Jump to content

K: BMW E92 (N52, N54)

Recommended Posts

Už jsem tu sehnal všechno možné, proto zkusím i jednu nehodinkovou poptávku. Zrovna tohle bych celkem rád koupil od někoho ze členů. 

V horizontu pár týdnů bych k F11 zaparkoval do garáže E92. Konkrétně buď s motorem N52 (330i) nebo N54 (335i). 
Primárně hledám konfiguraci s manuálem a zadokolkou. Ale jsem připraven na kompromis(y), pokud to bude pěkný kousek. 
Kromě toho potěší m-paket, sportsitze a iDrive. 
Naopak podmínkou je jasná servisní historie, a stav vozu A1. 

Českou inzerci plus mobile.de mam cca projeté, plus v tom ležim 2x denně :), takže odkazy na public inzeráty posílat spíš netřeba. 
Jeden-dva kousky, co za to na první pohled stojí, si teprve objedu. Ale moc šancí tomu nedávám. 

Díky za prostor!

00E26DA6-7F6F-4D24-9C05-FC9DBF739AEA.jpeg

Ono ani BMWklub na tom neni o moc líp, na první straně jsou téměř rok staré inzeráty. 

Jinak mam solidní nabídku, ale na N53.
Vzhledem ke zkušenostem s přímovstřikem se toho ale dost bojim; ačkoliv tenhle kus má spoustu známých neduhů nedávno řešených. 

Já bych do N53 kliďo šel. Náklady na případný servis nebudou větší než u moderního dieselu. A pokud má auto jasnou historii,

tím líp. Dávat do něho stovkový benzín, měnit často olej, semtam tomu dát pořádně za uši a něma problema.

Jo, původně jsem chtěl jen manuál. Ale po test drivu 330i N53 s automatem/pádly si nakonec řikam, že ani to by mi nevadilo. Proto může být obé s tím, že manuál je preferovaná varianta. 

Share

• Create New...