Přejít na obsah

Sinn U1 nebo U2?


Doporučené příspěvky

   Dozrál čas na výměnu mého  komba Laco Cuxhaven/Traser SuperSub. A tak jsem jako první pořídil Sinn 836. K nim chci do páru pořídit....U1 nebo U2. Samozřejmě v Tegiment verzi. 

   Původně jsem byl rozhodnut pro U2. Mají víc technických "fíčur" a moc se mi nelíbily ručičky u U1. Ale jak jsem na ty hodinky pořád koukal, tak se mi právě ty ručičky s "LEGO vzhledem" zalíbily. Víc se mi zamlouvá i čistý číselník u U1. Ne, že by byl U2 číselník přeplácaný, to ne. Při tom stálém porovnávání U1 U2 mi možná připadá tvar ručiček moc stejný jako u 836, takže další bod pro U1. Pro U1 hovoří i nižší pouzdro.No rozlousknu to asi až si je vyzkouším a porovnám naživo.

Budu rád za názory ostatních, které hodinky by vybraly a proč. Asi mě to moc nepomůže a neovlivní, ale rád si počtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, bacil.357 napsal:

Děkuji za odkaz. Je zajímavé kouknout, kde byly ceny v roce 2006. Ale zajímaly mě spíš osobní názory. Technické parametry mám prostudované....

Osobní zkušenost ani s jedněmi nemám, ale je vždycky dobré, když máš ve výběru dva kousky a porovnáváš je (ručky, ciferník...), dát sem i obrázky pro lepší představu i méně zasvěcených nebo náhodných návštěvníků. Taky jsem si musel pohledat o které konkrétní modely jde. Ten srovnávací test mi vyskočil z googlu a po přečtení s jeho závěry víceméně souhlasím. Takže moje volba z těch dvou by byla U1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl vyzvednout 836ky a prohlédl si naživo U1 i U2. Musím říct, že U2 v reálu vypadají hůř než na fotkách. Taková jakoby nuda. Oproti tomu U1 je pecka. Takže do komba k 836 objednány Ú jedničky..počítám, že do týdne budu spokojený parchant..Asi jsem našel (aspoň na nějakou dobu) definitivní hodinky....

Upraveno uživatelem bacil.357
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, bacil.357 napsal:

Tak dnes jsem byl vyzvednout 836ky a prohlédl si naživo U1 i U2. Musím říct, že U2 v reálu vypadají hůř než na fotkách. Taková jakoby nuda. Oproti tomu U1 je pecka. Takže do komba k 836 objednány Ú jedničky..počítám, že do týdne budu spokojený parchant..Asi jsem našel (aspoň na nějakou dobu) definitivní hodinky....

Tak to máš super hodinky... ;)

A ty na cestě? Určitě také dobrá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, tombas napsal:

Skvělá volba a velká gratulace. Nezapomeň se pak pochlubit.

 

před 21 hodinami, 323GT napsal:

Tak to máš super hodinky... ;)

A ty na cestě? Určitě také dobrá volba.

Děkuji. No, pořádně pomazlit a i zkrátit tah zvládnu až v pondělí. Když jsou doma junioři, tak nemám šanci cokoliv dělat s nářadím. Ty šroubky, imbusy, stěžejky a dílky tahu je přímo magicky přitahujou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen krátké info. Hodinky dnes dorazily k prodejci. Tři pracovní dny od objednání, to je fajn. Musím si tady trochu ulevit, protože jsem na ně dost natěšený. V pátek je jedu vyzvednout. A snad ještě lepší zpráva je... Od dnešního dne Sinn zdražil, na U jedničkách v Tegimentu to dělá 140 Euro. Takže jsem objednal za pět minut 12 a ušetřil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to celé dokončil...Právě jsem se vrátil z loupeživé výpravy do Saska. Ukořistil jsem jedny celkem fajn hodinky. Jdu rozbalovat seřizovat, zkracovat....a mazlit se. Však to znáte. Další fotky budou následovat v příslušných vláknech. Děkuji všem za příspěvky. Nazdar.

 

20210903_134255.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, shewcza napsal:

Paráda, gratuluji jsou to fakt skvělé hodinky. Mám pro Sinn slabost od toho co jsem poprvé "čuchnul" k 556i.

Děkuji. Já před 6 lety měl UX GSG 9 v Tegimentu, ale s cifrem z normálních UX. A byly super. Ani nevím proč jsem je dal pryč. Bylo to období hledání a zkoušení, co se mi líbí.. Už jsem se uklidnil......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...