Přejít na obsah

Orient Star Outdoor/Explorer RE-AU0204L00B


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

@Stevek
Já je bral tady, mají víc modelů. Už jsem od nich bral pár kousků a spokojenost

https://www.ihodinarstvi.cz/

L2L je podle webu 49mm, měřím to pravítkem od oka a vypadá to spíš jako 47mm


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, chief napsal:

@Stevek
Já je bral tady, mají víc modelů. Už jsem od nich bral pár kousků a spokojenost emoji106.png

https://www.ihodinarstvi.cz/

L2L je podle webu 49mm, měřím to pravítkem od oka a vypadá to spíš jako 47mm emoji2.pngemoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Díky moc za tip! No, těch 49 mm L2L me trochu děsí na moje 16,5 cm zápěstí. Mám se stejnou délkou Laco Augsburg 42 mm a upřímně, moc je nenosím, připadají mi prostě moc velká. Asi není velký problém těch 42 mm, protože třeba Seiko monster a SKX007 nosím v pohodě, ale ty mají oboje L2L cca 45 mm, pokud se nepletu. No, ještě popřemýšlím, druhý horký kandidát na takové společnsko-sportovní hodinky v podobné cenové kategorii je Hamilton khaki field auto, ale tam mě zas odrazuje ten safír bez anitreflexu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Právě teď, Spongebob napsal:

Ty jsi je teda nakonec nevrátil?

Nevrátil, po pár konzultacích a několika mailech jsem se rozhodl si je nechat. Asi jsem zamilovaný 🥰, na cestě mám černý mesh a zbytek co jsem zmiňoval - korunka, rotor - jsou dle všeho vlastnosti toho kalibru. Navíc pořád platí dvouletá záruka, kdyby něco. 

Po pár dnech opravdu velká spokojenost a doufám, že to tak vydrží. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nato jim taky sluší 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen doplním informaci o přesnosti po 11 dnech - zprůměrováno, ale odchylka je zcela stabilní a kolísání se odehrává v rámci +/- 1s podle stupně natažení pružiny. Poloha při odkládání nemá na rovnoměrnost chodu prakticky žádný vliv. Hodinky nosím každý den cca 12-14h.

+ 2,2 s/den :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...