Přejít na obsah

Sportovně-společenské hodinky kolem 10 000 Kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 45 minutami, tombas napsal:

Řečeno slovy klasika: "no vzduchovka to tak úplně není" 😁

Myslím, že budete asi zklamáni, na Orient Star je potřeba mnohem více času, ulovit někde v Asii pěkný kousek za dobrou cenu. Vzhledem k okolnostem jsem lovil v našich vodách, ulovil akci a ještě slevový kupón. Z hlediska váženého chronomaníka to není nic extra zajímavého, ani sofistikovaného, ani exkluzivního, ale z pohledu nositele je to univerzální kousek do pohody i nepohody, ke košili i tričku, do sucha i do vody, do kanclu i do lesa. Na první pohled asi nikdo nepozná, že mám nové hodinky a to byl i záměr.

O to víc jsem napnutý, takový hodinky hledáme všichni 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Spongebob napsal:

pěkné univerzály 😉 kde jsi je bral? Hledám a nenacházím... jen tyto:

Citizen Elegant Eco-Drive Super Titanium AW1240-57L

Timestore.cz, ale byl to poslední kus. Jsou to vlastně úplně stejné hodinky, jen číselník se trošku liší. Já jsem u tohoto modelu nějak nemohl překousnout to Véčko místo 12, ale to je samozřejmě individuální.

EDIT: jo a taky se mi hrozně líbila ta červená vteřinovka, čísla minut na chapter ringu a ještě je u nich malá červená tečka. Pěkný detail.

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Spongebob napsal:

dobrá hodinka teda :) ta červena vteřinovka je moc pěkná a ladí k modrýmu cifru. I číslo 12 vypadá mnohem líp než ta ženská s kalhotkama.. 

Za ty prachy je to myslím dobrá koupě - titan, safír, WR 100m, Eco-Drive... na lítačku ideální, snad dojdou v pořádku a bude vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, tombas napsal:

Cena snad ani nestojí za řeč, v porovnání se skutečnými hodinkami. Za podobnou cenu koupíš polovinu řemínku na IWC nebo jeden článek náramku na Rolex :D 

ale tak jo, podle mě krásných 4870,- se vším všudy.

Jo, tak to je krásná radost za krásné peníze. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...