Přejít na obsah

Casio - digitálky vintage ,,kovové" - které?


papun

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 220
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 minutami, Jerryl napsal:

Díky za pochvalu 👍

Ocel je právě to, co mi chybí, ale co nikdo nenabízí.

být to Casio, tak by to bylo super, ale i tak mi to nedalo a už je mám na cestě. Jenom se mi zdají dost malé, píšou dámské, ale Casia z té doby jsou také malá. Dám pak vědět, co je to zač. 

 

 

36 mm je v poho, jde o retro. Odkud jsi je bral? Já ještě počkám, snad se nějaká hodinářská značka chytne za nos. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Arkham napsal:

Tož pochvala, dokonce dle popisu ocel pouzdro, minerál a WR 5 bar. Škoda že něco takového musí přivést na svět výrobce hadrů místo Casia nebo Timexu.

Vyrobca je Timex. Je to vyrazene vzadu na dynku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to ti nechci kazit radost, ale na stránkách timexu píšou materiál pouzdra: low lead brass - nízko olovnatá mosaz.

https://www.timex.com/timex-t80-x-space-invaders-34mm-stainless-steel-bracelet-watch/Timex-T80-x-Space-Invaders-34mm-Stainless-Steel-Bracelet-Watch.html?dwvar_Timex-T80-x-Space-Invaders-34mm-Stainless-Steel-Bracelet-Watch_color=Silver-Tone&cgid=mens-best-sellers#start=1

Tak až dojdou, zkusíme magnet 😂 a uvidíme.

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho odkazu jsem nic nevycetl, ale našel jsem si to na stránkách Timex sám a tam píšou resin, tedy plast. Co jsem viděl video, tak bylo to pravda hodně lesklé.

Znovu jsem psal na shop ať to ještě ověří, tak uvidíme.

Zatím jsem to nezaplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak obchod mi napsal, že první odpověď na můj dotaz odbavila brigadnice, která pouze mrkla na web, kde měli chybu.

V reálu to je plast a ještě předražený. Takže jsem to zrušil. 

Otázka co ty tvoje Adidas. Bojím se jestli to nebude stejné. Nebo máš to nějak ověřené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ověřené je silné slovo, ale všude, kde je prodávají včetně amazonu píšou pouzdro ocel, tak uvidím, vyzkouším zubama a dám vědět. Prostě klasický digitálky v oceli, kromě Casia A1000, neexistujou.

E102E7E9-5553-4DB5-B793-BBBEA078C17F.jpeg

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou doma a na ruce. Pánové jednoznačně bomba.

Celoocelové diginy, které solidností pocitově překonávají celou současnou produkci Casia. Timex má jedny pěkný ocelovky - kombinace digi-analog, ty se mi také líbí.

rozměry 

šířka 36, lug to lug 43, výška 10 jsou klenuté, váha 83g, vůbec nejsou malý, jak jsem se bál. Prej dámský, tak to ani náhodou.

funkce: stopky, budík, timer, podsvícení modrý illuminator

Přidávám jednu fotku pro porovnání s Casio F91W, které všichni znáte.

Kdybyste chtěli nějaké podrobnosti, tak zodpovím.

Chronobundus vezmi čert, tyhle hodinky vážně můžu

Na konci této mini recenze jsem vzal magnet, abych nekecal a pouzdro magnetické není a nebo pouze minimálně. Dýnko a náramek magnetický je i čudlíky. Tak co to je herdek zač???

Doplnění magnetismu: magnet jsem použil slabý a pouzdro Seika 5 na něj také nereagují. Tak to bude asi OK

 

65FDE6B4-D0C9-4E68-BEDA-4CC845A19AEF.jpeg

99D46BFB-0809-40CD-9A44-43BACEA1DC7F.jpeg

AE8E7E69-F649-43B3-AE63-BB89B60AFFC0.jpeg

B828D73A-110D-4BE2-B588-87274FC24BB0.jpeg

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné, ještě je třeba přemluvit Timex aby je udělali sami pro sebe.

 

Ještě mě napadlo. Ne že bych to chtěl kupovat, ale třeba Číňan něco podobného nedělá v kovu?

Upraveno uživatelem papun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Ali jsem koukal a je to samej šmejd, zlatej Adidas. Sice to není echt hodinková značka, ale když je to posvěcený Timexem

Mimochodem jsem našel rok starou zprávu, že Timex uzavřel smlouvu s Adidasem a bude jim dělat hodinky. S vstupem na trh jaro 2022.

Tak to je právě ono.

Hodinky jsem od včera nesundal z ruky a jsou vážně fajn, tedy doporučitelné. Ale záleží to i na tom, jaké budou české ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...