Přejít na obsah

Casio - digitálky vintage ,,kovové" - které?


papun

Doporučené příspěvky

Ač jsem si dlouho říkal, že je nepotřebuju, tak jsem se pletl. Casio - digi vintage ,,kovové" za pár korun. Jo a názory jako kup si všechny neberu, protože to si přece nemohu a nechci dovolit. :D Hledám něco kultovního a nejlépe s příběhem.

Tím si defakto vylučuju ty v pravo A163WA-1QES, protože jsou novinka a navíc se mi nějméně líbí. 

Úplně levé černé A158WEA-1EF mě lákají díky černému rámečku, který vystihuje mou oblibu v této barvě, čistotu a eleganci. Ale nedohledal jsem jestli se takto dělali i dřív nebo to je nějaký novější model.

No a zbylé dva A168WA-YES a A164WA-VES jsou takové relativně podobné, ale myslím s rozdílným modulem. Nicméně asi nejvíc klasika.

Co by jste mi místní Casio digi znalci poradily? Díky

 

casio.JPG

Upraveno uživatelem papun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 220
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nejsem sice casio znalec a ani odbornik, ale ty cerny mam doma. A vubec je nenosim. Jsou fakt malinkaty, spis jako pro zenskou. A mam z nich pocit, ze kdyz s nima drbnu treba o futra, tak se rozpadnou. Jestli jsi je nemel v ruce nazivo,tak doporucuju. Treba te ty choutky na radoby kovovy vintazky prejdou 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, papun napsal:

Kurna kdyby ty pouzdra dělali z kovu, tak bych byl ochotný zaplatit i násobky.

Ocelová alternativa k A158 je W-39, případně W-34 nebo W-31 a k A168 to jsou W-99. Ale shánějí se dost blbě, bo se už léta nedělají. Já třeba sám W-99 nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souboj má dva až tři soupeře.

A168WA-1YES

A158WA-1DF - ktereé se ovšem už taky blbě budou schánět

A158WEA-1EF - ta čená má tak yněco do sebe, ale trošku mi tam chybí to retro

Celkově mě to víc táhne k A158, protože to je bratr F91.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Kristian.nov napsal:

Jak myslíš, ale ten pocit, nejen z kusu historie, ale i zpracování a kvality displeje, je úplně jinde než tahle dnešní produkce... 😉

To máš jako dost pravdu. Ale v této digi kategorii si zase tak nefrčím a nehrotím to. Navíc to bych se pak o ně moc bál. Já potřebuju něco co můžu nosit na plné koule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám F91 a A158 ty světlé jako ve videu. A158 mohu doporučit, ale.

To ale je, že jsou sice o moc pěknejší než F91 ale pouze do doby, než je někde drbnete a to trvá cca týden od koupě.

Pak oceníte černý plast F91, které vydrží všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...