Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

a nebavíte se,náhodou o jinejch hodinkách???? Ty za ty velké peníze,není to náhodou ta limitka,která obsahuje i toho panáčka???? ;)

 

možná je rozdíl v tom, že na té ebay jde o japonskou verzi..? ale i tak je to ujetý. i kdyby byly s panáčkem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět věc vkusu a názoru :) Nicméně ta limitka s panáčkem je prostě drahá a záleží na každém,kolik do toho investuje. Já osobně už třeba Frogy nechci. Pokukuju po "vintage" Mudmanech,Silencer by taky nebyl špatnej,ale hlavně......reedice Jasonů mi udělala obrovskou radost a budou to teď první G-čka,do kterých budu investovat !!!!

Jasony jsou pro mne prostě "must have" !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten pajdulák patří k tomu, ale u těch odkazů na ebay taky asi nejni.

..tyvoe, to je teda debata, kuli pitomýmu paňácovi :D

 

každopádně ještě přemejšlím o anadigi GA100 - kdo je máte, jste spokojeni? jde mi o verzi s negativním displejem - asi nakonec ta žlutá (když už tak už, hodila by se mi ke kolobce), jestli je to vůbec použitelný (třeba stopky nebo timer) za šera atp.

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lub: žlutá verze má tvrdé plasty, mi přijde např oproti stealth verzi(řemínek). Na displej za šera zapomeň, dokonce si ho ani nepodsvítíš, ledky svítí nad displejem na ručičky a displeje jsou naprosto mimo dosah světla. No hodinky jsou to výborné, škoda, že mám tak slabou ruku, jsou totiž dost velké. Jednoznačně velké plus pro mě byl opakovatelný timer štelovatelný na vteřiny. Viděl jsem na chlápkovi ty s modrýma ručkama a hodně dobře to vypadalo, ale čas se asi čte nejhůř ze všech verzí. Jo a hodinky nemají pípák na tlačítka(nelze zapnout pípání tlačítek po zmáčknutí), taková zajímavost. Další zajímavostí je, že jsem měl pořád zapatlané sklíčko, ani nevím proč, možná kvůli velikosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boofish: promiň, mě ne, ta datumovka vypadá jak pěst na oko, osobně, když už mít hodinky s takovým "bordelem" místo ciferníku, tak by to bylo tohle:

zdroj

 

Tak tyhle jsou fakt pecka, ale mě se líbí ty oranžové na gumě (ale nějak vymizely z e-baye), ale ještě víc ty šedé GW-3000BB Už po nich jdu Posted Image. Maj je jen v Japanu a odtud to neumím koupitPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...