Přejít na obsah

Elegantní pohodovky okolo 10 000


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou pěkný, takový Seiko SARX/SARB od Citizenu. Ale už je to z mého pohledu za Citizen raketa peněz. Dress watch mají povedený i v levnějších variantách. Určitě tomu bude odpovídat i zpracování a strojek, ale záleží, jak to vidí sám tazatel a tvůrce vlákna...

 

21240e842996b411fd725c79207db611--mmf800x800.jpg

9691153f7e0d9ae4d6f0e6e176095d66--mmf800x800.jpg

pasted image 0.png

Citizen-NH8390-20L-3__04594.1610583734.jpg

619d2s7B39L._AC_UX569_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 9. 2021 v 19:56, exell napsal:

Do 20k se vlezeš s Longines Conquest v quartzu. Kromě černých se dělají i v modrém a bílém provedení. 

 

 

Conquesty super, nemít ty příšerně velké číslice. Být to decentnější, tak jsou super.

V 6. 9. 2021 v 23:18, Chronopetr napsal:

Ten rozptyl je opravdu brutální. Ale zkusme. Co se týče víc do sportovního stylu, ale ke košili určitě taky v pohodě, tak za mě tip Tissot PRS516 Automatic. Víc do elegance Tissot Visodate nebo Hamilton Jazzmaster. Certiny jsou určitě taky možnost. A mimo Swatch group mě napadá i přes název elegantní hodinky Glycine Combat 6 nebo sportovnější Glycine Airman Pure. 

Jinak nepřeberné množství u Seiko, Orient, Citizen.

Co se quartz týče, pro mě osobně jediné quartzky, o kterých uvažuji, jsou Bulova Lunar Pilot.

Jinak tady jsem na koupi skutečně zvědav a rád si počkám. 😀

 

 

 

hamilton-jazzmaster-quartz-40-mm-h32451581.jpg

hamilton-jazzmaster-viewmatic-auto-h32715551-22906-2.jpg

 

 

 

Jazzmastery super, dokonce jsem našel v modré barvě, takže ty jsou docela horkým kandidátem. Díky

V 7. 9. 2021 v 11:37, Chronopetr napsal:

Jsou pěkný, takový Seiko SARX/SARB od Citizenu. Ale už je to z mého pohledu za Citizen raketa peněz. Dress watch mají povedený i v levnějších variantách. Určitě tomu bude odpovídat i zpracování a strojek, ale záleží, jak to vidí sám tazatel a tvůrce vlákna...

 

 

 

 

Citizen-NH8390-20L-3__04594.1610583734.jpg

619d2s7B39L._AC_UX569_.jpg

Nemít ty modré pod Citizen ty dny, tak jsou skvělé. Není stejný model, ale bez toho? Ty druhé jsou co za model? Díky

V 7. 9. 2021 v 14:08, tombas napsal:

A nesmíme zapomenout na Orient Star, např. RE-AU0004B00B

Orient Star RE-AU0004B00B | Chrono24

Orient Stary se mi všeobecné líbí vícero kusů, jen mám vnitřně dost potíž s názvem Orient:-(

V 8. 9. 2021 v 21:25, Chronopetr napsal:

Dle mého dost dobré hodinky a dobré peníze v místním prodejním vlákně:

 

Bally hodně zajímavé. Díky za tip.

 

Všem díky za doporučení.

Vím, že to je z jiného soudku, ale docela dost mě zaujaly tyhle Davosy za nějakých 17... 

 

69595.jpg

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, které "druhé" myslíš. Ale pokud se jedná o Citizeny, pak stopro stačí do Googlu zadat Citizen automatic dress watch a v obrázcích určitě po chvilce rolování najdeš, co hledáš. Zas tolik mechanických hodinek Citizen nedělá, aby na tebe nevykoukly.

