc ne, nema tolik ruznych modelu.

Moje 4 nove kousky:

GULFMAN-G-9100-TRIPLE-CROWN & DW-5600CS-9

snmek021kk4.jpg

 

GW-200TC-3CR & FROGMAN DW-8201WC-7T WCCS

snmek022pj5.jpg

snmek013hl8.jpg

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam, osobne se mi tak moc nelibi, tedy alespon v teto barve. Je to uplne novy model tohoto roku. A na WUS s nim panuje vseobecna spokojenost. Jsou urcite momentalne jedny z nejlepsich a nejvychytanejsich g-shocku.

Jinak jeste existuje levnejsi varianta, bez radioveho signalu.

Mne se libi v teto barve:

gw_9200pj_7jfa.jpg

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by te zajimalo ?

 

No, jestli snesou trošku hardcorovější zacházení.

Jak funguje ten výškoměr - v jakých je jednotkách.

A jak funguje teploměr. A jestli jsou stěžejky umístěné tak, že by se daly dát na NATO strap. THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli snesou trošku hardcorovější zacházení.

Jak funguje ten výškoměr - v jakých je jednotkách.

A jak funguje teploměr. A jestli jsou stěžejky umístěné tak, že by se daly dát na NATO strap. THX

1) Zcela jiste

2) na zaklade barometrickeho tlaku, hodnoty jsou v metrech nad morem

3) teplomer, asi uplne nerozumim otazce - meri teplotu, bud ve st. celsia nebo farenheita

Reseni pro nato strap najdes tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Zcela jiste

2) na zaklade barometrickeho tlaku, hodnoty jsou v metrech nad morem

3) teplomer, asi uplne nerozumim otazce - meri teplotu, bud ve st. celsia nebo farenheita

Reseni pro nato strap najdes tady.

Díky za odpovědi :smile_anim:

 

Věc se má tak, že sháním nějaké digitálky, které snesou trošku hardcore zacházení - palvání, lyže, jízda na kole, doufám že se to nestane - ale i třeba případný pád na mašině etc..

Chtěl bych něco, co má dostatečnou WR na plavání v bazénu, či decentní šnorchlování (alespoň to plavání určitě!).

Chtě bych aby měly výškoměr - jsem hračička a na horách mě dycky zajímalo, jak jsem vysoko.

Taky by měly mít tepoloměr, i když po přečtení x vláken zde je mi jasný, že když jsou přímo na ruce, tak je ovlivněnej jaxviň.

Taky budík a stopky.

A poslední věc - možnost uchycení na NATO strapu. Na lyžích mi dycky vadila nutnost sundavání rukavic a vyhrnování rukávu, tak abych si je dal přes rukáv bundy. Tak by šlo měření doby průletu lesem/sjezdovkou o dost líp.

 

Tak pokud máte i jinej typ, než tyto G-Shocky, dejte vědět ;-) THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A poslední věc - možnost uchycení na NATO strapu. Na lyžích mi dycky vadila nutnost sundavání rukavic a vyhrnování rukávu, tak abych si je dal přes rukáv bundy. Tak by šlo měření doby průletu lesem/sjezdovkou o dost líp.

Ten remen je imho dostatecne dlouhy i na to. Samozrejme zalezi jakou mas ruku a bundu. ;)

Osobne bych Ti ty 9200 doporucil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud trvas na vyskomeru a barometru., tak jej ani jine g-shocky nenabizeji. Od Casia pak jedine nejake ProTrek (Pathfinder). Ale ten Riseman je urcite odolnejsi.

 

V digitálkách se moc neorientuju, tak opomiň stupidní dotaz - Risemn = ty co jsem se na ně ptal? Nebo nějaký jiný?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...