Přejít na obsah

Top Time Classic Cars Squad


FreemanTKOZ

Doporučené příspěvky

Breitling představil trojici nových Top Time inspirovaných klasickými auty z 60 let - Chevrolet Corvette, Ford Mustang a Shelby Cobra. 
 

Hodinky jsou z nerezu, 40/42mm, tiká v nich B23/41 - upravená ETA 2892-A2.


Tak trochu sezonní hodinky na doplnění katalogu. Neurazí, ale většinu asi nenadchnou.

4A5EDE9E-8A83-427A-8A82-949C490CBD3B.jpeg

A61BA7EE-01DF-4D0D-90E9-D958A75C5313.png

C06A01ED-C3E4-4185-996B-E72461D32D6F.png

D149C944-B3C6-4E34-A8AF-82ECAC1130C3.png

07782C2D-F1EB-481A-A256-3A567A14DEE9.jpeg

Upraveno uživatelem FreemanTKOZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šéf: "hej kluci, tady na mě vyskakuje, že mám zítra prej pravidelnej každotýdenní summit, co to sakra ..."

podržtažky: "auta prej"

šéf: "jo, tak skočte na soustružníky, ať udělají nějaký, něco, ... řekněme chrona, červený a zelený. jo a dejte tam loga těch aut. Potřebuju to zítra v 7:00 ráno"

podržtažky: "loga? ale nikdo s nima nedomlouval partnering, aby to nechtěli zaplatit šéfe?"

šéf: "prostě to tam dejte, kdyby se ozvali, tak jim pohrozte, že příště tam dáme Daciu a tu, jak se to jmenuje, Kundiak nebo co"

soustružníci: "ty vole, to zas bude noc"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ráno ...

boss: "ty vole, trošku základní pouzdro"

návrhář: "poníženě, služebníček šéfe, udělali jsme co jsme mohli, soustružníci byli 36 hodin v hokně, poslal jsem je spát"

boss: "nevadí, řeknem, že jsme výrobu přesunuli na Borneo, vyrábí to orangutani a zákazníci nákupem podporují právě tydle ohrožené živočichy. a holky z instáče nám přetíží webšop"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Tenglis napsal:

jak jsem poměrně skalní fanoušek značky, tak musím připustit, že tohle je počin na úrovni průměrného kickstarterového microbrandu...

přesně. porovnejme s Geckota závoďákáma například

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...