Přejít na obsah

Sportovně-společenské hodinky kolem 10 000 Kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Problém je, že ani Helveti nemá Victorinox skladem, ale na objednávku 2-3 týdny. Na Tissot, Certinu, Hamilton, případně jiné se zajdu podívat tady v Ostravě.

Nejlepší poměr značka/machr index/cena má Tissot Gentleman Quartz, Certina je o něco dražší, i když nepočítám verzi s COSC Etou. Victorinox má Rondu a je nejdražší i bez nožíku. Příplatek za nožík a větší krabičku je 1500,-. Na druhou stranu je to nejhezčí dárkové balení. Victorinox také vypadá nejsportovněji a má pěkně členitý ciferník.

Tady jsou všichni tři favorité vedle sebe:

Tissot Gentleman Quartz T127.410.11.041.00Certina DS-2 Quartz Precidrive C024.410.11.041.20Victorinox 241910.1 - Victorinox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono Certina vs. Tissot je vždy boj. Ja sa prikláňam viac k Certina, naživo mi vždy ich modelu prídu lepšie vypracované ako od Tissotu, ale zasa je to len môj subjektívny pohľad.

Ak by som JA mal vyberať z týchto troch tak vyberiem Casio Oceanus 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Diablo1st napsal:

Ono Certina vs. Tissot je vždy boj. Ja sa prikláňam viac k Certina, naživo mi vždy ich modelu prídu lepšie vypracované ako od Tissotu, ale zasa je to len môj subjektívny pohľad.

Ak by som JA mal vyberať z týchto troch tak vyberiem Casio Oceanus 🤣

Kouknu na Tissot i Certinu na živo a uvidime, ale jak už jsem psal, Oceanus je u nás prakticky nedostupný, což jej, bohužel, diskvalifikuje.

před 4 minutami, Zmrzlinar napsal:

Mně přijdou Victorinoxy rozhodně nejošklivější. Ať máš do hodnocení i nějaký mínusový bod 🙂

Tak bych to úplně nenapsal, ale OK, znamenám si. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, shewcza napsal:

Victorinox jsou skoro až dámské bych řekl.

Zajímavé, mi přijdou nejvíc dámské ty Certiny.🤔

Kdyby ještě někdo věděl o nějakých automatech za rozumnou cenu, krom tedy známých Seiko, Orient, např. OrientStar a dostupných v ČR, SR, PL, co posílají k nám, dejte odkaz.

Příští týden jdu dělat průzkum na živo. Díky všem za čas a námahu, snad toto vlákno ještě někdy někomu pomůže.

 

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, tombas napsal:

Kouknu na Tissot i Certinu na živo a uvidime, ale jak už jsem psal, Oceanus je u nás prakticky nedostupný, což jej, bohužel, diskvalifikuje.

Tak bych to úplně nenapsal, ale OK, znamenám si. 🙂

Áno máš pravdu, že u nás sa oficiálne nepredávajú, ale ak som dobre pochopil najväčšiu starosť ti robí prípadný servis. Podľa informácii čo mám, rada  Oceanus by sa mala dať bez problémov odservisovať u každého AD Casio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tombas napsal:

Neber to prosím zle, nabídku Oceanus jsem si prošel na Chrono24, pár modelů se mi líbilo, ale ty byly mimo cenu, jinak mě nic až tak nezaujalo.

Na SeriousWatches jsem našel tyto OrientStar, co na ně říkáte? 

Momentálně €70 sleva

Orient Star RE-AU0403L - YouTube

 

Nic proti Orientům, ale v téhle konkurenci podle mě neobstojí, o machr-indexu nemluvě...

Jinak ten členitej cifr u Vinoxů, co vyzdvihuješ, se dle mýho názoru okouká (mně se teda nelíbí hned od začátku 😄 ), na rozdíl od čistých ciferníků uvedených konkurentů. Já bych z těchhle variant vzal Tissot, přestože je mi obecně sympatičtější Certina (nabídkou modelů, zpracováním, systémem DS atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...