Přejít na obsah

Sportovně-společenské hodinky kolem 10 000 Kč


Doporučené příspěvky

To už  si myslím je moc hraní na moc malém hřišti ;o) 
PRX jsou docela přímočaré, mě fascinují ty jednoduché leč promyšlené řezy které jsou vybroušené na hodinkách i tahu. Kdysi jsem měl podobné, i když celostříbrné, zde foto  - ty mě tehdy dostaly ;o)

Pánské náramkové hodinky Prim. - 78. aukce - Antik Mašek, Karlovy Vary 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 205
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Chronopetr ty mi máš pomáhat s výběrem, ne ho komplikovat! 🤣

Citizeny jsou parádní, škoda toho minerálu, ale kdyby se dělaly v titanu, vzal bych si je možná pro sebe, teda i ocel je OK, ale ocelových hodinek mám dost. Nevíš, co je v tom za kalibr? 

O Orientech vím, prolezl jsem toho mraky, ale ty PRX vychází asi jako ideální. Jediná neznámá je, zda se budou líbit i bráchovi.

To mi připomíná, že bych je měl objednat, dokud je má Jirka skladem.

Edit: tak koukám, že Jirka se předzásobil a má toho vagón, tak to snad hned nevyprodá. :) 

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, tombas napsal:

@Chronopetr ty mi máš pomáhat s výběrem, ne ho komplikovat! 🤣

Citizeny jsou parádní, škoda toho minerálu, ale kdyby se dělaly v titanu, vzal bych si je možná pro sebe, teda i ocel je OK, ale ocelových hodinek mám dost. Nevíš, co je v tom za kalibr? 

O Orientech vím, prolezl jsem toho mraky, ale ty PRX vychází asi jako ideální. Jediná neznámá je, zda se budou líbit i bráchovi.

To mi připomíná, že bych je měl objednat, dokud je má Jirka skladem.

Edit: tak koukám, že Jirka se předzásobil a má toho vagón, tak to snad hned nevyprodá. :) 

Promiň, trochu jsem si zakomplikoval 😀. Jasný, PRX super, o tom není pochyb. Ale vím, že jsem byl párkrát rád a doteď jsem, že mi kamarád před nákupy výběr zkomplikoval 😀

Jinak Citizen vypadá na Myiotu 8322 a docela jsem čučel na tu 60 hodin rezervu! 😱 Pěkné v této cenové kategorii. Pravda, o strojku jsem zatím nic nečetl, možná nebude žádný zázrak...

https://www.citizen.com.hk/html/en/products/mechanical/gent/nk5000-98l.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Miyotu rád, jsou sice trochu komplikovanější a na servis dražší než třeba základní Seiko, ale chodí spolehlivě.

Další tipy možná pomůžou někomu dalšímu, kdo bude hledat podobné hodinky, já už z toho mám hlavu jak škopek a slovy Bridget  Jonesové jsem s rozumem v koncích. :wacko:

A taky už chci konečně zase začít vybírat něco pro sebe :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já právě už mám asi pro sebe vybráno až na Vánoce, tak do té doby můžu tak akorát uspokojovat choutky při výběru u ostatních pacošů 😀. No a po Vánocích se budu chvíli kochat novinkama, než to zase začne hlodat 😀.

Tak každopádně ať je bratr spokojený a ocení jak hodinky, tak tvůj vkus a zápal při výběru daru. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní úzká rodinná rada schválila PRX jako ideální hodinky pro mého bratra.  Ukázal jsem všechny, co byly původně ve výběru. Citizeny se zdály moc velké - viz. mé hodnocení, Certiny na foto ani na ruce nikoho moc nezaujaly, stejně tak Victorinox. Moc se ještě líbily Orient Star, ale pochyby vznikly kolem automatu při jen občasném nošení a dostupnosti ze zahraničí (taky už nejsou v akci, takže i vyšší ceny). Líbily se i gentlemany, ale kvůli vyšší hmotnosti by se šlo do titanových. 

Nakonec po zralé úvaze mi bylo řečeno, objednej ty PRX. 🙂 Rád se toho samozřejmě ujmu.

Ještě jednou díky všem za podněty a tipy. Jsem si více než vědom, že skvělých hodinek, které si zaslouží pozornost je mnohem více a bohužel v tuto chvíli může být vítěz jen jeden.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Chronopetr napsal:

Pak pošli foto na ruce majitele, ať si to tu můžeme odškrtnout jako Případ vyřešen 😄

Pokusím se, jestli bude příležitost. 

Balení je ale moc pěkné, včetně brožurky s historií firmy. Na mou ruku jsou bohužel malé, vč. krátkého tahu, takže kdyby je nechtěl... 

Tissot0001.thumb.jpg.e4569a2ad990560612048a99920b9fec.jpgTissot0002.thumb.jpg.cfb72905880264d78ebdd31340064ee1.jpgTissot0003.thumb.jpg.4cc6d15b1ebbc96f15c0660d5bd16e95.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, tombas napsal:

Balení je ale moc pěkné, včetně brožurky s historií firmy. Na mou ruku jsou bohužel malé, vč. krátkého tahu, takže kdyby je nechtěl...

Brácho má štastie, že sú ti malé, no aspoň má istotu, že sa k ním dostane 🙂 Inak super hodinky a verím, že s nimi bude spokojný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, už mi to pár dní leží v hlavě. Nemáte pocit, že bych na bratrovu oslavu taky nutně potřeboval nějaké nové hodinky?🤔

Samozřejmě nic příliš okázalého ani výstředního, opět tedy spíše sportovně elegantní, velikost 42+...  koukal jsem na Citizen

image.png.568ed0f390b576341163c90d3742de07.png

ale nemám žádné zábrany vůči jiným značkám, pohon automat i quartz, ciferník bych asi preferoval bílý nebo světle šedý, stříbrný, ale nevadil by ani modrý. Černých hodinek mám několik, tak ty asi ne.

Cena není úplně rozhodující, ale nechtěl bych degradovat dárek tím, že tam budu machrovat hodinkami za kilo.

Snad mi rozumíte, hledám vnitřní krásu, dokonalý detail, aplikované indexy, nic prvoplánově ohromujícího, něco jako GS pro chudé :) Takže díky všem a jedeme druhé kolo! 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem úplný idiot a mimo mísu, ale mě se za aktuální cenu moc líbí tyto Tissoty. Brácha má PRX, ty bys měl tuto special edition: https://www.jomashop.com/tissot-watch-t101-207-11-011-00.html

Prostě jen nápad. Rád si počkám, co nakonec vybereš. To mě fakt baví.  😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...