Jump to content

Recommended Posts

Ahoj,

Mam na prodej pakovy kavovar Sage SES880BKS, koupeny jako novy 18.2.2020. Doklady k nemu nemam.

Cena: 16.000 CZK

Odkaz na web: https://www.sagecz.cz/espressa/ses880bks
Duvod prodeje: Zpocatku jsem nevedel jak se zena bude kamaradit s pakovym kavovarem, tak jsem radeji vzal tuhle polo-automatickou potvoru, ale nakonec to dopadlo tak, ze jsme prave downgradovali na mene chytrou masinu, ktera nam vyhovuje obema vic.
Stav: Kompletni baleni s nepouzitou konvickou a tremi nepouzitymi portafiltry, v provozu byl jen ten na dve espressa. Zabalene v original krabici. Vycisteny, ale nese stopy opotrebeni, hlavne na cernem lakovani u odkapavace. Funkcne 100% OK. Udelal v prumeru 3 kavy denne, jen narazove vic, kdyz dorazila navsteva. Necham v nem i filtr na vodu, ale ten by bylo potom vhodne vymenit i kdyz jsem pouzival vodu filtrovanou.
Predani: Praha, pripadne nekam mohu v okoli dojet. Postou to urcite nebudu posilat.

Marketingove povidani z webu: Pákové espresso pro přípravu espressa, cappuccina, latté a dalších druhů kávy.

Jednodušší ovládání kávovaru jedním dotykem. Na displeji lze zobrazit kompletní informace jak připravit skvělou kávu. Snadno nastavíte sílu kávy, texturu a teplotu našlehaného mléka. Své osobní nastavení lze uložit pod svým jménem pro další použití. Lze uložit až 8 osobních nastavení.

Dotykový displej pro jednoduché ovládání také v českém jazyce.

Automatická parní tryska umí vytvořit kvalitní texturu mléka, která zvyšuje chuť kávy a je nezbytná pro přípravu „Latté Art“. Teplotní čidlo se postará o dodržení správné teploty našlehaného mléka. Po použití se tryska automaticky pročistí.

Zabudovaný kónický mlýnek na kávu s kovovými mlecími kameny umožňuje mlít jen potřebné množství kávy přímo do držáku. Možnost nastavení hrubosti a dávkování Vám dává příležitost celoživotního experimentu pro dosažení šálku kávy výhradně podle Vaší chuti.

Fotografie:

5349729-E-F27-A-4-C78-A5-D1-6-B691-D877-

1-D0-F3-A92-B21-B-4-F95-85-AD-51-C9-F643

981-BB5-E0-EEF6-4623-9-AC2-A26092-C2-A4-

B23-D25-CB-C512-416-E-BE67-1-B3-B39-D2-E

B4873305-26-FD-46-C4-93-DF-C0-D7271-EBB2

6-C02-B86-B-2-EDC-4-EF6-8-D3-D-1931-DCC8

Edited by Maxmillian

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
 Share