Přejít na obsah

Lepší hodinky pro ženu


Doporučené příspěvky

Nazdar, přišel jsem si pro radu. Dostal jsem úkol od své ženy, že by chtěla nějaké lepší hodinky kolem 100 tisíc, mohou být i starší. Mám tady pár kritérií sestavené mnou a jí :D 

  • Není vysloveně na ženské modely
  • Ideálně švýcary
  • Velikost ideálně do 40mm i když jednu dobu nosila i mé SKX009
  • Nemusely by nějak zásadně ztrácet na hodnotě, protože je možné, že je bude postupem času točit za jiné jako my všichni :D 
  • Ideálně modré, ale černé by taky šly

Jsem celkem v koncích, pánové. Nějaké nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, na ty jsem se díval, hlavně na Tiffany Blue. Pak ještě na Expy I v 36mm. Ale ta čekačka je trošku problém. Už já čekám na Suby 😅
Je pravda, že pokud něco nevymyslím, nakonec to asi stejně skončí u Rolex pořadníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Riesil som to iste a vybral som spominane OP… no a teraz som na cakacke 🤣 Ale bolo mi povedane ze cierne a modre su v 36 a 34 celkom dostupne. Nove 36 Expy by tiez sli ale su celkom dost nad rozpocet.. zase sa netreba obavat straty hodnoty.

Ine co ma napada je Tudor BB36 alebo BB58. Omega AT 38 alebo 34 https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-co-axial-master-chronometer-38-mm-22010382003001https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-aqua-terra-150m-co-axial-master-chronometer-34-mm-22010342003001  Alebo Breitling Superocean 36 https://www.breitling.com/sk-en/watches/superocean/automatic-36/A17316D81C1/?watch=A17316D81C1A1

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, tombas napsal:

Zajímavý tip, ale nějak se mi nezdá dát 85k za TH...😅

před 8 hodinami, Willie McBride napsal:

@Fade hodinky skôr športovejšie, alebo elegantnejšie? Ťah, koža, guma? Napr. IWC Portofino? Dámske 34mm resp. ak chce väčšie - pánske 40mm sú niekde cenovo asi kúsok nad 100tis.

IWC Portofino AUTOMATIC IW356502 | WATCH DE LUXE SK

 

Jo, tyhle moc dobře znám. Akorát ona potřebuje něco trošku víc jako tank. Dokáže s hodinkami dělat neskutečné věci... Stejně jako s chudákem mobilem 😄

 

 

Zatím to opravdu vypadá na 36 Explorer nebo OP a čekačku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aquaterry jsou krásné hodinky. Jediné mínus je, že od nich je to malinký krůček k Rolexu.

Superoceany ve 36mm, co navrhoval kolega, taky nejsou špatná volba.

Tady bych volil taktiku vzít ji do butiku, pozkoušet OP, DJ a třeba jí padne do oka nějaká dostupná konfigurace. A když ne, holt budete čekat spolu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Fade napsal:

Jo, tyhle moc dobře znám. Akorát ona potřebuje něco trošku víc jako tank. Dokáže s hodinkami dělat neskutečné věci... Stejně jako s chudákem mobilem 😄

Tak to treba kúpiť G-shocky, hodiniek za 100 litrov, ktoré majú slúžiť, ako otĺkanček, je škoda 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...