Přejít na obsah

Dámske športovo-elegantné quartzy do 500€


Doporučené příspěvky

Caute chlapi a žienky,

chcel by som prekvapiť ženu troška kvalitnejšími hodinkami a veru u dámskych hodiniek sa troška strácam, tak potrebujem poradiť 🙂

Požiadavky:

- Priemer 34-36mm najlepšie brúsené. Celoleštené v žiadnom prípade!

- kvalitný ťah a s kvalitnou sponou (ak by bola mikroregulácia je to plus) znova najlepšie brúsené nie leštené.

- jednoduché trojručky s dátumom, žiadne chroná ani nič podobné.

- asi skôr tmavší ciferník

- čo najpresnejší quartz

- cena najlepšie do 400€, ale nie je problém navýšiť, ale moc cez 500€ ísť nechcem.

Padli mi do oka Certina C032.251.11.051.09, ktoré zatiaľ splňujú požiadavky najlepšie. Tissot PR100 som vylúčil kvôli plechovej spone, od Citizen, Casio a Seiko ma moc toho nezaujalo, ale ak má niekto tip na konkrétny model tak sem s ním.

Čo som pozeral Certina ma viacero modelov, ale tie elegantnejšie kúsky, ktoré by ako tak spĺňali kritéria, sú celoleštené, čo ich automaticky diskvalifikuje. 

Ďakujem za akúkoľvek radu. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj videl a aj o nich dosť uvažujem. Určite ich chcem vidieť (aj som predbežne dohodnutý s Actionman1), len si nie som istý bielym ciferníkom. Žena už jedny "športové" hodinky s bielym ciferníkom má, aj keď ide o značku Festina. Práveže hodinky s čiernym resp. tmavo modrým ciferníkom nemá vôbec, preto ma to tak napadlo, aj keď popravde impulz tomuto dal Actionman s jeho inzerátom.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Spongebob napsal:

Tak tieto mi nejako utiekli, ďakujem za typ pozriem bližšie. 👍

Ja som ešte našiel Citizen E01210-83L, ale nikde na nete nie je nejaká bližšia fotka, aké vôbec majú puzdro.

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že elegantní hodinky budou mít spíše leštěné pouzdro. A dámské hodinky jakbysmet. 

Čili průnik těchto dvou množin bych viděla pro tebe marný, zkrátka budou leštěné. Ale třeba něco najdeš. 

Osobně bych Ti doporučila neřešit povrch pouzdra a koupit ženě ty Certiny, které jsi jí vybral. Jsou opravdu hezké. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem všetkým za rady, nakoniec som zobral tie Certiny z inzercie.

Už som jej darček aj odovzdal, bola prekvapená a celkom spokojná s výberom. Je prvá reakcia bola, že čo som si to kúpil za hodinky, lebo ten malý ciferník bude na mojej ruke smiešne vyzerať 🤣. Keď som povedal, že to nie sú hodinky pre mňa tak jej to došlo.

Dnes som sa bol pozrieť aj na iné značky dámskych hodiniek a musím povedať ten výber je otras. Vôbec Vám dámy nezávidím. Keď chce človek niečo aspoň troška kvalitnejšie je výber veľmi slabý (za to šmukov za vágony). 

Čo som mal možnosť porovnať aspoň zopár modelov, tento modelový rad od Certiny z tohto vyšiel jednoznačne najlepšie v kategórii do 500€. Mne sa najviac páčil ten čierny ciferník, ale bol som upozornený pani Actionmanovou, že ženám sa skôr páči svetlý ciferník a asi to tak je aj u mojej ženy.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju! mě by se líbilo oboje, černý i bílý ciferník:)

 

Sdílím tvůj názor na dámské hodinky, tam je opravdu špatný výběr. Kvalitní, hezké, moderní a do cca 15tis. - to je oxymorón, to v podstatě neexistuje. 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2021 v 22:49, Diablo1st napsal:

Ďakujem všetkým za rady, nakoniec som zobral tie Certiny z inzercie.

Už som jej darček aj odovzdal, bola prekvapená a celkom spokojná s výberom. Je prvá reakcia bola, že čo som si to kúpil za hodinky, lebo ten malý ciferník bude na mojej ruke smiešne vyzerať 🤣. Keď som povedal, že to nie sú hodinky pre mňa tak jej to došlo.

Dnes som sa bol pozrieť aj na iné značky dámskych hodiniek a musím povedať ten výber je otras. Vôbec Vám dámy nezávidím. Keď chce človek niečo aspoň troška kvalitnejšie je výber veľmi slabý (za to šmukov za vágony). 

Čo som mal možnosť porovnať aspoň zopár modelov, tento modelový rad od Certiny z tohto vyšiel jednoznačne najlepšie v kategórii do 500€. Mne sa najviac páčil ten čierny ciferník, ale bol som upozornený pani Actionmanovou, že ženám sa skôr páči svetlý ciferník a asi to tak je aj u mojej ženy.

 

 

Ještě Zeppelin dělá docela pěkné hodinky pro ženský. Manželka jsem už koupil dvoje....model Luna a Mandala...ale je to kvarc...:-)

zap1.jpg

zep.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...