Přejít na obsah

Bvlgary hodinky originál nebo fake?


aschmet

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
Nedávno jsem za symbolickou cenu která vůbec nestojí za řeč koupila tyhle hodinky od prodejkyně která se vůbec nevyzná v hodinkách. Zajímalo by mě jestli se podle Vás jedná o originál nebo fake hodinky? Byla jsem u hodináře do hodinek vytekla beterie tak všechno vyčistil vložil novou baterii a fungují. Hodinář je týpek který by fake hodinky nikdy nedával dohromady jenom mě bylo blbé zeptat se zda mám originál? Každopádně mě řekl pokud by nešli rád je opraví. Další kdo viděl hodinky můj kolega v zaměstnání který je znalec obchodník s hodinkami ten řekl, že se jedná o originální kousek. Potom ještě viděla hodinky známá která je vyučená zlatnice ta taky má názor jedná se o originál dokonce dala odhadní cenu jenom tak od oka kterou nebudu vypisovat. Hodinky mají úplně tichý chod, sklíčko je na 100% safírové, při odrazu paprsku nebo světla se jak je vidět na fotce opravdu hodinky lesknou jako zlato na řemínku je vyražené logo Bvlgary a spona je taky zlaté barvy. Jaký je váš názor vyplatí se udělat ocenění nebo ne? Děkuji.

239458382_330692275510045_5408353975084708585_n.jpg

239519545_330653165513956_9161778513012882565_n.jpg

240794495_333486621897277_4852358359024186666_n.jpg

řemínek.PNG

IMG_20210822_023829_894.jpg

Upraveno uživatelem aschmet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vidíš to,

jakou jsi mohl mít radost a být se zlatýma bvlgarskýma hodinkama spokojený. 
Ale to ty ne, ty se přijdeš zeptat.
No máme ti lhát?

Uklidňuje mne, že jsi za to dal symbolickou cenu, mnozí měli první zkušenost horší. 
Začátky bývají všelijaké - však pobuď a porozhlídni se.
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejvýnosnější by bylo je prodat je tomu kolegovi nebo zlatinici. Ti to nejspíš ocení :).

Nicméně jsme na hodinkovém fóru, takže fake s nulovou hodnotou se neprodává. Doporučuji zahodit. No a pokud nevadí, že si hrajou na něco, co nejsou, tak je třeba i noste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem děkuji za vyjádření,
Vůbec nechápu reakce? Za prvé v hodinářství jsem opravdu s hodinkami byla a zrovna náš hodinář je skutečně takový pokud se mu hodinky nelíbí originalitou opravdu je vůbec opravit nebo vložit baterii. Za druhé vyučenou zlatnici má moje přítelkyně v zaměstnání je to už stará madam která si přivydělává v jiném oboru jako důchodkyně troufám si říct není na havu a vyzná se velmi dobře za roky praxe. Za třetí můj kolega je opravdu sběratel hodinek mimochodem hodně bohatý člověk kterému vydělávají firmy S.R.O právě tento člověk vlastní opravdu hodně velkou sbírku luxusních hodinek všech možných značek. Hodinky má jako investiční prý se mu to vyplatí více než ukládat peníze do banky kde by prodělal vzhledem k tomu počítá s tím bude euro. Jeho nejdražší hodinky jsou v hodnotě 600 tisíc tohle jenom na vysvětlenou. Vůbec nechápu z jakého důvodu tady rýpete jenom proto člověk se slušně zeptá? Rýpete přitom vůbec nevíte ani proč.
Každopádně děkuji za názornou ukázku internetových trotlů. Nedalo mě to byla jsem dneska u hodináře který na mojí žádost otevřel dýnko hodinek o fake se evidentně nejedná jelikož na spodní straně dýnka je punc 18k . Mám si nechat udělat odhad ceny na hodinky a nechat vystavit certifikát u jisté hodinářské firmy která se tímto zabývá ať znám hodnotu zejména kvůli černému kamenu který je v korunce. Může to být cokoliv že? Nějakou částku budu muset investovat za odhad firma která se tímto zabývá dokonce prý zjistí přesný typ hodinek, rok výroby zaplatím 1700 Kč až 2500 Kč jelikož budou muset prý celé hodinky rozebrat a znovu sestavit asi kvůli výrobním číslům nebo nevím proč. Každopádně děkuji všem za úplně perfektní znalost jde vidět větší odborníci než jste tady neexistují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, aschmet napsal:

Všem děkuji za vyjádření,
Vůbec nechápu reakce? Za prvé v hodinářství jsem opravdu s hodinkami byla a zrovna náš hodinář je skutečně takový pokud se mu hodinky nelíbí originalitou opravdu je vůbec opravit nebo vložit baterii. Za druhé vyučenou zlatnici má moje přítelkyně v zaměstnání je to už stará madam která si přivydělává v jiném oboru jako důchodkyně troufám si říct není na havu a vyzná se velmi dobře za roky praxe. Za třetí můj kolega je opravdu sběratel hodinek mimochodem hodně bohatý člověk kterému vydělávají firmy S.R.O právě tento člověk vlastní opravdu hodně velkou sbírku luxusních hodinek všech možných značek. Hodinky má jako investiční prý se mu to vyplatí více než ukládat peníze do banky kde by prodělal vzhledem k tomu počítá s tím bude euro. Jeho nejdražší hodinky jsou v hodnotě 600 tisíc tohle jenom na vysvětlenou. Vůbec nechápu z jakého důvodu tady rýpete jenom proto člověk se slušně zeptá? Rýpete přitom vůbec nevíte ani proč.
Každopádně děkuji za názornou ukázku internetových trotlů. Nedalo mě to byla jsem dneska u hodináře který na mojí žádost otevřel dýnko hodinek o fake se evidentně nejedná jelikož na spodní straně dýnka je punc 18k . Mám si nechat udělat odhad ceny na hodinky a nechat vystavit certifikát u jisté hodinářské firmy která se tímto zabývá ať znám hodnotu zejména kvůli černému kamenu který je v korunce. Může to být cokoliv že? Nějakou částku budu muset investovat za odhad firma která se tímto zabývá dokonce prý zjistí přesný typ hodinek, rok výroby zaplatím 1700 Kč až 2500 Kč jelikož budou muset prý celé hodinky rozebrat a znovu sestavit asi kvůli výrobním číslům nebo nevím proč. Každopádně děkuji všem za úplně perfektní znalost jde vidět větší odborníci než jste tady neexistují...

Pokud jsou to originály z 18k zlata, tak srdečně blahopřeji ke skvělé koupi. 

Náhodou foto toho strojku a spodku dýnka s puncem by k dispozici nebylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.chrono24.com/bulgari/bulgari-bulgari-bb-26-gld-18k-yellow-gold-quartz-ladies-watch--id20304798.htm

čo riešiť stačí vizuálne porovnať, a keď skúška u zlatníka tak do zlatého púzdra treba poriadne zarezať pílnikom aj za cenu drobného poškodenia lebo niektoré fake produkty majú nanesenú dosť silnú vrstvu zlata a pri skúške na kameni sa to nedá zistiť

 

Upraveno uživatelem rado74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...