Jinak s Davosami je to opravdu mimo původní poptávku 😀. Hodně tu lze vyčíst názory, že Davosa je kopírka Rolex SUBů, apod. Za mě, pokud se ti líbí, jdi do nich. Rozhodně se nejedná o nějaký aušus. Zpracování i strojek si určitě podobnou cenovku zaslouží. Vyhnul bych se jim jen v případě, že by ses ohlížel na "resale value". Tam bych si tipnul, že za jeté Davosy i v perfektním stavu dostaneš ze 17k tak polovinu. 

Ale to jen můj skromný názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Marfael napsal:

Conquesty super, nemít ty příšerně velké číslice. Být to decentnější, tak jsou super.

Jazzmastery super, dokonce jsem našel v modré barvě, takže ty jsou docela horkým kandidátem. Díky

Nemít ty modré pod Citizen ty dny, tak jsou skvělé. Není stejný model, ale bez toho? Ty druhé jsou co za model? Díky

Orient Stary se mi všeobecné líbí vícero kusů, jen mám vnitřně dost potíž s názvem Orient:-(

Bally hodně zajímavé. Díky za tip.

 

Všem díky za doporučení.

Vím, že to je z jiného soudku, ale docela dost mě zaujaly tyhle Davosy za nějakých 17... 

 

69595.jpg

Teď jak se na ně líp dívám, tak v tomto případě spíš kopírka "bondovek", "vlnek" Omega Seamaster... 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, diddi napsal:

Ahoj. Teď váhám... Jako průsečík Tvých hodinek pro představu mi vyšly Maurice Lacroix Aikon. Teda Quartz verze, která se dá z Chrono24 sehnat za nejakych 15k. Ale pak jsi vystřelil Davosa. A proč ne...

 

 

f50674383bc8426e4e12f16b3d365d53--mmf400x400.jpg

Hmmm, tak to jsou asi vony😳

Jak to funguje na Chrono24? Staci se zaregistrovat a muzu kupovat? Nebo jsou tam nejake podminky?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle pouzdro je takovy celkem nic moc.. pusobi tak jako lacine, aspon na me. Jinak Ball dobry, ale to uz se zacnes dostavat uplne nekam do pryc, u tech zajimavejsich modelu:) 
 Jsem linej to cist, Alpina tady asi byla, zejo.

 

 

8E9EF0EB-C859-4E69-B95D-D3B7B63F795D.png

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Marfael napsal:

Diky za tip, ale tohle mi oku neladi.

No, ty Bally se mi hodne libi a necim pritahuji, a cena pres 30 uz je dost, ale fakt me dost lakaji...

Bally jsou hezké, ale nemusel bych tam ty tritiové trubičky, myslím konkrétně ty obyčejné kulaté, laciné. To i Číňani dávají do hodinek lepší kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porad preslapuju a na vsech mi neco neladi
Je to teda dost pres, ale co rikate na Bally Firemany? Tim myslim, jestli za ty penize stoji...?
Diky
82BF6360-F3C5-4181-9AF8-0B8433103B75.jpeg.8fc257b42fcd3cfd07167c35ee5cd304.jpeg

uz to psal kolega asi pred tydnem, cerny firemany jsou porad tady v inzerci za polovicni cenu.
Jinak za me Balll super…
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou krásný. Naživo budou ještě dvojnásob krásnější, až z různých úhlů vyskočí ty detaly a ten strukturovaný cifr začne házet odlesky. Ty budou nepřehlédnutelný. Cenu už si musíš obhájit sám. Takto si zkrátka Ball stojí, je v tom značka, historie, zpracování, zkrátka toto už nejsou Baťovy cvičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Marfael napsal:

Tak nemůžu rict, ze by nesedly😎. Jen ten kyklop, ten mi tam fakt neladi…

Takze bud odstranit, nebo…

Kazdopadne diky za popostrceni k Ballum. 

A5955F9A-330F-4AF8-8C26-E9C2EBAA1591.jpeg

Tak gratulace...je dobře, že ses rozhoupal a že to dopadlo. Ball jsou super a kyklop k těmhle sedí.... užívej si skvělých hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...