Přejít na obsah

Omega Seamaster Diver 300M Sedna Gold


Doporučené příspěvky

Ahojte. Len mensia rada. Nevidel som tu nikoho na fore kto by ich mal. Moja otazka oplati sa priplatit za verziu Sedna gold? Ako naozaj su krasne. Na kove uz cena presahuje 10 k€ A aj tak na kaucuku su nadherne. Alebo siahnut inde? Dakujem

6C5B7832-5B49-4E57-88BB-030F988414EC.jpeg

A1A9EBF2-CA60-4B76-AB78-5B92FC5AF809.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak vyslovene chces bico hodinky tak podla mna treba siahnut niekam inam… konkretne do lava ;) Mal som ocelove SMP na gume a este stale mam ocelove Suby. SMP som do roka predal lebo sa mi to zle nosilo… hlavne na tej gume to cele nejako odstava a kruti sa to. Podla mna proste ergonomicky paskvil. Esteticky sa mi to okukalo a prestalo bavit asi po troch mesiacoch. Je to samozrejme subjektivne ale mna SMP sklamali. Este tak ocelove ak ich zozenies s aspon 20% zlavou ale bico fakt neviem…. Bico vseobecne mozem ale doporucit ak je clovek zmiereny s tym ze na nich nezbohatne. Mam bico DJ a zboznujem ten zlato-ocelovy look…

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravde bicolor sa mi nepaci😊. To som len skusal RLX a mali len bicolor. Ale zas ta omega bola celkom pekna aj, ked je tiez bicolor) mne ide len o to, ze ci sa vobec oplati priplatit koli sedna gold. Celkovo seamasteri niesu drahe hodinky. Len plus sedna gold skoro 1760€ navyse. Ci ma to podla vas tu hodnotu navyse. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, jamikadze napsal:

No popravde bicolor sa mi nepaci😊. To som len skusal RLX a mali len bicolor. Ale zas ta omega bola celkom pekna aj, ked je tiez bicolor) mne ide len o to, ze ci sa vobec oplati priplatit koli sedna gold. Celkovo seamasteri niesu drahe hodinky. Len plus sedna gold skoro 1760€ navyse. Ci ma to podla vas tu hodnotu navyse. 

Tak pak nevím proč o tom vůbec uvažuješ:-) hodnotu to samozřejmě nemá navíc žádnou, výrobce tam určitě nedá zlato pod cenou:-))Mě se bicolor zatím líbí jen u root beer GMT, protože jsou celkově víc tmavý. Taky se mi líbí bicolor Datejusty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Len mensia rada. Nevidel som tu nikoho na fore kto by ich mal. Moja otazka oplati sa priplatit za verziu Sedna gold? Ako naozaj su krasne. Na kove uz cena presahuje 10 k€ A aj tak na kaucuku su nadherne. Alebo siahnut inde? Dakujem
6C5B7832-5B49-4E57-88BB-030F988414EC.thumb.jpeg.d24e949257944233a26f71136a2de3ee.jpeg
A1A9EBF2-CA60-4B76-AB78-5B92FC5AF809.thumb.jpeg.6fd6ae94d686bf816d3649c459b87536.jpeg

Omegy mám rad no určite by som siahol na ľavo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy rad Rolex😊Sice Rolex ma meno, pojem, hostoriu. Je asi jedna z mala znaciek co straca hodnotu) . Len koli dostupnosti asi siahnem po Omege. Zas nebudem blazon davat o 5000€ viac ako je reail price. Som na cakacej listine, ale vsetci vedia, ze to moze trvat roky. Takze asi Omega pred Rolex)  Take uspokojenie sa pred cakanim😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 31. 8. 2021 v 13:00, EpsteinBarr napsal:

Mas k tomu cele vlakno, staci prebehnut posledne stranky. Aku verziu si skusal, resp. chces kupit?

omega speedmaster 2021

No uz som ich objednal. Novy model 2021 - zafir.  Aj , ked 42 mm posobi omnoho mensie ako som cakal. Ale naozaj ten novy tah je neskutocne krasny.Tak uz len cakam , kedy dojdu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...