Přejít na obsah

Hodinky kolem 70k


Doporučené příspěvky

Zdravím, již delší dobu přemýšlím o pořízení hodinek. Už dlouho se mi líbí Tag Heuer Carrera Calibre 7 Twin Time. Máte někdo zkušenosti s těmito hodinkami popř. můžete poradit nějaké podobné tohoto typu v cenové relaci kolem 70k?

S pozdravem

 

 

Předem děkuji za příspěvky

carrera-calibre-7-twin-time.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Exiztence napsal:

Ty twin time tagy jsou realne tak hodinky za 35k, za 70k muzes hledat jinde... Chtelo by to napsat pozadavky atd.

...tak za 35 je nové s papírama koupím,...to nevím, kdes na tu cenu přišel🤔 (mám pocit že TH je tady docela podceňovaná značka, ...možná s vyjímkou Monak a Aquaracerů)

mirus:

Carrery Twin time jsou moc pěkné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Kamil.K napsal:

...tak za 35 je nové s papírama koupím,...to nevím, kdes na tu cenu přišel🤔 (mám pocit že TH je tady docela podceňovaná značka, ...možná s vyjímkou Monak a Aquaracerů)

mirus:

Carrery Twin time jsou moc pěkné.

Tobě přijde 70k za obyč gmt etu na pásku jako podceněné? Aha no já jsem chudej tak mám na to jinej názor :D Když kouknu na to chrono24 které je obecně předražené tak jdou koupit jeté do 40k s papíry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak se pohly ceny za poslední rok až dva, ale nejdou sehnat za 70k nějaký pěkný speedy i s notama? Přijde mi to hodně blízko tomu co popisoval že hledá - racing styl, žádný divoký barvičky a dá se hrát s tahem a řemínkama a jsou to pokaždý jiný hodinky. Navíc za ty peníze imho lepší jak Heuery. V tomto souhlasím s existence, ani já nevnímám TH tak vysoko. Asi semnou nebude moc lidí souhlasit, ale já moc nevidím rozdíl mezi TH (od doby co se přidal Tag) a třeba Tissotem nebo Hamiltonama za třetinu až půlku, kromě znáčku na cifru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Frantik napsal:

Speedy mozna nejaky Reduced. Moony urcite ne - tam se ceny vyhóply 🙂 

Jak to poslední 2 roky tolik nesleduju, tak nemám moc přehled (naštěstí jsem je koupil včas), ale i proto jsem psal speedy, protože ne všechny speedy jsou moony :) Nicméně zrovna ty by mi přišly do zadání celkem pasující....

Trochu mě matou ty parametry kdy mirus píše racing styl, ale odkazuje na hodinky s GMT komplikací, pak ale píše, že i chrono je OK . Zatím mě to přijde jako sportovní hodinky s černým cifrem, jednoduchej design a ne potápky...

Pak není jasný jestli nový nebo jetý.

Nevím jestli z druhý ruky by byly v budgetu, ale Tudor BB chrono (o kterých tu byla řeč) by se taky mohly líbit, v novým leda Tudor BB 41 a na kůži jim to taky celkem sekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Exiztence:

...špatně jsi to pochopil,nebo nepozorně četl, napsal jsem (mám pocit že TH je tady docela podceňovaná značka, ...možná s vyjímkou Monak a Aquaracerů), a ne že 70 litrů je za tyto konkrétní Carrery podceněné.

Lamiczka:

...tos mě dostal s Hamiltonama a Tissotama🤔...to bys kvůli Etě musel podobně vnímat výše zmíněnou zn. Tudor.

Já zas vidím TH lehce nad Longines a pod Omegou 😛1220767763_grafznaek.png.8f66ec7ec56610892868085f8d50eb0c.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Exiztence napsal:

Aha sorry já to pochopil že ti přijde 70k jako adekvátní cena ty hodinky a že ti přijde že Tagy jsou tady nedoceněné. 

70 k je dost, ale u AD (CZ, SK, nevím jak jinde...) to tak asi je (koneckonců řada Carrera je s Monakama jejich nejvyšší), nicméně si opravdu myslím, že jsou TH tady nedoceněné, nebo ne moc oblíbené (ale to je můj subjektivní názor, protože já mám TH oblíbenou - kvůli  F1 a motorsportu obecně - a dvoje chrona Carrery mám😉)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mirus Twintime byly přes 3 tis $, teď se dají najít kolem 2 tis $. Tolik k nákupu nových. Nakolik jsou nebo nejsou dostupné těžko říct. Jestli  se vyplatí "džíemtýčková ETA" za plnou cenu TH taky nedokážu posoudit. S ETOU v principu nemám problém. Měl jsem jedny cca rok a půl v šedém ladění tady z prodeje z fóra, nebyly špatné. Šedá pro mě měla větší kouzlo, než černá. Jen plnou cenu bych asi nedal. Pěkný ciferník s reliéfem gramodesky, průhled na strojek, obousměrný nátah, aplikované indexy, troška lumi. Jen nejsem úplně až na tak společenské hodinky (pro mě byly spíše společenské, než sportovní) a hledal jsem poslední dobou něco více do sportovna k častějšímu nošení. Relativně snadno se jim poškrábe pouzdro. Kdybych byl typický sběratel, určitě bych si je nechal. Já raději nosím, tak jsem je pustil dál.

 

th_1.jpg

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kamil.K trošku sa v tom grafe strácam. Ak som správne pochopil, tak čím vyššie a viac vľavo, tým lepšie komplikáciami a exkluzivitou 🙂 Blancpain mi tam príde moc vysoko a vľavo (a to tu značku mám moc rád), naopak AP moc nízko. JLC mi prídu moc blízko k Rolexu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...