Přejít na obsah

Elegantní pohodovky okolo 10 000


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nějak se mi to tu zvláštně aktualizuje a občas nevidím nové příspěvky a reaguji s křížkem po funuse na staré...🤔. Asi moje chyba nebo mého tydlifónu.

No, u těch Hamilton American Classic jsem na Chronu viděl cenovku $850. Asi bych taky raději hledal u Ball. Díval ses na Frederique Constant? Třeba jejich Runabout nebo Healey? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdou je, ze u tech Hamiltonu se mi nelibi napis Hamilton, ktery mi tam vylozene neladi fontem, jinak mi prijdou hodne povedene.

Hlavne uz chci neco vybrat, jinak nekoupim nikdy.

Porad me lakaji PRXka, ale zase Tissot mi neni uplne sympaticky😕

Aikony mi vrtaji hlavou, ale zase mi tam vadi ty vystupky na lunete.

Asi mizna skoncim u Ballu, ale bez Kyklopa.

Na Frederique kouknu, diky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Marfael napsal:

Me ta GMT rucka nejak nerusi teda, i kdyz mala uplne neni:-).

Spis jsem lehce nabpnuty, aby sedly na me mensi zapesti...

A tah mi k nim moc nejde, takze hlavne budou na kuzi. Otazkou je, jakou... Nejvic se klonim k hnede. Ted uz jen nekde nejakou vybrat:-)

Aké máš veľké zápästie? Ja mám cca. 16,5cm a pocitovo mi boli C65 veľké. Úzka luneta opticky zväčšuje. Mne najlepšie sedia 40mm C60 Mk3 a 38mm C65 Trident Vintage Mk2. Veľa som toho skúšal priamo u Warda v Londýne a takmer všetko bolo na mňa veľké. Radu C63 som ešte neskúšal, ale tá bude na malé zápästie v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Diablo1st napsal:

Aké máš veľké zápästie? Ja mám cca. 16,5cm a pocitovo mi boli C65 veľké. Úzka luneta opticky zväčšuje. Mne najlepšie sedia 40mm C60 Mk3 a 38mm C65 Trident Vintage Mk2. Veľa som toho skúšal priamo u Warda v Londýne a takmer všetko bolo na mňa veľké. Radu C63 som ešte neskúšal, ale tá bude na malé zápästie v pohode.

Mam 17 cm. Tyhle jsou 41 a Balky, co jsem zkousel (viz foto vyse), tak sedi skvele. Ale jak pises, pusobi opticky asi vetsi, nez ve skutecnosti jsou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...